2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Hoşgeldın aramıza.canım ben tiroit tam tersi yavaş çalışıyor ve ilaç kullanıyorum.ilaç verdılerse muhakkak kullan sakın ihmal etme

Hoşgeldın aramıza.canım ben tiroit tam tersi yavaş çalışıyor ve ilaç kullanıyorum.ilaç verdılerse muhakkak kullan sakın ihmal etme
Hoşbuldum canım. Endokrolojiye gittim ilaç vermedinen geç aralıkta normale döner dedi.endişelenecek kadar yüksek değil dedi

Bi uyuyan bebiş daha
Bizimde bugün ikili vardı bizimki ne yaptıysak uyanmadı
Maşallah miniğine kuzum güzel haberlerle geldin şükür sende inşallah kan sonucuda temiz çıkar.
Bende bugün 12+0 diye gittim 11+6 çıktı

Senin gideceğini biliyodum canım hemen baktım sana zaten senin için de çok sevindim sen unuttun ama şaka yapıyorum valla kuzum sola dönüyorum yok öksürüyorım yok doktor çok inatçı dedi bir an korktum bende hemen kalp atışlarını dinletti rahatladım.

Doktor bu aralar haftalar oynar biraz dedi 2 hafta sonra gel cinsiyeti tam netleştirelim hem de kan sonucuna bakarım dedi zaten olumsuz bir şey olursa arıyoruz dedi sonuçlarla ilgili ya da ararsın dedi. Tevekkül ediyorum canım en baştan duam hep sağlıklı hayırlı bir evlattı içimi de rahat tuttum hep allah bir şeyi yaşatacaksa zaten sağlıklı doğar sonradan hasta olur kaçamayız ki..

Uç yıl oldu sanırım arkadaşımla gıttıgım hatta 4 bıle olmuştur.belkıde degişmiştır yeri

Radyasyon değilde ses dalgsıyla bakılıyor onun zararı yokta belli bir süreden sonra makinanın ısısı artıyor o sıcaklığın bebeğe zarar verip vermediği hakkında bilgi yok galiba. Yinede 2-3 haftadan sık gitmeye gerek yok aslında. Ama bu başlarda bebeği hissetmediğimiz için çok normal bence. Sonuçta iyi mi değil mi bilemiyoruz ki insan istemese de evham yapıyo

Son düzenleme:
Kuzum inanki çok unutkan oldum hamilelikten mi nedir anlamadım.
Bi arkadaş vardı ikili için gidicekti kimdi kimdi düşün aklıma gelmiyo(sen) bi arkadaş daha vardı diyorum ikilinin sonucunu almaya gidecek kanamasını kontrol ettiricek diyorum oda( isimdeyimgucumdeyim ) birisi daha vardı bugün engellenmiş hatta adı aklıma yine gelmiyo bak :) düşün düşün aklıma gelmedi.
En son siz yazınca heeh bunlardı dedim

Peki uyandı mı kuzum benimki uyanmadı derin uykuda dedi doktorumuzda :))
4 boyutluda gösterdi bi eli kafasının altında bi eli gözünü kapatmış öyle uyuyodu miniğim
Banada bu haftalardaki oynamalar normal geliyo canım bebişler artık bizden almaya başlıyolar

Rabbim yardım etsin canım cümlemize o an gerçekten korktum tevekkül edip sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim cümlemize

Cuttingcorners kuzum alttan bakmadı demi doktorun anladığıma göre karından bakmış.
Bi sonraki 2 hafta sonraki kontrolün ne zaman banada 10 gün sonra gel dedi 9 ekime alıcam Allah işi karışmazsa randevuyu

Canım dün akşam su içsem dahi çıkarıyordum hiçbir şey durmuyordu midemde o yüzden hastaneye gittim. normal bulantılarda kullanırım ama
Bende ilk gebeliğimde ayniydim bundada aynı olacak diye aklım çıktı ki başlamıştı ciddi ciddi sağlık ocağındaki ebe bana maden suyunu önermişti aklıma geldi kullanıyorum şimdi her sabah içiyorum.simdilik çok hafif geçiriyorum.insallah böyle devam eder

İyi akşamlar kızlar :)

Daha yeni gelip herkesin mesajlarını okudum.

Sabah iyiydim ama son 2 saatir midem bulanıyor.

Birde sol kalçamda bacağıma doğru uzanan bir ağrı var kaç gündür bazen üstüne basamıyorum. Siyatik ağrısı diye şüpheleniyorum. Doktor kontrolüm 2 hafta sonra o zaman doktora söylicem.

Yok canım karından baktı zaten ben ptesi devlette doktora gitmiştim o zamanda görebilmiştik karından ve kıpır kıpırdı bugun yüzüstü yatmış tam uyumuyordu ya da biz uyandırdık ama doktor onu uyarmaya başladı aleti hafifçe kaldırıp indirerek ve ben onu sırt üstü pozisyona alana kadar öksürdüm bi kalktım tekrar oturdum uygun pozisyona geçince de ölçümü yaptık canım bir ara sanki parmağını emdi :)

Beni arayacaklarmış canım muhtemelen o zaman sonucu yorumlatmak için giderim 2 hafta sonra gel demesine gerek yoktu bence henuz doktorumu bulamadım canım koşuyolu medipole de bi gidicem eğer orası aklıma yatarsa orada devam edicem yatmazsa da burada devam ederiz dedi eşim hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

2 haftadır mutfağa girip yemek yapamıyorum. Soğandan iğrendim öyle böyle kokmuyor.
Komedi haldeyim camdan kafamı çıkara çıkara çorba yaptım az önce.

Bende soğandan tiksindim.

Bugün canım pırasa yemeği çekti. Gittim aldım. Yemeği yaptım ocağa koydum. Yemekten çıkan koku mide bulandırdı. Evde dört döndüm nereye kaçacağımı şaşırdım valla

ayy çok komiğiz geçecek inşallah
Kokusuz yemeklerle geçincem bir süre galiba makarna pilav gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…