2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba kızlar,
Bugün ilk doktor randevuma gittim. 5+1 deyim. Keseyi gördük. Kese ölçüsü 11.93 mm. Kese simsiyahtı. Yolk sacdan filan bahsetmedi doktor. 1 hafta sonra tekrar gel dedi. Betam tahmini 20 binlerdedir. Karından ultrasonla bakıldı bu arada. Kese içinde bir şey gözükmemesi normal mi sizce şu an? Boş gebelik olma ihtimali var mıdır?
Çok normal çok küçük daha annesi. Boş fln değil Allah’ın izniyle bekliyor seni bi daha ki hafta kalp atışı duyarsınız inşallah

20210120_112414.jpg

benimde 1 oglum var 3 cocuk olacak allh izin verirse 3. ayimizi bi dolduralim bez islak mendil stogunu simdiden yapmaya baslicaz biranda almak zorlamsin diye insallah bebis riskiyla gelir allahm hakknda hakkmzda hayrlisinu nasip etsin 🤲🤲💕 ya bu arada prima almis basini gitmis sleepy almayi dusunuyrm revaşta ş siralr bide
Primanın içeriği temiz değil zaten kullanmayın. Ben hemen her markayı kullandım sleepy Molfix ve goon güzel. Ama sleepy ve Molfix herkese yaramıyor. Stok yapmak biraz riskli olabilir. Siz büyük ihtimalle erken doğum yapacağınız için ciltleri daha da hassas olacaktır pişik falan uğraşmayın sonra

Primanın içeriği temiz değil zaten kullanmayın. Ben hemen her markayı kullandım sleepy Molfix ve goon güzel. Ama sleepy ve Molfix herkese yaramıyor. Stok yapmak biraz riskli olabilir. Siz büyük ihtimalle erken doğum yapacağınız için ciltleri daha da hassas olacaktır pişik falan uğraşmayın sonra
benim ogluma ilk o zmnlar Huggies vardi ondan aldim pisik yaptı prima yapmamisti 1 yasndan snrada molfikse gectik ya iste prima genel olarak herkesin gözünde 1 numara olarak biliniyr ya ondan alasim geliyor garntili diye sanrm

benim ogluma ilk o zmnlar Huggies vardi ondan aldim pisik yaptı prima yapmamisti 1 yasndan snrada molfikse gectik ya iste prima genel olarak herkesin gözünde 1 numara olarak biliniyr ya ondan alasim geliyor garntili diye sanrm
Prima ince ve emici diye seviliyor. Goon da aynı hemde fiyat olarak daha makul ve içeriği temiz. Ben bebeklerde kullanılan şeylerde biraz hassasım sanırım. Bimden a101den bez alıp kullanan bile var aslında. İlla Prima alıcam derseniz de pure serisini alın bence bi o serinin içeriği temiz

Prima ince ve emici diye seviliyor. Goon da aynı hemde fiyat olarak daha makul ve içeriği temiz. Ben bebeklerde kullanılan şeylerde biraz hassasım sanırım. Bimden a101den bez alıp kullanan bile var aslında. İlla Prima alıcam derseniz de pure serisini alın bence bi o serinin içeriği temiz
Ya yok aslında primi alacağım diye bir etmiyorum da hani şimdiden stok yapacağım ya 6 aylık Olana Kadar hassaslar ya primaya devam ederim diye tahmin ediyorum ondan sonra değiştiririm Güçyetmez primaya

benimde 1 oglum var 3 cocuk olacak allh izin verirse 3. ayimizi bi dolduralim bez islak mendil stogunu simdiden yapmaya baslicaz biranda almak zorlamsin diye insallah bebis riskiyla gelir allahm hakknda hakkmzda hayrlisinu nasip etsin 🤲🤲💕 ya bu arada prima almis basini gitmis sleepy almayi dusunuyrm revaşta ş siralr bide
Anladım canım, Allah analı babalı büyütsün, 3 çocuk zor valla ama büyüdüklerinde de güzel olur 🥰 ben kızımda hep prima premium care kulladım, bez bıraktırmaya doğru komili kullanmıştım, o da güzeldi zeytinyağlıydı, yumuşacıktı..

Canım seninki kız teorisine uygun poz vermiş 🌺
Ee benimki ne oluyor , burdan anlaşılır mı, sadece keseyi görmüştüm..😊 Anlayan yorumlasın kızlar 😂 haftam 4+6 idi 😄 vajinal ultrasondu fark ediyorsa 😊

Eklentiler

• AF74E023-45C4-4696-B15B-1E3221EADCD8.jpeg
    AF74E023-45C4-4696-B15B-1E3221EADCD8.jpeg
    132,5 KB · Görüntüleme: 75
X