2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Enfeksiyon veya mantar olabilir canım bol su iç artmasin, doktora gitsen daha iyi olur fazla ilerlemeden fitil falan verir hamileliktende kullanilabilenlerden
Teşekkür ederim cevabın için, herhangi bir kaşınma koku vb. De olmadı ama ne olur ne olmaz gitmek lazım tabi doktora

Bana da doktor Vifolic verdi , içmeye yarın başlayacağım ,bugün aldım.. Folik asit takviyesi bebeğin omurilik ve zeka gelişiminde etkili deniliyor.
Bende folic 1 kullanıyorum günde 1 defa kullanılıyor. 3 defa kullanılan folic trio bi ara ondan da kullanmıştım

Evet 1oğlum var ne yalan söylim bitane de kızım olsun isterim ama oğlum olursada asla uzulmem birbirlerine yoldas olurlar diye dusunurum Rabbim gonlumuzden gecenleri nasip etsin insaalh oglumm erkek olsun cok istiyor bakalim hayirlisi
Ben de tam tersi ne yalan söyleyeyim, bir kızım olduğu için 2.yi erkek isterim insan elinde olmayanı istiyor hep galiba ve aynı şekilde kızım olsa da asla üzülmem sevinirim, kızıma sırdaş olur, abla kardeş çok daha farklı bağları olur. Ben de iki kardeşim, bir abim var, yaş farkımız da az iyi anlaşırız ama bir ablam olsaydı daha farklı ve derin paylaşımlarımız olurdu eminim. Her anne baba zaten bir kız bir erkek ister, iki duyguyu da tatmak için sanırım En önemlisi de evladın sağlıklı doğması ve hayırlı evlat olması ama , inşallah çocuklarımız kadir kıymet bilecek evlatlar olurlar

Aynen öyle, detaylara çok önem veriririz ve mükemmelliyetçiyiz ya dünya daha iyi ve yaşanılası olurdu bence inşallah kurduğumuz hayaller gerçek olur o zaman annesi Amiiiiiiin canım inşallah, emzirmeyi bile özledim valla, dünyanın en güzel duygusu...

Ay bende bunu merak ediyorum arastirdim biraz elimde 7. Haftanin fotografi var anlayan olursa atabilirim
Ben de yeni öğrendim canım valla pek de anlamadım, yorumlayan oldu mu buradan foto attın mı ? Samsunlu musun bu arada ? 55

5. Haftamdayım adet ağrısı gibi kasık ağrıları çeken var mı? Geceleri daha çok oluyor bu beyin ağrısı anlamadım..

Çok çok amin Bende çok özledim gerçekten ne tuhaf duygular oğlumdan önce çok garip gelirdi ya da garip demeyeyim de sıradan gelirdi bi bebeğin emmesi insan yaşayınca farkına varıyor

5. Haftamdayım adet ağrısı gibi kasık ağrıları çeken var mı? Geceleri daha çok oluyor bu beyin ağrısı anlamadım..
Ara ara oluyor bana, sanki regl oldum olucam gibi ama çok uzun sürmüyo... ilk gebeliğimde de oluyordu kanama olmadıkça, ağrılar da çok şiddetli ve uzun sürmezse normal...

Çok çok amin Bende çok özledim gerçekten ne tuhaf duygular oğlumdan önce çok garip gelirdi ya da garip demeyeyim de sıradan gelirdi bi bebeğin emmesi insan yaşayınca farkına varıyor
Seni çok iyi anlıyorum, ben kızımı emzirirken 3-4 kere mastit olmuş ateşlenmiştim, yine de 2 sene dolu dolu emzirme şansına eriştim..2 yaşına girince 1 -2 hafta içinde de emzirmeyi bırakması için uğraştım, stres oldum bırakmayacak diye, benimki emmeyle uykuyu birleştirmişti bir de emerek uyuyordu hem gündüz hem gece emmeyi bırakınca da bu sefer ben boşluğa düştüm, emme seanslarımızı özledim, hüzünlenip gizli gizli odalarda ağladığım bile oldu, o muhteşem duygudan mahrum kaldığım için Kadınları anlamak zor demekki

Dün çok azdı bugün baya arttı ve rengi koyulaştı. Progestan ignelerinin hiç etkisi bile olmamış ne yapacağım bilmiyorum
Selamlar, belki bir faydam olur diye yazmak istedim. 4 hafta basında kahverengı leke basladı doktorum rahıme yerlesıyodur dedı telefonda. 4+3 de gittim rahımde kanama alanı var düşük tehlikesi olabılır dedı. İğneler ve haplar verdı. Bahsettiğin jel crınone jel ise piyasadan toplandığını söyledıler eczanelerden. Akıntılarınız 1-2 güne gecmez ise sık sık kontrole gıtmenızı önerırım.

Merhaba kızlar,
Bugün ilk doktor randevuma gittim. 5+1 deyim. Keseyi gördük. Kese ölçüsü 11.93 mm. Kese simsiyahtı. Yolk sacdan filan bahsetmedi doktor. 1 hafta sonra tekrar gel dedi. Betam tahmini 20 binlerdedir. Karından ultrasonla bakıldı bu arada. Kese içinde bir şey gözükmemesi normal mi sizce şu an? Boş gebelik olma ihtimali var mıdır?

Boş gebelik demek için daha erken bekle bir iki hafta sonra belli olur benim de cuma günü belli olacak inşallah herşey yolunda gider sağlıkla kucağımıza alırız bebeğimizi

Ben de başak burcuyum annem de başak şimdi bebiş de başak olacak eşim diyor Allah bana sabır versin

Haha ben başak burcuyum sağlıkçıyım doğru demekki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…