2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Günlerimiz aynı sayılır ben de dünden beri bir an önce doğurmak istiyorum, beklesin kilo alsin falan diyodum ama sanki doğsa gözümün önünde olsa daha rahat edecekmişim gibi. Halbuki bisey olacaksa doğduktan sonra da olur dogarken de olur, hepsi Allah'ın takdiri...

Bela okumak istemiyorum ama cidden bazıları hak ediyor. Bu dediğini eşime söyledim senin yerine ettiği küfürleri tahmin edemezsin kötü konuşmayan adam bela bile okudu. Erkek haliyle ben olsam ben de boşardım anasını bile ........ ortalığın dedi bak açıkça yazdim. Inşallah bu bebeğini kendi istediğin gibi öpe koklaya yıkar büyütürsün. Inşallah diğer yavrunu da en kısa zamanda alırsın hep dua ediyorum senin için.

Öyle şimdi oğlum o kadının yanında ve mahkeme kararıyla. Sabrediyorum bende karnımda ki yavrum için. Çok stres yaşadı son günlerimde bari stres olmasın diyorum

Öyle şimdi oğlum o kadının yanında ve mahkeme kararıyla. Sabrediyorum bende karnımda ki yavrum için. Çok stres yaşadı son günlerimde bari stres olmasın diyorum
Sabret kardeşim karnındaki için sabret onun daha güzel günleri olsun mutlu gelsin dünyaya

Canım hepimiz aynı duyguları yasadık, ben bebek kaybetmedim ama teyzemin kızı ben hamileliğimi öğrenmeden hemen önce doğum da kaybetmişti, cok baglıyızdır birbirimize kendim olmus gibi olmuştu. Bu bebeğimi öğrendiğimde o psikoloji den kurtulamadım, hep acaba oldu. Bu nedenle doğru düzgün esya bile almadım tüm gece yine kabus gördüm, yani yalnız değilsin hepimiz aynı duyguları yasıyoruz. Şuan sadece kendime ve buradaki hamile arkadaslara pozitif enerji yükleme niyetindeyim. Hiç bırakmayalım kendimizi el ele verip enerjiyi yükseltelim.

Çok iyi bir motivasyon olmuş

canım sağlığı yerinde en azından seni çok iyi anlıyorum bende ufak bir belirti bekliyorum son 7 ama tık yok sabah eşimi iş için uyandırıyorum noldu gidiyor muyuz diyor herkes hevesle bekleyince iyice strese bağladm bnde .. belki bir anda hiç belli olmaz gelir bir sancı gece kuzum pırt diye geliverirler sağlıkla gelsinler yeterki

Annesiiii hiç ağlama stres yapma sağlıkla kavuşun birbirinize inşallah bizleride habersiz bırakma

Kizlar naçizane tavsiyem kordon ve kordon kanı saklamanız Allah muhtaç etmesin ve yine siz bilirsiniz ama imkanınız varsa bu konuda pişmanlık yaşamamak için bı düşünmenizi tavsiye ederim özellikle ilk gebeliği olan arkadaşlar ben ikisininde saklattirmaya karar verdim kit elime ulaştı inşallah uygunluk durumu olursa saklattiricam

Sağlıkla gelsinler de nasıl olduğu mühim değil. Hayırlısı buymuş, sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun ☺

Kızlar ben de kontrolden çıktım. En son 10 gün önce gitmiştim. Bebek o zamandan beri hiç kilo almamış. 37+6 olması gerekirken 36 haftalık çıktı. Doktorda ısrarla 39+3 ü bekleyeceğiz diyor. Benim sezaryen diğer doğumlarım. Nedense içime bir korku girdi. Nst de sancılarımda çıkıyorki zaten bende hissediyorum. Bilmiyorum yAni fazla mı bekletiyor acaba.

O zamana kadar sancilarin sıklaşırsa düzenli olursa zaten beklemezsin 39u. Sürekli hareketlerini kontrol et en ufak bi şüphende git zaten, hepimiz ekstra bi strese girdik hem son zamanlar hem kötü haberden dolayı

Maşallah miniğine Kendisi gelmek istemezse çok bekletme istersen
Haftaya seçeneklerimizi konuşalım dedi doktor. Zaten kafa boyu da sınırda. En fazla 41’in sonunda alır zaten.
Her gün bir saate yakın yürüyüş yapmaya çalışıyorum. 5. katta oturuyoruz, kendimi iyi hissettikçe bi inip çıkıyorum. O hareketleri de buldum, 2 günde bir falan yapıyorum. Ahududu yaprağı çayına başladım, hurma yiyorum. Akubası bile yaptık ebe arkadaşımla ama hiç bir ilerleme yok hala. Meksika yemekleri deneyeceğiz bir de bu hafta da geçsin bakalım. Artık olmazsa da yapacak bir şey yok. Belki de kafa büyük olduğu için falan başlayamayacak. Sağlıklı olsun da, ne yapalım

Sağlıkla gelsin miniğin hiç sıkma canını, vakti de gelmiş zaten. Risk almamak daha iyi olmuş. Yarın kavuşacaksın bebeğine rahat bir gece geçirmeye çalış. Uzun bir süre yapamayacağımız şeyler olacak, öyle keyifli bir şeyler yapın yarın da sağlıkla kucağınıza alın

Kehf suresi, okumanızı tavsiye ederim evladını yitiren anne babaya dair güzel kısa bir hikaye var içinde.
Göğüs ucu çıkarmak İçin ne kullanmalıyız hanımlar
canım bana eczacım 37. haftadan itibaren mustela sürüp çekiştirerek masaj yapmamı söyledi. öyle öyle hem uç çıkıyor hem de rahimi uyardığı için doğuma hazırlıyormuş dene istersen.
canım benim ağlayarak değil gülerek gideceksin gülerek çıkacaksın doğumdan Allah'ın izniyle. Duaları seninle ve tüm bekleyen annelerle. sağlık selamet diliyorum. hayırlısıyla kavuşun. amin

Doktor %1 yanılma payım var deyince hiç kalmıyor beklentim. Keşke öyle bir anda gelse 5’i de eşimin doğum günü, ona sürpriz yapsa falan Ama evet, en önemlisi sağlığı. Çok şükür o yerinde, ve belli ki keyfi de

canım hayatın alt üst oluyor ama belki de hayatının altı üstünden daha iyidir. bırak alt üst olsun. Allah da kv müstehakını versin.
EGOİST-BENCİL-MANYAK-RUH HASTASI diycem ama demeyeyim bari hamile halimle günaha girmek istemiyorum (pislik de diyecektim ama vazgeçtim )
allah yardımcın olsun gönlünü ferahlatsın inanıyorum güzel günler yakındır.

O zamana kadar sancilarin sıklaşırsa düzenli olursa zaten beklemezsin 39u. Sürekli hareketlerini kontrol et en ufak bi şüphende git zaten, hepimiz ekstra bi strese girdik hem son zamanlar hem kötü haberden dolayı
Evet yaa gerçekten o kadar çok üzüldümki hep dua ediyorum hiç aklımdan çıkmıyor. Allahım sabrını versin inşallah. Sabahtan beridir hiç tadım yok. Kim bilir o ne haldedir. Yüzyüze tanışmasak bile hatta ben sürekli yazmasam bile hep okuyordum. Görünce çok çok üzüldüm ama duadan başka birşey gelmiyor elimizden

Canım hayırlı olsun Rabbim saglıcakla buyutmeyı nasıp etsin inşallah iki gün içinde toparlanırsın hiç üzülme, sezeryan biraz yoruyor işte. Rabbim acil şifalar versin, bol sütlerin olsun inşallah
Amin canım inşallah şükür ki bğyğkler yardım ediyor

Ben bu kadar saçma bir sebep görmedim. Çocuğunuz 2 yaşında 7 değil size muhtaç. Babaya verilmemesi gereken yaşta. Bence bu konunun üstünde durun . 2 yaşındaki çocuk babanın bakabilecek ve ihtiyaçlarını giderecek şartları var annenin durumu tam tersi ise veriliyor .Allah yardımcınız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…