2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
İnşaallah hepimiz güzel haberler alırız.
Bulantım maalesef benim de geçmedi, özellikle geceleri ve sabahları.
6.aya kadar bulantısı devam edenlerden olmayız umarım.
Hiç çekilmiyor yoksa. Doktorum 4.ay da başlarsın kilo almaya dedi ama iştahım kapalı. Hiçbirşey yiyemiyorum.
Ben bol ılık süt içiyorum canım içebiliyorsan; sende iç.

Merhaba masallah değerler iyi geldi bana biz de 12+2 yiz yarın yarın kontrol var cinsiyet adına bişey söyledi mi

bu arada ben de mide bulantısından iştahsızım 4 kg verdim ek vitamin alıyorum

Günaydın canım, benim de dün göğüs ağrım kayboldu ama gece tekrar geldi şimdi yine yok vücudumuz bizimle oyun oynuyor

Evet gerçekten vücudumuz bizimle oyun oynuyor. Benim göğüslerimde ağrı yok ama baya bir beden büyüdüler

Sanırım güzel bir sezeryan hikayesi var burda.Ben çok korkuyorum sezeryandan ama normal doğum da yasak.Cocuk ordan bir şekilde çıkacak yani.Kesme anını hissettin mi,anestezi etkisinden ne kadar sonra ağrı başladı, bebeği kucaklarken acıyormu karın bide ne kadar sürede normal hayatına dönecek duruma geldin azcik anlatır mısın.

Benimde büyük ihtimal sezeryan olucak.
Ortalama kaç haftalıkken alıyolar
Canım genellikle sata göre hesaplanan tarihten 10 gün önce alınıyor.Yani 38+2 ile 38+4 arasi bigün aliyorlar.Daha etken bir zamanda nst de sancı çıkmazsa tabi

Evet öyleymiş cnm doktorum söyledi ikili test yanıltıcı olur diye umarım 2 Side sağlıklıdır ikisinde de bı sorun yoktur 2. Bebeğimi kaybettim ya bunlarda bişey olur korkusu içimden hiç çıkmıyor....rabbim kimseye yasatmasin sağ salim kucagimiza almayı nasip etsin hepimize....

Merhaba masallah değerler iyi geldi bana biz de 12+2 yiz yarın yarın kontrol var cinsiyet adına bişey söyledi mi

İnşaallah güzel haberler alırsın canım.
Doktora ikili test stresiyle sormayı unutmuşum cinsiyetini. :) Kendi de soru sormadıkça açıklama yapmayan birisi. Haftaya soracağım artık.
Bende ek vitamin alıyorum, premesis kullanıyorum. Ama hiç faydası yok sanki.
Ultrason görüntüsünden anlayan varsa cinsiyet tahmini yapabilir mi kızlar?

Eklentiler

• IMG_0268.JPG
    58,8 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_0269.JPG
    42 KB · Görüntüleme: 43
Çok sağol canım bilgilendirme için :)
Bakalım ilerleyen zamanlar neyi göstercek, inşallah bi sorun çıkmaz içerde ne kadar fazla durursa bebişler o kadar iyi olur.
Marta kaycak gibi benim doğum o zaman

Amin kuzum inşallah inşallah cümşemiz sağ salim kavuşalım evlatlarımıza.
Korkma canım Allahın izniyle ikiside iyidir inşallah.
Allaha emanet bebeklerimiz .
Bende daha önce 2defa düşük yaptım, Allah kimseye korktuğunu yaşatmasın

Ay ben de aynıyım bende, sabah ve gece hiç sasmiyor.Bazen 1 gün rahat ediyorum.Gececek galiba diyorum sonra pişman ediyor dedigime. Ben de suyu çok tüketiyorum canım.İlerde odem olmamasi için de şimdiden alışkanlık haline getirmemiz lazım.Az şu ictigimde bulantim da çok oluyor.

Haftamiz da aynı kontrol günümüz de.Bizde yarın ikili için gidiyoruz canim, inşallah güzel haberler alırız.icimde korku var benim de, kalbini duyacak miyim diye.Neden bilmiyorum.Burda görünce arkadaşları çok üzüldüm, etkilendim galiba. Bu arada ilk gebeliğimde ben de 3 kg vermiştim.54 le hamile kalıp 51 e düştüm.62 ile doğuma girdim.ciktigimda ilk yürüyüşte 56 ciktim tartida.

Ben de kilo verdim canim . Basta bulantim coktu bisey yemiyodum simdi yiyorum ama üzerimde bi mutsuzluk halsizlik var hormonlardan dolayı galiba

Canım maşallah miniğine
Nuba göre kız gibi Allah hayırlısıyla sağ salim kucağına almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…