2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ay evet aynen. Açıp açıp okudum ama yok hamile lafı. Ama eminim tvde soylendigine. Bugün de tebliglere baktım ama yok yoook. Yarin doktora gidicem kalp atışı için. Ona soracağım. Zaten iş yerine de artık söylemem lazım çünkü yapamayacağım işler var bekleyen. Bakalım inşallah ben çözerim yarin 🐸 dedigin gibi İstanbulda memur olup izin olayını cozen varsa, bizi de aydınlatırsa memnun oluruz. Ilgine çok teşekkür ederim, sen ne yapacaksın, kalp atışı için ne zaman gideceksin🌸
Ben yine İstanbul başka ilçeden birine mesaj attım dairede hamile arkadaşları vardı yarın soracak bakalım... Ben daha keseyi de göremedim canım nereden baksam 2 hafta sonra kalp atışı duyulur gibi. Biz dilekçe veresiye umarım bitmez önlemler 😂

Ay evet aynen. Açıp açıp okudum ama yok hamile lafı. Ama eminim tvde soylendigine. Bugün de tebliglere baktım ama yok yoook. Yarin doktora gidicem kalp atışı için. Ona soracağım. Zaten iş yerine de artık söylemem lazım çünkü yapamayacağım işler var bekleyen. Bakalım inşallah ben çözerim yarin 🐸 dedigin gibi İstanbulda memur olup izin olayını cozen varsa, bizi de aydınlatırsa memnun oluruz. Ilgine çok teşekkür ederim, sen ne yapacaksın, kalp atışı için ne zaman gideceksin🌸
İnşallah yarın sağlıcakla duyarsın kalp atışını rabbim sağlıklı şekilde kucağına almayı da nasip etsin.. ❤️ Şu kurumda evden çalışmayı daaa😀

İnşallah yarın sağlıcakla duyarsın kalp atışını rabbim sağlıklı şekilde kucağına almayı da nasip etsin.. ❤️ Şu kurumda evden çalışmayı daaa😀
Allah razı olsun, insallah, hepimiz duyarız o pitpitlari 🙈 Mart ortasindan sonra tedbirler azaltilabilir gibi bi haber okudum bugün ve risk almaya karar verdim 🤪 neredeyse iki ay var, bakim kısmet artık.

Allah'ım inşallah sağlıkla kucağımıza alırız bebeğimizi 🤲benim hiç belirtim yok başlarda vardı şimdi olmayınca sanki hamile değilmişim gibi geliyor moralim çok bozuk gözlerim doluyor 😔 🥺
Canım bence bu başlı başına hamilelik belirtisi.. Belirtim yok diye göz dolması 😊 bence gayet güzel gidiyor inşallah ❤️

Kızlar normalde 2 gün sonra kalp atışını duymak için gidecektim ama bir haftadır geçmeyen kahverengi akıntım bugün artınca acil çağırdı doktorum. 6+0 biliyorum normalde ama doktor 6+3 dedi çok şükür kalp atışını duydum 😊 gelişimi iyi dedi susuz kalmış dedi oysaki az su içmiyorum da. Düşük tehlikem devam ediyor hemen bi iğne yaptı bir de burada kullanan arkadaşlar vardı c harfiyle başlayan bir jel( reçete eşimde de bilmiyorum şu an) verdi hiçbir yerde bulamıyoruz bulan var mı bana yardımcı olmak isteyen çıkar mı ?
Jeli buldunuz mu

Kızlar benım çenem hep sivilce doldu ya yuzumde de hıc normalde sıvılce cıkmaz bır tane anca özellikle cenem sızdede oldumu hıc
Evet şu an benim de öyle. Adet döneminde 1 2 çıkardı. Şu an çenem hiç olmadığı kadar sivilceli neden ki acaba onu da hormonlara yoracağıx artık

Folbiol kullanıyorum.
Canım folbiol u görünce yazmak istedim, ilk test yapıp hamile olduğumu öğrenince eczaneden hemen folik asit alıp başladım bende folbiol almışım. Sonra doktor kontorülüme gittiğimde folbiol kullanımıyoruz onda diğer folik asitlere göre 4 kat daha fazla olduğunu zararlı olduğunu söyledi folic 1 e geçtik. Bi sorsan mı doktoruna acaba

X