2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
kızlar merhaba ben bugün endokrin doktoruma gittim tsh 2.24 ,anti tpo 0,3 çıktı çok mutluyum :KK49:. haftasonları 75 mcg haftaiçide 50 mcg euthyrox kullanıcam ,ve o da her ay kontrole çağırdı yandık batıcaz yakında :KK48:

dün akşam anneme de sürpriz yapıp söyledik çok mutlu oldu :KK36: bitanecik annem benim ..bugün hemen bebeğe okunması gereken duaları araştırmış oku mutlaka diyor :KK6:
vee biz bugün tam 6+0 olduk :nazar::anneadayı::KK200:

Kızlar bu arada kan vermeye gittim..sağlık ocağının yerini bilmiyorum..bizim yakınlarda da poliklinik türevi bişi yok..tıp merkezi vardı oraya gittim..betahcg 75 tl imiş..yuh yani..ben de baktırmadan çıktım valla..yarın sabah polikliniğe gidip vercem..
canım internetten baksan ya mahallende aile hekimi neredeymiş

İyi geceler. Benim bat 30 nisandi. Adetim 1 gün gecikince test yaptim poztifti. Ertesi gün de jan verdim. BHcg 444.1 çıktı. Ayin 12 sinde randevum var. Ultrasonda görürüm inşallah. Herkes güzel bir hamilelik geçirir inşallah. Hepimiz Sağlıkla kucagimiza alalım inşallah:anneadayı::anne:
bizimde randevumuz 12 haziran da:KK73:

oy bende ne gogusler şişti ne bir şeuy var. kasik agrısından baska bir şey yok. dun butun gece kabus gordum dusuruyordum bebeğimi. oğluma hamileyken 8. haftada yoğun kanamayla hastaneye yatmıstım. zar zor kurtuldu yavrum şükür. bunda da oyle olacak diye endişeleniyorum. umarım olmaz da hepimiz sağlıkla kucagımıza alırız. ama ben bugün baska bir doktora gideceğim sanırım. bayram sonraına dayanamayacağım
canım asla kötü şeyleri getirme aklına hep olumlu düşünmeye çalış

kızlar merhaba ben bugün endokrin doktoruma gittim tsh 2.24 ,anti tpo 0,3 çıktı çok mutluyum :KK49:. haftasonları 75 mcg haftaiçide 50 mcg euthyrox kullanıcam ,ve o da her ay kontrole çağırdı yandık batıcaz yakında :KK48:

dün akşam anneme de sürpriz yapıp söyledik çok mutlu oldu :KK36: bitanecik annem benim ..bugün hemen bebeğe okunması gereken duaları araştırmış oku mutlaka diyor :KK6:
vee biz bugün tam 6+0 olduk :nazar::anneadayı::KK200:
Gözünaydın canım değerin çok iii..kıruma amaçlı içirtecek ilacı..
Ben söleyemedim daha anneme..çatlamak üzereyim

X