2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kaç yaşında diğer çocuğunuz?

Aynı şekilde ben de yaşımı düşünüyorum hep,ama kızımın bir kardeşi olsun istedim.Hayırlısı hepimiz için

Günaydın kizlar 19 ocak öğlen kan vermiştin 25.46 cikmisti dun aksam yine kan verdim 70.8 cikti . Yani 2 gun 6 saat sonra. Hala gitmiyorum doktora . Artis iyi degil mi.

Bende buna çok takılıyordum benim yumurtlamam belliydi ona göre bir hafta önde söylüyor uygulama ama önde olması imkansız
Valla ben kızımda böyle birşey yaşamadım uygulamayla aynıydı 5+3 kese görmüştüm 6+1 kalp atışını yani hep uyumluydu uygulamayla , şimdi baktım da uygulamaya son adet 10 Aralık diye girmişim ama 12 Aralık’ta kahve rengi lekenme diye not yazmışım sanırım 12 Aralık son adet tarihim ama öyle olsa bile 5+5 oluyor uygulamaya göre, ama dün doktor 5+1 demişti kafam çok karıştı açıkçası

Sağlıkla inşallah canım

Günaydın kizlar 19 ocak öğlen kan vermiştin 25.46 cikmisti dun aksam yine kan verdim 70.8 cikti . Yani 2 gun 6 saat sonra. Hala gitmiyorum doktora . Artis iyi degil mi.
Çok iyi canım artış oranı ama yine kan vermeye devam et 2 3 gün de bir istersen.. Ben öyle yapıyorum bugün yine vericem inşallah güzel bir şekilde ilerler hamileliğimiz.

Merhaba kizlar. Kalp atisi için gittiğimizde embriyonun gelismedigini öğrendik. Haftaya bakalim tekrar dedi ama umitli degil. Gelismeye baslayip durmus gibiydi zaten ultrasonda da gorunen birsey yoktu. Doktor saglikli degildi muhtemelen dedi. 7+2deyim haftaya kürtajla alacaklar. Umarim bebeklerinizi saglikla kucaklariniza alirsiniz. Gorusmek uzere

Seninle beklenen dogum ayni bizim, bende gitmedim daha direniyorum, artis iyi gibi geldi, bende sali günü kan vereceğim
Yaa hakkınızda hayırlısı olsun inşallah, yakin zamanda tekrar saglikli hayirli bir hamilelik dilerim...

Canım benim inşallah mucize olur.. tam olarak emin değil doktor anladığım kadarıyla bir hafta sonraya kürtaj randevusu vermiş. Hakkında hayırlısı olsun inşallah en yakın zamanda rabbim sağlıklı gebelik ve evlat nasip etsin.

Benımde göbeğim cok şiş ve dedıgın gibi daha altıncı haftada ıkı buçuk kılo aldım nasıl aldım anlamıyorum ama odemse bırseyler yapmak lazım böyle giderse dokuz ayda gobekten yuruyemıcez

Ben Benim oglum da 9 aylik biz isteyerek yaptik ama, yumurta azligim oldugu icin bi kardesi olsun diye acele ettik, o da gitti ilk aydan oldu çok şükür ben emzirmeyi işe başlayınca kestim mecburen ama doktorum emzirebilirsin demişti hamileyken de. Kucağıma alıp kaldırıp indirmekte zorlanıyorum. Daha doğrusu buna dikkat etmek zor oluyor ama yapıcak bir şey yok. Bence her türlü bi doktora gitmelisin her şeyin yolunda gittiğini anlamak için

Merhabalar canım ben de bugün dr a gittim 7+1 im bugün ben de embriyo 6 haftalık görünüyor dedi kalp atışını duyamadık geç dölllenme olabilir dedi bir hafta daha bekleyelim kalp atışı duyamazsak haftaya kürtaj dedi ama şu an için endişelenme bazen geç dölllenme oluyor geriden gelebiliyor dedi inşallah sağlıklıdır bebişlerimiz

Benimde 27 aylık oğlum var. 6+6 hamileyim. Doğumdan sonra tüm kilolarımı verdiğim ve hiç göbeğim kalmadığı halde çıkıntı gibi var şimdi göreni şüphelendirecek gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…