2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Çok geçmiş olsun. Ben de düşük yaşadım ve kürtaj oldum. Kürtaj gerekmemesi sizin için iyi olmuş. Düşüğün üstü çabuk olur derler umarım sizde de öyle olur
Çok teşekkür ederim, moral verdiniz, inşallah dediğiniz gibi olur inşallah bu sefer bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız..

Cok zorlu yollardan gelmis belli ki, insallah dunyanin en guzel sesini dinletir size. Benim de yumurtam cok az, o hic olmayacak mi acaba korkusunu cok iyi bilirim, Allahim tamamina erdirsin insallah

Inşallah daha çok yormaz seni de bir an önce geçer bulantıların. Gerçekten çok fena. Benim halsizligim de çok var, bu da üstüne tuz biber oldu.

Merhaba kızlar. Ben de bugün keseyi gördüm karından. Normalde ben kendimi 6+1 sanıyordum. Doktor 4 + 3 dedi. Ama öyle olsa bu sefer de 4 haftalık kese karından görünür mü. Hiç anlamadım
Merhaba. Bende ilk 4+5 da gitmistim. Karindan rahim yapisina ve kese olusumuna bakmisti doktor. Kese olusmaya basliyor, rahim de hamile rahmine donmeye baslamis demisti. 10 gun sonra tekrar gittimizde bebegi de gormustuk

Sağlık ocağına bebek düşünüyoruz diye gittiğimde aile hekimi genel bir kan tahlili istemişti. Kadın dogumcumda inceledi o sonucları. Tsh o arada sınırda çıkmıştı. Uyku benim de çok var, halsizlik de... bulantı da yeni başladı

Inşallah daha çok yormaz seni de bir an önce geçer bulantıların. Gerçekten çok fena. Benim halsizligim de çok var, bu da üstüne tuz biber oldu.
Insallah canim insallah halsizlik bendede var 1gun iyiysem 1gün surekli yatiyorum hic elim kolum kalkmiyor zor ama Allah buyuk bugunlerde gececek insallah

Çok sağol canım senin adına çok sevindim, tüp bebek gibi zorlu bir sürece girmeden hamile kalmışsın, inşallah sağlıklı bir şekilde kucağına almak nasip olur kuzucuğunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…