2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım folbiol u görünce yazmak istedim, ilk test yapıp hamile olduğumu öğrenince eczaneden hemen folik asit alıp başladım bende folbiol almışım. Sonra doktor kontorülüme gittiğimde folbiol kullanımıyoruz onda diğer folik asitlere göre 4 kat daha fazla olduğunu zararlı olduğunu söyledi folic 1 e geçtik. Bi sorsan mı doktoruna acaba
Bana tüp bebek doktorum en başından beri bunu kullandırttı. Bugün rutin kontrollere gideceğim doktora başladım, ona soracaktım ama heyecandan unutmuşum. Haftaya tekrar gideceğim, o zaman soracağım. Teşekkür ederim uyarın için 😊

2 günde bir gitmedim de ilk gittim de bir hafta önce 947 di şimdi 1292 olmuş ilk zamanlarda artış hızlıymış sonradan yavaş oluyormus ama bilemedim bende
Canım bence 2 gün sonra bir daha bak istersen şimdi 8000 olması lazımmış gibi geliyor, kaç haftalık peki?

Ya kızlar ıhlamur çayı iciyorum bende gunde 2 bardak normal çay tuketemiyorum sicak sicak icicek bisey isteyince canim sabah 1 aksam 1 bardak ihlamur iciyorum bisey olmaz dimi aklima takildi dün doktora da sormayı unuttum bilgisi olan varmı

Canım folbiol u görünce yazmak istedim, ilk test yapıp hamile olduğumu öğrenince eczaneden hemen folik asit alıp başladım bende folbiol almışım. Sonra doktor kontorülüme gittiğimde folbiol kullanımıyoruz onda diğer folik asitlere göre 4 kat daha fazla olduğunu zararlı olduğunu söyledi folic 1 e geçtik. Bi sorsan mı doktoruna acaba
Evet bende bundan bahsedecektim iyiki yazmışsınız. Doktorum da bu çok fazla 2 günde bir yarım iç dedi bana öyle içiyorum

Günde 3 defa mı içiyorsun folic 1i?

Bana da folik 1 al dedi doktor

Ya kızlar ıhlamur çayı iciyorum bende gunde 2 bardak normal çay tuketemiyorum sicak sicak icicek bisey isteyince canim sabah 1 aksam 1 bardak ihlamur iciyorum bisey olmaz dimi aklima takildi dün doktora da sormayı unuttum bilgisi olan varmı
Bitki çayları düşüğe neden oluyor diyorlar ben içmiyorum doktora bir sor ona göre içersin

X