2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Size hafif dedikten sonra eşime karnımı gösterirken şok oldum dediğiniz gibi 4 aylık gibi olmuşum şu an Aynen bende zayıfım çok tuhaf oldu
Bende biraz göbek vardı zaten diyorum ki cocuk 4-5 aylık olana kadar farketmicem kendi göbeğimden gecen bi dr 11-12. Haftalardan önce göbek asla büyümez o gaz birikmesidir demisti bu arada

Bende biraz göbek vardı zaten diyorum ki cocuk 4-5 aylık olana kadar farketmicem kendi göbeğimden gecen bi dr 11-12. Haftalardan önce göbek asla büyümez o gaz birikmesidir demisti bu arada
Yaaa kesinlikle gazz bayılıcam çok fazla gaz oluyo ya her gün yeni şeyler oluyo vücuda bunlar ne güzel hisler çok şükür yarabbim. Valla eğlenceli geliyo miğde bulantılarım bile

Yaa ama bana kesin daha geride bişey dicek doktor, haftaya 6+4 olcak güne randevu aldim. Ben adetin 20. Günü yumurtladigim icin daha geride bi hafta dicek diye tahmin ediyorum. Sizin durum ne? Gittiniz mi kese icin
Yok bende bekliyorum biraz daha geçsin diye ben 13.14 de yumurtladım ama neye göre veriyor bu programlar onu bilmiyorum

Kızlar genel özellikle tüp bebek annelerine sormak isterim tüp bebek doktorunu bıraktığ

Kaç haftalıksınız bende bahçecik fulya şuan sadece iğnelerim var ilaç yok
6+6 şuan bende de iğne var hergün kan sulandırıcı 3 günde 1 de proluton coraspin prograf,estrofem,lutınus,gevitamax ta ilaçlarımm

Dualarımız seninleeee

Yok bende bekliyorum biraz daha geçsin diye ben 13.14 de yumurtladım ama neye göre veriyor bu programlar onu bilmiyorum
Takvim diyosaniz pek tutarli olmuyo diye biliyorum, ben ovulasyon testiyle yaptım 31 ocak yumurtlama günümdü. Cok merak ediyorum dr ne dicek, 2 kere kan verdim artış iyiydi bi daha da vermedim insallah bi aksilik yoktur

Kızlar sizde de hafif bi karın şişkinliği var mı ya

hafiften öte çok şişkinliğim var. İlk gebeliğimde de böyle olmuştum şimdi de aynı şekilde çok rahatsız ediyor beni ama tabi en büyük sıkıntımız bu olsun
Icime dogmus herhalde sizi etiketleyip sormusum Henüz gitmedim, benim daha 1 gun gecti suan küçük zaten bisey gorunmez niyetim tek seferde kese ve kalp atisini duymak insallah aksi bir durum olmaz ise

Bende varım

İnşallah tek seferde sorunsuz duyarsınız bende tek seferde gidecektim aslında ama dayanamadım 4+6 da gittim haftaya tekrar gideceğim.

Arkadaşlar merhaba.
İnşallah bnde Eylül annesi olacağım
2. Gebeliğim.
Oğlum 4.5 yaşına gidiyor
Ben şuan 7+5 teyim ama karnım sanki 3 aylık gibi.
Şuan tüm programlarda hamileliğiniz dışarıdan anlaşılmaz diyor ama beni gören direk anlıyor.
Açıkçası bu durum beni düşündürüyor. Şimdiden böyleyse sonu nasıl gelecek diyorum.
İlk hamileliğimde 16-17 kilo almıştım.
2.ci bebekte göbek zaten genişler dediler ama şimdiden kocamanim
Varmı böyle olan

Ayrıca 77 kg idim. Tartıda 79 geliyorum.
Daha henüz 2 ayda 2 kg geldiyse hemson ayları hemde doğum sonrasıni hayal edemedim.
İnsan ister istemez bakıyor kendine ve düşünüyor.
Evet elimi attığımda tombis göbek hissediyorum ve mutlu oluyorum fakat herşey seyrinde ve yolunda gitsin isterim

Kızlar sizde de hafif bi karın şişkinliği var mı ya
Keşke hafif olsa davul gibiyim
Aynı sorun bende de var. Aynı şeyleri bende düşünüp duruyorum Ben de 2 kilo almışım. Ama ödemdir diye tahmin ediyorum. Yani umarım öyledir

ayrıca bu şişkinlikler nasıl gidecek? Bir önerisi olan var mı acaba?

Kizlar merhaba araniza yeni katildim. O kadar tuhaf bir durumdayim ki..sayfalarca yazi vardi hepsini okuyamadim. Belki benim durumumda olaniniz vardir. Benim suan yeni 12 aylik olan bir bebegim var. Adetlerim doğumdan beri duzensizdi. Ben yine adetim gecikti diye dusunurken birsey beni dürttü ve test yaptim birkaç saat önce. Ve çift cizgiyi gordum. Gercekten hayatimin en büyük şokunu, saskinligini yasiyorum. Hala emziriyorum. Doktora da gitmedim.kan testi de yapmadım. Sat 27 kasimdi. Zaten dogumdan beri 3 veya 4 kez adet olmusumdur. Gecen hafta cuma gunu pempemsi bir akinti geldi. Hih regl oldum dedim hatta. Fakat devami gelmemisti. Acaba yerlesme kanamasi mi gordum ben. Eger o yerlesme kanamasiydi ise ben o zaman henuz 5 haftalik flan miyim acaba gercekten kafamda deli sorular...
Emziriyorum bir yandan hamileyim.. sabah doktoruma mesaj atacagim belki bir ilac onerir multivitamin flan.. benim gibi kucuk bebegi varken hamile kalan var mi

Merhaba arkadaşlar bugün kalp atışı için muayenem vardı çok şükür duyuldu harika bir duyguydu son adet tarihim 5 aralık 5 +2 kese gözüktü bugün 6+5 kalp atışı.umarım kese ne zamam gözükür kalp ne zaman atar merak eden arkadaşlara yardımcı
Günaydınnn güzel anneler.bende 41 yaşına gireceğim valla niye yalan söyleyim yaşım için sorun yapıyordum bana moral oldunuz.bebeginizi sağlıcakla kacagina alırsın inşallah

Canım çok geçmiş olsun çok üzüldüm gerçekten rabbim sağlıkla kucağına alacağın hayırlı evlatlar nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…