2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Canım öncelikle hoş geldin aramıza,sağ salim kavuşursun inşallah miniğine
Bi ara benimde yüksek çıktı tsh 1 hafta sonra dahiliyeye gittim kendiliğinden düşmüş anlamadım bende

Valla Benin eşim beni pek kıskanmaz:) ama konu kızım olunca öyle bir kıskançlık görmedim kızını oğluma alacam muhabbeti yapan arkadaşını az daha dükkandan kovuyordu

nub teorisine göre sırtı aşağıdaki gibi pembe acılardan birindeyse kız mavi açılardaysa erkek bilmeyenler için daha net olsun diye paylaşayım dedim

Eklentiler

• 37BC7D02-42FC-4F7C-8039-13986CB279C6.jpeg
    22,2 KB · Görüntüleme: 61
Orda bırde hıkmet karabacak var çok sevılen bır doktor.arkadaşımla gıtmiştım bı kere çok hoşuma gıttı doktor
Hikmet bey oraya mi geçmiş şaşırdım başka yerdeydi sanki

Konya için konuşuyoruz galiba başkent feyza hanım vazgeçilmezim oğlumun da doktoru oydu çok şükür tüm korkularımı anladı yardımcı oldu hala her gittiğimiz zaman sarilırız o d3rece aştık sağolsun muhabbeti

Valla Benin eşim beni pek kıskanmaz:) ama konu kızım olunca öyle bir kıskançlık görmedim kızını oğluma alacam muhabbeti yapan arkadaşını az daha dükkandan kovuyordu
Abooo yandık o zaman
Aaa kim demiş ki ben mi dedim oğluma alırım diye vazgeçtim

Çok şükür herşey yolunda çıkmış canım darısı başımıza

Hoşgeldiniz. Ben yaklaşık 10 yıldır troid hastasiyim bu ikinci bebek sürekli ilaç kullandım şükür sıkıntı yaşamadım

Hoşgeldiniz. Ben yaklaşık 10 yıldır troid hastasiyim bu ikinci bebek sürekli ilaç kullandım şükür sıkıntı yaşamadım
Hamilelik oncesinde boyle bisey yoktu. Hamilelikte cikti bi dunya kan verdim 15 gun arayla. Endokrolojiye gittim duzelir ilaca gerek yok dedi. Ama icim hic rahat degil

Canım öncelikle hoş geldin aramıza,sağ salim kavuşursun inşallah miniğine
Bi ara benimde yüksek çıktı tsh 1 hafta sonra dahiliyeye gittim kendiliğinden düşmüş anlamadım bende
Endokrolojiye gittim araliga kadar duser dedi. Benimki de dusecek demek ki ilac vermedi

Hamilelik oncesinde boyle bisey yoktu. Hamilelikte cikti bi dunya kan verdim 15 gun arayla. Endokrolojiye gittim duzelir ilaca gerek yok dedi. Ama icim hic rahat degil
Eğer hamilelik ile olduysa zaten geçicidir hiç canını sıkma canım. Olaki kalıcı çok şükür kolay bir hastalık her sabah 1 tane hap ile normal hayatına devam ediyorsun sadece kontrollerini ihmal etme

Eğer hamilelik ile olduysa zaten geçicidir hiç canını sıkma canım. Olaki kalıcı çok şükür kolay bir hastalık her sabah 1 tane hap ile normal hayatına devam ediyorsun sadece kontrollerini ihmal etme
InşaAllah dediğiniz gibi olur. Ben çok korkmustum. Dr bile anladi yuzumden endisemi. Çok teşekkür ederim

Kızlar bende bugün ikili testimi oldum. Bebeğim uyuyor gibiydi ve ters pozisyondaydı :) bayaa uğraştık öksüre öksüre ölçü alacak aşamaya getirdik çok şükür ense kalınlığımız 1.21 çıktı burun kemiği gelişmiş omurgalar oluşmuş ve yüzde 95 kız dedi sonra kan verdim 1 haftaya çıkarmış.

Ve ben bugun 11+5 olarak gittim ama 12+2 çıktım. İnşallah hepimiz sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız.

Güzel haberler geliyor yavaş yavaş gözün aydın canım, darısı bekleyenlerin başına

Bi kan aldu zehirli guatr mi diye bakicaz dedi. Aslinda bu da beni tedirgin etti. Demek ki dusuyor kendiliginden. Sevindim inan
Korkma canım Allahın izniyle hiç birşey olmaz. Düşmüş benim canım doktorda hamilelikte böyle olabilir dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…