2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bana tüp bebek doktorum en başından beri bunu kullandırttı. Bugün rutin kontrollere gideceğim doktora başladım, ona soracaktım ama heyecandan unutmuşum. Haftaya tekrar gideceğim, o zaman soracağım. Teşekkür ederim uyarın için

2 günde bir gitmedim de ilk gittim de bir hafta önce 947 di şimdi 1292 olmuş ilk zamanlarda artış hızlıymış sonradan yavaş oluyormus ama bilemedim bende
Canım bence 2 gün sonra bir daha bak istersen şimdi 8000 olması lazımmış gibi geliyor, kaç haftalık peki?

Ya kızlar ıhlamur çayı iciyorum bende gunde 2 bardak normal çay tuketemiyorum sicak sicak icicek bisey isteyince canim sabah 1 aksam 1 bardak ihlamur iciyorum bisey olmaz dimi aklima takildi dün doktora da sormayı unuttum bilgisi olan varmı

Evet bende bundan bahsedecektim iyiki yazmışsınız. Doktorum da bu çok fazla 2 günde bir yarım iç dedi bana öyle içiyorum

Günde 3 defa mı içiyorsun folic 1i?

Bana da folik 1 al dedi doktor

Bitki çayları düşüğe neden oluyor diyorlar ben içmiyorum doktora bir sor ona göre içersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…