2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
slm kızlar bende şubt annesiyim 2.cocuğum bu ilkide 2016 ocak annesydim:) çok şükür işk denememizde oldu.işkinde 3 yıl bekledik eşim ameliyat olduda öyle olmuştu. oğlum 2.5 yaşnda ve tekrar hamileyim.allah isteyen herkese versin
hoşgeldiniz:) . Ağırlık 2. bebekli anneler var bu topikte hadi bakalım daha da artsın :)bende ilk bebeğimde 2 yıl beklemiştim olmamıştı. O süreci yaşayıp bunda hemen kalınca çook multu oldum. Bu bile büyük lütuf:dua: Sağlıkla alalım inşallah.

ayh kızlar çok alemsiniz :KK48: sizin verdiğiniz gazla işten çıkar çıkmaz kan vermeye gitcem..2 saate fln çıkar inşallah...ultrasona ctesi günü giricem..netten araştırdım biraz..3üncü ayında ikiz olduğunu öğrenenler varmış :KK57:
ben ikinci betamda 270-280 fln bekliyodum..495 görünce şok olmuştum.. :oha: bakalım hayırlısı olsun..
ALTTAN MUAYENEDE DOKTOR GÖRÜYUOR CANIM O İKİ KESEYİDE SEN KAFANI YORMA :KK66: 3 AY BEKLEMEZSİN YANİ

hoşgeldiniz:) . Ağırlık 2. bebekli anneler var bu topikte hadi bakalım daha da artsın :)bende ilk bebeğimde 2 yıl beklemiştim olmamıştı. O süreci yaşayıp bunda hemen kalınca çook multu oldum. Bu bile büyük lütuf:dua: Sağlıkla alalım inşallah.
evet benim de dikkatimi çekti..ilk çocuğu olacak olan çok az..hatta şuan sadece kendimmişim gibi hissettim :KK48:

slm kızlar bende şubt annesiyim 2.cocuğum bu ilkide 2016 ocak annesydim:) çok şükür işk denememizde oldu.işkinde 3 yıl bekledik eşim ameliyat olduda öyle olmuştu. oğlum 2.5 yaşnda ve tekrar hamileyim.allah isteyen herkese versin

2016 ocak annesinden bir arkadas daha :) hayirlis olsun ins tamamina erin

Kızlar bu arada kan vermeye gittim..sağlık ocağının yerini bilmiyorum..bizim yakınlarda da poliklinik türevi bişi yok..tıp merkezi vardı oraya gittim..betahcg 75 tl imiş..yuh yani..ben de baktırmadan çıktım valla..yarın sabah polikliniğe gidip vercem..

cok gecmis olsun tatlim,elde avucta durmuyorlar. boyle de zarar vermis kendine ama ins cabucak iyilesir :) bakalim ins guzel haberler veririm,bu ay hamile kalirsam eylulde trye gittigimizde cinsiyetini de ogrenebilirm:) herkese ve hepimize surpriz olmus olur. bakalm kismet:)
İnsallah canım benim güzel haberlerini bekliyoruz :KK66:)

Kızlar bu arada kan vermeye gittim..sağlık ocağının yerini bilmiyorum..bizim yakınlarda da poliklinik türevi bişi yok..tıp merkezi vardı oraya gittim..betahcg 75 tl imiş..yuh yani..ben de baktırmadan çıktım valla..yarın sabah polikliniğe gidip vercem..
Ay bende 2gun ard arda kan testine 100tl verdim

bende 2016 ocak annesiyim crazybel di nickim..canim nasil oglun Benim kiz cok yaramaz simardida Insallah uzulmezler :)

X