2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar folik asit önerilerinizi de alalım 😍 bana ocean mummy, elenatal, ve imom çok iyi demişti bir önceki doktorum. Balık yağı içermesi çok çok çok önemli çünkü haftada 3 balık yiyen varmıdır? Yoktur bence.. 😅

Bende morallari bozulmasın diye ayrıntı vermedim.Bence de düiünmeyin okumayın güzelliklere odaklanın doğru diyor Bismilhayrun Bismilhayrun
Aynen canım bilgi sahibi olmak güzel bilmek de gerekiyor temkinli olmak için ama olumsuz şeyleri anlatıp birbirimizi etkilemiyelim 🤲🏻💞 hele doğuma yakın teyzelerin komşuların kara koyu hikayeleri bitmez 🙄🙄

Senin testlerin fotosu var mı
Benim böyle çıktı canım yorumlarda vardı ama benimki yarım saat sonra çıktı Çarşamba günüm artık gelmezse regl yeniden yaparım

Eklentiler

• Screenshot_2020-12-31-22-30-17-668_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-12-31-22-30-17-668_com.miui.gallery.jpg
    35,7 KB · Görüntüleme: 56
Ayy en büyük sorun.Metin mutlu yaktı başımı benim.Ondan sonra Sedat Umur'a başladım hazırlık sürecinde ama bilmşyorum onunla mı devam ederim.Sen ne düşünüyorsun?
Benim ağzımda sami kemik ile yandı.. aslında çok ilgili ama oldu bitti ye getiriyor işi.. ertan çelik harika bir doktor ama bilemiyorum oda beyhekimde orayı da hastane olarak sevemedim.. ada tıp da iyi bir hekim bakıcam veya medar ama ilk tercihim ada tıp daha güvenilir ve donanımlı bir hastane bebek küvezleri ve erişkin yoğun bakımı mutlaka olmalı

Benim ağzımda sami kemik ile yandı.. aslında çok ilgili ama oldu bitti ye getiriyor işi.. ertan çelik harika bir doktor ama bilemiyorum oda beyhekimde orayı da hastane olarak sevemedim.. ada tıp da iyi bir hekim bakıcam veya medar ama ilk tercihim ada tıp daha güvenilir ve donanımlı bir hastane bebek küvezleri ve erişkin yoğun bakımı mutlaka olma

X