2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
ayy çok komiğiz geçecek inşallah
Kokusuz yemeklerle geçincem bir süre galiba makarna pilav gibi.

İnşallah geçer

Aynen aslında kendimizi işkence çektiyoruz boşu boşuna. Kokusuz yemekler yapsak daha iyi olur bizim için. Bir sürü idare etmek için

En son karından gördüğünü hatırlıyorum canım doktor emin olmak ister belki alttan bakmayı düşünür diye tahmin ettim ama şükür ki gerek duymamış :))

Ayy maşallah canım kuzuna
Yok biz bugün ne yaptıysak bi türlü uyanmadı anasının oğlu uykuya çok düşkün olcak heralde

İnşallah içine sinen bi doktor bulursun canım,ilk gittiğim doktorda kaldım darısı doktor bulamayan arkadaşların başına

Allah'ım bizi bu mide bulantilarindan kurtarsın en kısa zamanda.ayyy valla mide bulantim hiç olmadı diyen hamilelere okadar imreniyirumki.masallah onlara bende 4 ay boyunca mide bulantısıyla kivraniyorum.

Selam kızlar bugün hiç belirti olmadı bende sanki hamile değilmişim gibi göğüsler şiş ama hassasiyet azaldı bulantim kaşık ağrılarımda yoktu acaba ters giden bisiler mi var kızlar şimdide tedirgin oldum yaaa

Endişelenme canım bu haftalarda oluyor sanırım, birkaç gün önce yine geçti konusu göğüs hassasiyeti azalıyor sanırım yavaş yavaş. Bulantılar da aynı şekilde kiminde az kiminde çok

Endişelenme canım bu haftalarda oluyor sanırım, birkaç gün önce yine geçti konusu göğüs hassasiyeti azalıyor sanırım yavaş yavaş. Bulantılar da aynı şekilde kiminde az kiminde çok
Ayyyyy paranoyak oldum valla ya bişey olursa diye kafayı yicem Allah a emanet miniklerimiz hayırla kucagimiza alalım hepimiz de inşallah 1 hafta kaldı kontrole sabırsızlanıyorum yaaa....

İki kez goguslerim acimiyor sisligi indi diye doktora gittim cnm ve ikisinde de cok sukur bebegimin iyi old ogrenip geri geldim eve. Su anda da ne aci ne sislik var. Diyorum ya kendimi minciklamaktan sapik oldum o yuzden endise etme bazen olabiliyor demekki boyle

Ayyyyy paranoyak oldum valla ya bişey olursa diye kafayı yicem Allah a emanet miniklerimiz hayırla kucagimiza alalım hepimiz de inşallah 1 hafta kaldı kontrole sabırsızlanıyorum yaaa....
Göğüs hassasiyetim azalınca ben de korktum da birkaç kişi daha söyleyince rahatladım biraz, benim kontrole daha 12 gün falan var geçmiyor zaman. İnşallah iyidir bebeklerimiz sağlıkla alırız kucağımıza :)

Allah'ım bizi bu mide bulantilarindan kurtarsın en kısa zamanda.ayyy valla mide bulantim hiç olmadı diyen hamilelere okadar imreniyirumki.masallah onlara bende 4 ay boyunca mide bulantısıyla kivraniyorum.

Kiz oyle deme
Benim hic bulantim olmadi sadece bir kere oldu onda da lavabo basinda mutluluktan agladim :)
Ben ustten degil de alttan cikariyorum 6 haftadan beri kanamam var keske midem bulansa da kanamam olmasa inan benimki daha kotu

Aman ne bilim ya benim normalde bulantim zaten çok olurdu özellikle sabahları ama bunlar ikiz olunca bulantı halsiLikh 2 kat artar dedi doktorum dün ve bugün önceki günlere göre daha rahat olunca içime bı kuşku duatu iste annelik içgüdüsü elimden gelse her gün gidip görmek istiyorum miniklerimi.....

Kızlar sizinde böyle hafif adet ağrısı. Rahimde kasılma gibi ağrı varmı ?

Kontrollüm 2 hafta sonra. Bugün ağrı hiç geçmedi sadece uzanınca rahatlıyorum. Acaba yarın hastaneye mi gitsem

Kızlar sizinde böyle hafif adet ağrısı. Rahimde kasılma gibi ağrı varmı ?

Kontrollüm 2 hafta sonra. Bugün ağrı hiç geçmedi sadece uzanınca rahatlıyorum. Acaba yarın hastaneye mi gitsem
Canım 2 gün öncede ben öyleydim hatta üşüttüm mu dedim ayağıma tuluk koydum kendimi sıcak tutunca geçti doktoruma sordum normal rahim büyüyor bebek gelişiyor ondan kaynaklı dedi hatta benim kasıklarımla beraber gobegim de çok ağrıyordu sabah geçti ama endişelenmemeye çalış sıcak tut kendini geçer inşallah....

Cevabın için çok teşekkür ederim canım.

Endişe ediyorum. Kasılma gibi böyle rahimde çekiliyormuş gibi çok tuaf bir ağrı

Kiz oyle deme
Benim hic bulantim olmadi sadece bir kere oldu onda da lavabo basinda mutluluktan agladim :)
Ben ustten degil de alttan cikariyorum 6 haftadan beri kanamam var keske midem bulansa da kanamam olmasa inan benimki daha kotu
Canım Allah yardımcın olsun.binn sukur halime ama işte bazen böyle sitem edebiliyorm.dengemde bozuk işte.bide dinlenemiyorum hiç oğlum midem bulandı çay canım annem sana ne oldu diyor.bide oturup ona ağlıyorum.biseyim yok annecim üşüttüm biraz diyorum.daha çok erken inada söyleyemiyorum kardeşin var diye uzun bı sure olduğu için önümüzde çocuk beklemekten sklmasin diye son aylarımda Söyleyim diyorum.

Ben söyledim. Sürekli neden hastasın diyor ve kucak istiyordu. Şimdi en azından sebebini biliyor ve kucak istemiyor. Ama beklemekten sıkılma konusunda kesinlikle haklısın. Sürekli ne zaman gelecek kardeşim diyor. Zaman kavramıda çok yok ki düzgüncene anlatasın. Mevsimlerle anlatmaya çalıştım bende. Ne kadar başarılı oldum bilmiyorum ama.

Kızlar bugün ikili test sonucumu aldım. Sonuç riskli 1/108 çıktı. Ense kalınlığı 2.5 çıkmıştı. Doktorum endişelenecek bir şey yok dedi ama fetal dna analizi yaptırmayı önerdi. Nifty test için kan verdim.
İkili testi yaptırmayı düşünmüyordum ben aslında çok güvenilir olmadığı için. Mantığımla düşünebilsem şu an üzülmeyeceğim ama bu hamilelik mantığı alıp götürmüş benden
Nifty belli olana kadar günler nasıl geçecek bilmiyorum.

Kızlar meraba 2 gundur yoktum takip edemedim şimdi baştan alıp okuma zamanı..bende bugün sağlık ocağında tahlil verim dedim 4 haftalik ken vermiştim. İdrarda protein eser miktarda çıktı aile hekimi tansiyon olabilir dedi ebe olctu.12/7 çıktı normal dedi dr bende benim hep tansiyonum 9/6dir diyince hergün olc dedi ve kadın dogumcuna söyle dedi.gerçi hamilelikten öncede tahlil vermiştim ondada protein kaçağı çıkmıştı beni nefroloji bölümüne göndermişti 24 saat idrar biriktirmistim baktılar sorun yoktu ama hep su icmeyisimden oluyor.salı günude randevum var inş ikili test temiz çıkar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…