2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bende şuan 5+2 deyim cumartesi günü randevum var. 3 kayıptan sonra oldu, çok umutlu değilim sanki gene bir aksilik çıkacakmış gibi.... ama doktoruma güveniyorum bu sefer iğne ve bir kaç ilaç kullanıyorum insallah bu sefer olur 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Bende şuan 5+2 deyim cumartesi günü randevum var. 3 kayıptan sonra oldu, çok umutlu değilim sanki gene bir aksilik çıkacakmış gibi.... ama doktoruma güveniyorum bu sefer iğne ve bir kaç ilaç kullanıyorum insallah bu sefer olur 🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Hayırlı olsun 🌸
İnşallah bu sefer sağlıklı ilerler ve kucağınıza alırsınız 😊
Kayıpların sebepleri araştırıldı mı?

Hayırlı olsun 🌸
İnşallah bu sefer sağlıklı ilerler ve kucağınıza alırsınız 😊
Kayıpların sebepleri araştırıldı mı?
Evet, 3 kayıptan sonra birçok genetik vs test yaptırdık, kan pıhtılaşması var ayrıca kortizon kullanıyorum 6 aydır, bağışıklığım çok iyi çalıştığından, vucüt bebeği mikrop sanıp dışarı atıyor, şuan hem iğne ayrıca kortizon aspirin gibi ilaçlar kullanıyorum

Evet, 3 kayıptan sonra birçok genetik vs test yaptırdık, kan pıhtılaşması var ayrıca kortizon kullanıyorum 6 aydır, bağışıklığım çok iyi çalıştığından, vucüt bebeği mikrop sanıp dışarı atıyor, şuan hem iğne ayrıca kortizon aspirin gibi ilaçlar kullanıyorum
İnşallah bu sefer sagsalim kucağınıza alırsınız ben de ilk bebeğimi kaybetmiştim sonra oğlum oldu çok tedirgin bir gebelik geçirmiştim ..sizi anlıyorum 🥺

Testim bu şekildeydi sabah idrarıyla yarım saat sonra çıktı kardelen_08 kardelen_08
Insallah yanılıyorumdur ama bu test pozitif gorunmuyor, kuruduktan sonra cıkmış gibi. 1 dk içinde belirdiyse tamam ama yarım saat sonra çıktıysa geçersiz oluyor, ben 2 bucuk sene boyunca çok aldandım bu testlerde sonradan cikan silik cizgilere. Testi tekrarlamalısınız. Insallah vardir hemen cikar 🙏

Bu sefer herşey yolunda gidecek inşallah, zaten gerekli tedbirleri almışsınız.
Hangi kortizonu kullanıyorsun? Benimki de tüp bebek, benimde kullandığım ilaçlar içinde kortizon ve aspirinde var.

Ne kadar güzel kalabaliklasmaya başlamışiz hepimiz için hayırlısı olur inşallah kızlar zaman geçmedikçe heyecan artıyor bı görüp kalp atışını duysaydik 🥰🤗

Insallah yanılıyorumdur ama bu test pozitif gorunmuyor, kuruduktan sonra cıkmış gibi. 1 dk içinde belirdiyse tamam ama yarım saat sonra çıktıysa geçersiz oluyor, ben 2 bucuk sene boyunca çok aldandım bu testlerde sonradan cikan silik cizgilere. Testi tekrarlamalısınız. Insallah vardir hemen cikar 🙏
Henüz erken yapılmıştı canım sağol yorumun için şuanda hala varmı yokmu bilmiyorum bat yarın bir kaç gün sonra tekrar edicem ama ben oğlumda bu şekilde öğrendim

Biraz daha bekliyeyim diyorum ya normalinde benim regl öne gelirdi bugün bekledim yok asıl günüm yarın testim olsa çoktan yapıcam ama yok bebeğimi de kimseye bırakıp çıkıp alamadım eşim nöbetçi çalışıyor bakalım nasip :) haberdar ederim burdan
Azıcık daha merak edin diyorsun😊 geç olsun da güzel olsun inşallah.

Normal olduğunu düşünüyorum bende de aynı durum var göğüs ve karın ağrısı yani hafif bı adet sancisi gibi
Benim de ayni gogus agrisi regl sancisi gini vuruyor arada ben 3 kere kaset test yaptim 3 umde de koyu cift gordum kan bile vermedim henuz 🤣 c.tesi dr a gitmeyi planliyorum daha net gozurkur ins 🤲 bir yandan da icim icimi yiyiyo git git git diye ama gitsemde bisey cikmicak biliyorum

Benimki de deltacortil. Keseden sonra kademeli olarak bırakacağım inşallah. Sen hamileliğin boyunca mı kullanacaksın?
Öyle söylemişti doktor ama cumartesi ilk defa gideceğim bakalım o zaman ne diyecek hem kese hem nasipse kalp atışı duymak için gec gideceğim, şu an 2 günde bir kan veriyorum beta kontrol amaçlı

Öyle söylemişti doktor ama cumartesi ilk defa gideceğim bakalım o zaman ne diyecek hem kese hem nasipse kalp atışı duymak için gec gideceğim, şu an 2 günde bir kan veriyorum beta kontrol amaçlı
Bende ilk kez Cumartesi gideceğim bakalım. Sanırım sadece keseyi görebilirim. Geçen hafta kan verme işini bitirdim ama meraktan sanırım yarında vereceğim.

X