2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kızlar sizinde böyle hafif adet ağrısı. Rahimde kasılma gibi ağrı varmı ?

Kontrollüm 2 hafta sonra. Bugün ağrı hiç geçmedi sadece uzanınca rahatlıyorum. Acaba yarın hastaneye mi gitsem

Benim genelde adet zamanlarimda yada yumurtlama gunlerimde agriyor birde rahim buyudugu icinde agri olurmus birsey yoktur icini ferah tut

İster istemez çocuklar bunaliyor.biz mutlu olunca onlar sahada mutlu oluyorlar.allahtan.benimki kucak filan istemiyor ayyy geçen ne dedi bana herhalde bı yarım saat aglamisimdir. Yine midem bulandi canım annem sakın ol yukarı bak bişey yok anne bişey yok gectimi diyor.sakin ölme anne tamammi diyor.icim kalktı kucakladm korkma bana bişey olmaz annecim dedim.usuttugum için midem bulanıyor dedim.

Kızlar da bello olmaya başlamış maşallah canım
ben ikili test yaptırmadım kötü mü ettim acaba ensesi 1 çıktı kan vermedim
Ben Oğlum da yaptırmadım canım bunda da yaptırmayacağım

Canim en kücuk kardesimde 1/78 çkmısti yanilmiyorsam .Doktor anneme ne laflar saymişti.Yok ensesi kalin yok kafasi buyuk tovbe hasa sakat olur aldirin falan gibi laflar etti.Annem agladi üzuldu dua etti aylarca. Sonucu söylüyorum kardeşim de hic skntı yok Allaha hamd olsun.Gayet akılli normal. Diyecegim o ki dert etme.Cok yaniltiyor bu testler.Nicelerini duydum.Bende yaptirsam mi diye tereddütteyim.

Gozunuz aydin cnm Boyle guzel haberlerle gelir butun anneler insallah Allah saglikla kucagimiza almayi nasip eder insallah yavrularimizi

Kızlar sizinde böyle hafif adet ağrısı. Rahimde kasılma gibi ağrı varmı ?

Kontrollüm 2 hafta sonra. Bugün ağrı hiç geçmedi sadece uzanınca rahatlıyorum. Acaba yarın hastaneye mi gitsem
Canım o adet gibi ağrı 3 gündür bende de var. Hafif-orta şiddetli ve sürekli. Bir iki saat geçip tekrar başlıyor. Belimde ağrıyor. Bende panik olmuştum çok kişiye sordum araştırdım.
Kanama ve çok şiddetli ağrı olmadığı sürece normalmiş. Özellikle 12-20 haftalarda; bebek gelişip rahim büyüdüğü için oluyormuş.
Havalar soğudu üşütmüş de olabiliriz. Eğer şiddeti artar ya da kanama gibi birşey olursa gidicem bende.
Ayağına patik giy tatlım, kendini olabildiğince sıcak tut.

Mesajın için çook teşekkür ederim canım. Çok rahatladım. Benimde belim ağrıyor. Birde sol kalçamdan itibaren bacağıma vuran bir arı var kaç gündür. Bugünde rahimde gerginlik hissedince panikledim açıkçası. Ama evet kanama olmadığı sürece sakin kalmaya çalışıcam.

Günaydın annişler,
Bu ara giremedim sayfaların hepsini de okuyamadımm ama gördüğüme göre güzel haberler varr:) cinsiyeti belli olan hamişlerimiz var. Çok heycanlı
Darısı başımıza artık.. bizim ki de tutturdu hafta içi gidelim özele cinsiyet için diye ama bakalım:)
Bu arada ben hevesle bir işe kalkıştım. Bebişime battaniye örüyorum:) çok keyifli okuldan arda kalan vakitlerde baktm kitap okuyamıyorum midem çok bulanıyor, tv izleyemem ama takip ettiğim dizileri izlerken başım ağrımaya başldı :) film izlerken sızıp kalıyorum falan dedim en iyisi bir meşgale bulayım kendime
Sonra bir battaniye modeli denk geldi.. ilk başta uğraştırıyor gibi ama bir kareciği bitirdim bile dün akşam hem parça parça örülüp birleştirilen bir şey. Bakalım inşallah sonuç güzel olur:) hem terapi gibi

Canını sıkma desekte ister istemez sıkılır canın biliyorum ama bu testler tanı koymuyor biliyorsun sadece risk oranını söylüyor ve çok güvenilir değil. Benimde PAPP-A değerim normalin bir tik altı çıktı doktor dörtlü tarama yapacak. Sendr içini ferah tut. Kuzenim için de riskli dediler amniyo sentez yapalım dediler ama yengem yaptırmadı şuan çok da sağlıklı bir oğlu var.
Kuzum yaaa kıyamam ben ona. Ben dayanamaz söylerdim o laftan sonra.

Kolay gelsin. Benimde annem sarılı beyazlı bir battaniye başlamış. Kıza erkeğe olur diye ama aklı pembe de kalmış o renk daha tatlıydı diye düşünmüş. Kız olacakmış diyince hemen battaniyeyi dayına vereyim Sana yenisini örücem dedi :)) dayımında oğlu olacak da :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…