2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
folidays kullanıyorum bende 90 kapsül 90 liraya almıştım. Doktorum önermişti 3 ay önce

Benim arkadaşım 2 çocuğunu da o doktorda yaptı.Ama bnm fikrim yok hakkında(Sami kemik)Beyhekim bana da poliklinik gibi geliyorAdatıp ta Reyhan var ona sakın gitme bana sen nasıl hamile kalmaya cesaret ettin falan dedi çok moralimi bozdu tansiyon muhabbetinden ötürü.Medar da Remzi Eren iyi diyorlar.Sedat Bey beni çok cesaretlendirdi ve rahatlattı çok şükür o yüzden ona daha yakınım sanki ama bizim aslında araştırmada takip edilmemiz en doğrusu.Çift taraflı gitmeliyiz özel ve araştırma aynı anda

Aynen öyle canım doğru diyorsun

Selamlar kızlar, bende eylül annesi olacağım kısmetse 31 aralık bat'tı. 1 ocak sabahı 'acaba mı? ' diyerek yaptığım testte ikinci çizgiyi görünce küçük çaplı bir şok yaşadım. Planlı bir gebelik değildi 2019 eylül doğumlu bir kızım var ve emmeye devam ediyor. Acaba bunun bir sakıncası var mıdır?

Eklentiler

• IMG_20210103_114550.jpg
    213,3 KB · Görüntüleme: 46
Hayırlı uğurlu olsun Arkadaşım bebeği 4 aylıkken hamile kaldı. Ama emzirmeye devam etti. Sakıncası olsa emzirmezdi. Kocası kadın doğum doktoru. Siz yinede doktorunuza danışın

Hayırlı uğurlu olsun Arkadaşım bebeği 4 aylıkken hamile kaldı. Ama emzirmeye devam etti. Sakıncası olsa emzirmezdi. Kocası kadın doğum doktoru. Siz yinede doktorunuza danışın
Teşekkür ederim Rahatladım biraz İnternette malum bi sürü şey yazıyo yarın kan vermeye gidicem orda da sorarım. Sizinde hayırlı olsun sağlıkla kucağımıza alalım işallah

Hayırlı olsun
İkinci kez eylül annesi o zaman
Sağlıkla kucağınıza alın inşallah.

Yaaa neden ki karakter olarak nasıl oluyorlar. Oğlum oğlak burcu çok inat bı çocuk ama bı o kadarda sakın
Herşeyi kendi yapmak istiyo kesinlikle müdahale ettirmiyo kendisine cadı ve evin içinde sürekli ıslak mendille dolaşıyo ya kendini ya da bi yerleri siliyo

Herşeyi kendi yapmak istiyo kesinlikle müdahale ettirmiyo kendisine cadı ve evin içinde sürekli ıslak mendille dolaşıyo ya kendini ya da bi yerleri siliyo
Ayy benim oğlumda çok titiz ,isim çok zor o zaman Bu arada ben çin takvimine baktım kız cikti

Çin takvimi erkek diyor bu arada sağlıkla gelsinler hayırlı evlat olsunlar da fark etmez bizim için hepsi bal sen baktın mı? eymentaa

Ayy benim oğlumda çok titiz ,isim çok zor o zaman Bu arada ben çin takvimine baktım kız cikti
Hep beraber temizlik yaparız evde artık. Ay hadi bakalım Allah gönlümüze göre versin oğlun kaç yaşındaydı?

Allah nasip ederse bende Eylül annesi olacağım. Allah bebek sahibi olmak isteyen ve şuan hamile olan herkesin yavrusunu sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin.
Hayırlı olsun ilk bebiş mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…