2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bir de daha onlar var değil mi? O kısmı şu anda düşünmek bile istemiyorum ama ileri yaştan dolayı amniosentez falan gerekir mi napsak bilemiyorum. Hepsi aşama aşama olacak sanırım zamanı geldikçe . Benim ikinci hamileliğim ilkinde 25 yaşındaydım tabi herşey su gibi akmıştı. Şimdi bu üçüncü denemem tüp bebekte ilk defa bu tedavide her şey güzel gitti inşallah gerisi de su gbi akar 🙏🤗 birlikte güzel haberler veririz
Kaç yaşında diğer çocuğunuz?

Merhaba arkadaşlar bugün kalp atışı için muayenem vardı çok şükür duyuldu harika bir duyguydu 😍 son adet tarihim 5 aralık 5 +2 kese gözüktü bugün 6+5 kalp atışı.umarım kese ne zamam gözükür kalp ne zaman atar merak eden arkadaşlara yardımcı

Günaydınnn güzel anneler.bende 41 yaşına gireceğim valla niye yalan söyleyim yaşım için sorun yapıyordum bana moral oldunuz.bebeginizi sağlıcakla kacagina alırsın inşallah 🥰🤲
Aynı şekilde ben de yaşımı düşünüyorum hep,ama kızımın bir kardeşi olsun istedim.Hayırlısı hepimiz için 🙏🏻

Günaydın kizlar 19 ocak öğlen kan vermiştin 25.46 cikmisti dun aksam yine kan verdim 70.8 cikti . Yani 2 gun 6 saat sonra. Hala gitmiyorum doktora . Artis iyi degil mi.

Bende buna çok takılıyordum benim yumurtlamam belliydi ona göre bir hafta önde söylüyor uygulama ama önde olması imkansız
Valla ben kızımda böyle birşey yaşamadım uygulamayla aynıydı 5+3 kese görmüştüm 6+1 kalp atışını yani hep uyumluydu uygulamayla , şimdi baktım da uygulamaya son adet 10 Aralık diye girmişim ama 12 Aralık’ta kahve rengi lekenme diye not yazmışım sanırım 12 Aralık son adet tarihim ama öyle olsa bile 5+5 oluyor uygulamaya göre, ama dün doktor 5+1 demişti kafam çok karıştı açıkçası

Canlarım yarın doktor randevum var inşallah bebeğimi ve kalp atışını duyarım 🤲 ne olur dua edin benim için bilenler vardır negatif 4 tüp bebek denemesinden sonra yumurta rezervim çok azdı mucize eseri normal yolla hamile kaldım 13 yıldır anne olma hayali kuruyorum Rabbim isteyen herkese nasip etsin sağlıkla kucağına almayı 🤲
Sağlıkla inşallah canım

Günaydın kizlar 19 ocak öğlen kan vermiştin 25.46 cikmisti dun aksam yine kan verdim 70.8 cikti . Yani 2 gun 6 saat sonra. Hala gitmiyorum doktora . Artis iyi degil mi.
Çok iyi canım artış oranı ama yine kan vermeye devam et 2 3 gün de bir istersen.. Ben öyle yapıyorum bugün yine vericem inşallah güzel bir şekilde ilerler hamileliğimiz.

Merhaba kizlar. Kalp atisi için gittiğimizde embriyonun gelismedigini öğrendik. Haftaya bakalim tekrar dedi ama umitli degil. Gelismeye baslayip durmus gibiydi zaten ultrasonda da gorunen birsey yoktu. Doktor saglikli degildi muhtemelen dedi. 7+2deyim haftaya kürtajla alacaklar. Umarim bebeklerinizi saglikla kucaklariniza alirsiniz. Gorusmek uzere

Seninle beklenen dogum ayni bizim, bende gitmedim daha direniyorum, artis iyi gibi geldi, bende sali günü kan vereceğim
Merhaba kizlar. Kalp atisi için gittiğimizde embriyonun gelismedigini öğrendik. Haftaya bakalim tekrar dedi ama umitli degil. Gelismeye baslayip durmus gibiydi zaten ultrasonda da gorunen birsey yoktu. Doktor saglikli degildi muhtemelen dedi. 7+2deyim haftaya kürtajla alacaklar. Umarim bebeklerinizi saglikla kucaklariniza alirsiniz. Gorusmek uzere
Yaa hakkınızda hayırlısı olsun inşallah, yakin zamanda tekrar saglikli hayirli bir hamilelik dilerim...

Canım benim inşallah mucize olur.. tam olarak emin değil doktor anladığım kadarıyla bir hafta sonraya kürtaj randevusu vermiş. Hakkında hayırlısı olsun inşallah en yakın zamanda rabbim sağlıklı gebelik ve evlat nasip etsin.

Ayrıca 77 kg idim. Tartıda 79 geliyorum.
Daha henüz 2 ayda 2 kg geldiyse hemson ayları hemde doğum sonrasıni hayal edemedim.
İnsan ister istemez bakıyor kendine ve düşünüyor.
Evet elimi attığımda tombis göbek hissediyorum ve mutlu oluyorum fakat herşey seyrinde ve yolunda gitsin isterim 💕💕💕
Benımde göbeğim cok şiş ve dedıgın gibi daha altıncı haftada ıkı buçuk kılo aldım nasıl aldım anlamıyorum ama odemse bırseyler yapmak lazım böyle giderse dokuz ayda gobekten yuruyemıcez 🤣🤣

Kizlar merhaba😊 araniza yeni katildim. O kadar tuhaf bir durumdayim ki..sayfalarca yazi vardi hepsini okuyamadim. Belki benim durumumda olaniniz vardir. Benim suan yeni 12 aylik olan bir bebegim var. Adetlerim doğumdan beri duzensizdi. Ben yine adetim gecikti diye dusunurken birsey beni dürttü ve test yaptim birkaç saat önce. Ve çift cizgiyi gordum. Gercekten hayatimin en büyük şokunu, saskinligini yasiyorum. Hala emziriyorum. 😪 Doktora da gitmedim.kan testi de yapmadım. Sat 27 kasimdi. Zaten dogumdan beri 3 veya 4 kez adet olmusumdur. Gecen hafta cuma gunu pempemsi bir akinti geldi. Hih regl oldum dedim hatta. Fakat devami gelmemisti. Acaba yerlesme kanamasi mi gordum ben. Eger o yerlesme kanamasiydi ise ben o zaman henuz 5 haftalik flan miyim acaba😂 gercekten kafamda deli sorular...
Emziriyorum bir yandan hamileyim.. sabah doktoruma mesaj atacagim belki bir ilac onerir multivitamin flan.. benim gibi kucuk bebegi varken hamile kalan var mi😪
Ben💁🏻‍♀️ Benim oglum da 9 aylik😍 biz isteyerek yaptik ama, yumurta azligim oldugu icin bi kardesi olsun diye acele ettik, o da gitti ilk aydan oldu çok şükür😂😂 ben emzirmeyi işe başlayınca kestim mecburen ama doktorum emzirebilirsin demişti hamileyken de. Kucağıma alıp kaldırıp indirmekte zorlanıyorum. Daha doğrusu buna dikkat etmek zor oluyor ama yapıcak bir şey yok. Bence her türlü bi doktora gitmelisin her şeyin yolunda gittiğini anlamak için🥰

Merhabalar canım ben de bugün dr a gittim 7+1 im bugün ben de embriyo 6 haftalık görünüyor dedi kalp atışını duyamadık geç dölllenme olabilir dedi bir hafta daha bekleyelim kalp atışı duyamazsak haftaya kürtaj dedi😔 ama şu an için endişelenme bazen geç dölllenme oluyor geriden gelebiliyor dedi inşallah sağlıklıdır bebişlerimiz

Arkadaşlar merhaba.
İnşallah bnde Eylül annesi olacağım ☺️
2. Gebeliğim.
Oğlum 4.5 yaşına gidiyor ☺️
Ben şuan 7+5 teyim ama karnım sanki 3 aylık gibi.
Şuan tüm programlarda hamileliğiniz dışarıdan anlaşılmaz diyor ama beni gören direk anlıyor.
Açıkçası bu durum beni düşündürüyor. Şimdiden böyleyse sonu nasıl gelecek diyorum.
İlk hamileliğimde 16-17 kilo almıştım.
2.ci bebekte göbek zaten genişler dediler ama şimdiden kocamanim 😥
Varmı böyle olan
Benimde 27 aylık oğlum var. 6+6 hamileyim. Doğumdan sonra tüm kilolarımı verdiğim ve hiç göbeğim kalmadığı halde çıkıntı gibi var şimdi göreni şüphelendirecek gibi🙈

X