2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben de bugün kalp atışını duymadım ama gördüm pitpit benim hesabıma göre 6+5 ama doktor 6+2 dedi. Sormadım niye diye. Bir de dandik bir ultrason görüntumuz var, sol tarafta sağa yaslı gibi duruyor. Tahminen ne oluyor

Eklentiler

• thumbnail.jpg
    85,5 KB · Görüntüleme: 58
Kız diyeceğim de bilemiyor olabilirim :)

Kızlar ben tedirginim. Beta geçen hafta perşembe 90 la başladım cumartesi 210 oldu dün verdim 880... Son adet tarihim 16 Aralık ona göre 5.hafta oluyor sizce çok düşük değil mi bu değerler böyle... Cumartesi kese görebilir miyim düzenli artarsa 3000 geçecek.. Valla kafayı yiyeceğim.

Daha erken ama şimdilik kız gibi

ya kizlar aynada soyle bi baktim kendimi inceledimde goguslerimin ucu buyumus biraz bide rengi koyulasmis oglumda boyle degil

Hayır gayet güzel artmış. Kaç olduğu değil nasıl arttığı önemli. 3000den sonra keseyi görürsün karından çok göbüş yoksa

Selam herkese, arada yazılanları çok takip edemiyorum. Kalp atılı konuşulmuş, 6+1 dedi doktor bana ve kalp atışını dinledik inanılmaz güzel bir şeymiş. Hala gözlerim doluyor.
Tsh yüksek çıktı bende, hormon hapına başladık. Haşimato vardı zaten ama hormonlar hep normal düzeydeydi. Var mı başka yaşayan aranızda? Biraz tedirgin oldum açıkçası

Tsh gebelilte hep yükselir, tekrar doz ayarlaması yapılır, endişelenme canım..Haşimoto bende de var , değerler düzgün seviyede oldukça sorun yok, kaç çıkmış TSH ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…