2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Peki idrar testi yapmış miydiniz o dönem. Benim idrar testinde silik çizgi var o yüzden kafam karisti
Benim idrarda negatif cikmisti ama reglim cok gecince doktora gittim. Dr direk kan istedi sonuca gore gebe degilsiniz adet sokturucu yazalim demisti. Sizde silik cikmis ama once kanda cikmasi gerekmezmiydi

Benim idrarda negatif cikmisti ama reglim cok gecince doktora gittim. Dr direk kan istedi sonuca gore gebe degilsiniz adet sokturucu yazalim demisti. Sizde silik cikmis ama once kanda cikmasi gerekmezmiydi

Evet tuhaf gerçekten Sonuc hemen çıksın diye özele gideyim dedim keşke sağlık ocağına gitseydim. Yarın ya da sabredebilirsem pazar bi test daha yapıyım bakalım 2. Cizgi koyulasacak mi

Benim eczanem osmangazi mahallesinde 2013’ten beri varım bu mahallede. Oturuyorlarsa tanıyorumdur belki. Ve ben de Anadolu mezunuyum
Ben bir eczane biliyorum orda sadece onun da adını unuttum Uzun süre orda oturdular yani 20 yıl kadar. Şimdi Batıkent’e taşındı. Aynı kampüste okumuşuz desene. Çok Şanlısınız çok güzel bir şehirde yaşıyorsunuz :)))

En eskisidir senin bildiğin sanırım . Evet ama her güzel şehir gibi bir kalabalık bir trafik başladı ki insanın çıkası gelmiyor artık, bari çocuk yapalım büyütelim Şaka tabi. Gezmeye bayılırım. Neyseki çocukları peşi sıra yapıp sonradan rahatlayacağımı umut ediyorum.

Çok varmış daha ya ben iki gün kala yaptırdım testi sen de haftaya falan yaparsın şuan net çıkmaz hiç bir şey zaten
Çok varmış daha ya ben iki gün kala yaptırdım testi sen de haftaya falan yaparsın şuan net çıkmaz hiç bir şey zaten
Evet canim çok var daha . Evlendiğim ay hamile kalmıştım hiç yumurtlama vs nedir bilmiyordum daha yeni öğrendim çok karışık bu isler

Ovulasyon testi ile öğreniliyor mu ki . Y nasıl oluyor
Tam adet yaklaştığı gün ovulasyon testi çizgileri ikisi de eşit koyulukta olmalı. Ben ordan anlamıştım ilk kızımda. Normalde daha açık oluyor adet gelecekse.

Bu ay hamile değilsem gelecek ay inşallah ovulasyon testi alayım. Sağlıklı olsunda geç olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…