2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Oğlumda adetim geçtikten sonra öğrendim o yüzden adetim geçmeden bir test yapmayayım diyorum ama karnımın alt kısmı on gündür ağrıyor

Mrb arkadaslar magnezyum ve kalsiyum ne zaman baslaniyordu kullanmayi dusunuyor musunuz

Merhaba ben de bugün kan testi yaptırdım daha bata 1 hafta var ama dayanamadım. Sonuc 1.2
Anlayamadigim şu ki aşağıda hastanenin beta hcg referans aralığı var ve ben daha önce hiç böyle bi tablo görmedim. Benim bildiğim 5 ve üstü gebelik.
Ama burada hiç öyle bişey yok kafam çok karıştı.
Sonuca netten baktım. Dolayısıyla doktora sorma şansım olmadi

Beta-HCG 0-0' 1-10HAFTA :< 1,20 - >225,000 11-15HAFTA : 16,995 - >225,000 16-22HAFTA: 6860 - >225.000 23-40HAFTA :1.583 - 65,911

Insallah yükselir değerin cnm çok erken bakmışsın keşke bekleseydin biraz zaman geçmek bilmez simdi

Insallah yükselir değerin cnm çok erken bakmışsın keşke bekleseydin biraz zaman geçmek bilmez simdi

Oğlumda da erken öğrenmiştim canım idrar testinde de silik çizgiyi görünce bekleyemedim. Daha önceki kan testlerinde hiç böyle bisey görmemiştim. Sanki buna göre 1.2 ve üstü gebelik olabilir demek. Hiç 5 ve üzeri diye bisey yazmiyor

Günaydın kızlar
Ben yine hastanedeyim ve yine kan verdim bu 6. Kan ve hala değerler güzel yükselemiyor çarşamba kese de görünmedi bugün karar günü

Dua edin benim için de arkadaşlar
Degerlerin nasil canım insallah guzel sonuclar alirsiniz bugün insallah

Daha önce negatif çıktığı bir ay bende 1,2 sonucunu almıştım. Bazı hastanelerde 1,2den küçük olduğu için ölçülmüyor anlamında o şekilde belirtiliyor. Şuan ki sonuca göre test negatif ama bata 1 hafta varmış daha. Gebe olsanız bile kana geçmemiş olabilir.

elvaven , dr. kalp atışını mı gördü yoksa siz de duyabildiniz mi? kalbini gördük deyince hangisi anlayamadım. Benimde pzt randevum var kalp atışı için :)

elvaven , dr. kalp atışını mı gördü yoksa siz de duyabildiniz mi? kalbini gördük deyince hangisi anlayamadım. Benimde pzt randevum var kalp atışı için :)
Atışı gördü, gösterdi, bebeğimi ölçtü. Kalp atışını siz de görebilirsiniz yıldız çakması gibi, illa dinlemenize gerek yok doppler ısı yayıyor zaten daha çok minikler. Biraz büyüyünce dinleriz :) Zaten ben ağlamaya başladığım için karnım zıp zıp zıpladı, nasıl ölçtü biçti hiç anlamadım, bi ara doppler açtı ve denk getiremedi, daha da uğraşmadı daha çok minik diye.

Peki idrar testi yapmış miydiniz o dönem. Benim idrar testinde silik çizgi var o yüzden kafam karisti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…