2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Error verdim soruna
Seninkini erkeğe benzetmişti dimi

Bu arada benim de sezaryen olma durumum varmış, kasık fıtığım vardı son durum ne bilmiyorum doktora da sormayı unuttum
Allah yardimcin olsun canim . ikiniz de sağlıklı şekilde atlatırsınız Insallah. Gebelikte hastalıklar biraz daha yıpratıcı ama sabır bakalim. Miss kokularını içimize çekince her şeyi unuturuz

Kendiliğinden kaybolabiliyo mu öyle bilmediğimden soruyorum yanlış anlama

Allah yardimcin olsun canim . ikiniz de sağlıklı şekilde atlatırsınız Insallah. Gebelikte hastalıklar biraz daha yıpratıcı ama sabır bakalim. Miss kokularını içimize çekince her şeyi unuturuz
Sağol canım, önemli olan sağlıklı olmamız tabi hangisi bizim için daha iyi olacaksa ben ona varım :) dediğin gibi bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alalım önemli olan o

Kendiliğinden kaybolabiliyo mu öyle bilmediğimden soruyorum yanlış anlama
Ben de kaybolmaz diye biliyordum ama bi doktor tanıdığımız bende küçük yaşta olduğu için sonradan kaybolabileceğini söyledi canım. Uzun zamandır da olmayınca onun dediği gibi kayboldu herhalde dedim. Hamilelik planı yaparken de aklıma gelmedi açıkçası kontrole gidip hala duruyorsa ona göre önlem almak. Hayırlısı artık bi dahaki kontrolde belli olur inşallah

Hee anladım canım öyle kendiliğinden kaybolma durumu varsa inşallah kaybolmuştur sorun yaratmaz ilerde

Ayy sen beni güldürdün ya Allahta seni güldürsün
İnsanın öyle beynini yakarım sorumla
Evet canım erkeğe benzetmişti
Gerçekten karışık olmuş durum
Neyse ki sonucu kesin değil zaten
Bana tahmin yapsa ben çok kaptırırım sanırım o yüzden aslında bende istemiyorum tamamen netleşmeden öğrenmeyi.

Aradaki yanlışlığı düzeltmemize sevindim doğrusu Kimsecikler üzülmesin

Gerçekten karışık olmuş durum
Neyse ki sonucu kesin değil zaten
Bana tahmin yapsa ben çok kaptırırım sanırım o yüzden aslında bende istemiyorum tamamen netleşmeden öğrenmeyi.
Tedavi olunca bu şekilde oldu canım :))
Aynen insan kendini kaptırıyo değişirse alışmak zaman alabilir :))

Bakın netten ne buldum :))

Son zamanlarda araştırmacılar bir erkek çocuk taşıyan kadınların kız taşıyan kadınlardan %10 daha fazla yediğini keşfettiler. Araştırmacılar yeni doğmuş erkek çocukların kızlardan daha ağır olduklarını inceleyen ilk çalışmada erkek embriyo taşıyan kadınların da kız taşıyanlardan %10 daha fazla kalori aldığını buldular.

evet canım diğer platformdan hatırlıyorum orda da kalbini aynı zamanda duymuştuk sonra orası yok oldu ben cok endişelendim bişey mi oldu diye şükür olmamış içini rahat tut aklına kötü şeyler getirme hayırlısıyla kucağımıza alacağız minnoşlarımızı

Ayy sen beni güldürdün ya Allahta seni güldürsün
İnsanın öyle beynini yakarım sorumla
Evet canım erkeğe benzetmişti
Bence tüp bebekte yumurtanın toplandığı tarihe göre bakılmalı :) çünkü biyolojik olarak o tarihte yumurtlamışın. Hatta bence Çin takvimi çok saçma sonuçta cinsiyeti erkek belirliyorken kadının son adet tarihi ne alaka

İştahım çok açık Korkmalımıyım

Bu benim oburluğumu açıklıyor işte

Bencede mantıklı olan yumurtanın toplandığı ay canım
Aynen kadının son adet tarihi ne alaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…