2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Günaydın kızlar
Ben yine hastanedeyim ve yine kan verdim bu 6. Kan ve hala değerler güzel yükselemiyor çarşamba kese de görünmedi bugün karar günü

Dua edin benim için de arkadaşlar
Allah yardımcın olsun bebeğini sana bağışlasın bu mübarek günde canım

Çok şükür gördüm bebeğimi ultrasonda, kalbini de gördük pıt pıt. Ağlamaktan zor muayene oldum, analık nasıl bir his böyle, kaç çocuğun olursa olsun hep aynı telaş, hep aynı heyecan. :nazar::anne: Darısı başınıza :anneadayı:
Hayırlı uğurlu olsun ayy darisi hasretle bekleyen hepimize olsun bende pazartesi gidicem duyabilirmiyim acaba 6+4 olucam o gün umarım ultrasonda da o tarih çıkar

:KK39::KK39:
Hayırlı uğurlu olsun ayy darisi hasretle bekleyen hepimize olsun bende pazartesi gidicem duyabilirmiyim acaba 6+4 olucam o gün umarım ultrasonda da o tarih çıkar
Teşekkür ederim Tabi görürsün. İdrara sıkışık git.
4-5-6 nisan gibi görünüyor doğum dedi bana.
Bu haftada yapılan ölçümleri baz alacağız gebelik boyunca, o yüzden ölçümler önemli. Kalp atım hızına da dikkat et, az ise erkek çok ise kız teorileri de bu haftalar için :KK73:

Canm ben 6+2 iken gittim ultrasonda 6+5 cikti 3 gun ilerde cikti yani ve bebegimi de gordm kalp atisini da duydum insallah sen de duyarsin canm :anneadayı: buarada idrara sıkısk da degildm

Ayy süper yaa bizim herkes eskişehirde bi ben ankaradayım işte iş nedeniyle :KK200:

Oo bir hemşerim daha çıktı ☺️
Anneannem osmangazide oturuyordu eskiden :) annemde kanal 26 nın orda. Çok özledim Eskişehir’i. Bayramda gidecektim ama aksilik oldu annemin Niğde’ye gelmesi gerekti. Artık ne zaman giderim bilmem :KK43: bayramdan sonrada kızım kreşe başlayacak gene gidemicem:KK43:
Anadolu üniversitesi mezunuyum ayrıca :)))

Anneannem osmangazide oturuyordu eskiden :) annemde kanal 26 nın orda. Çok özledim Eskişehir’i. Bayramda gidecektim ama aksilik oldu annemin Niğde’ye gelmesi gerekti. Artık ne zaman giderim bilmem :KK43: bayramdan sonrada kızım kreşe başlayacak gene gidemicem:KK43:
Anadolu üniversitesi mezunuyum ayrıca :)))
Benim eczanem osmangazi mahallesinde 2013’ten beri varım bu mahallede. Oturuyorlarsa tanıyorumdur belki. Ve ben de Anadolu mezunuyum ☺️

Çok şükür gördüm bebeğimi ultrasonda, kalbini de gördük pıt pıt. Ağlamaktan zor muayene oldum, analık nasıl bir his böyle, kaç çocuğun olursa olsun hep aynı telaş, hep aynı heyecan. :nazar::anne: Darısı başınıza :anneadayı:
Hayirli olsun darisi bize insallah:KK68:

X