2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Evet öyleymiş cnm doktorum söyledi ikili test yanıltıcı olur diye umarım 2 Side sağlıklıdır ikisinde de bı sorun yoktur 2. Bebeğimi kaybettim ya bunlarda bişey olur korkusu içimden hiç çıkmıyor....rabbim kimseye yasatmasin sağ salim kucagimiza almayı nasip etsin hepimize....
İnşallah sağlıkla dogacaklar, biz iyi düşünelim.bende çok korkuyorum kalp atışı duyamazsak diye.8 haftalık bir kaybım olmuştu daha once.Bu sefer herşey iyi olacak öyle dusunelim hep:KK200:

İnşaallah güzel haberler alırsın canım.
Doktora ikili test stresiyle sormayı unutmuşum cinsiyetini. :) Kendi de soru sormadıkça açıklama yapmayan birisi. Haftaya soracağım artık.
Bende ek vitamin alıyorum, premesis kullanıyorum. Ama hiç faydası yok sanki.
Ultrason görüntüsünden anlayan varsa cinsiyet tahmini yapabilir mi kızlar?
Maşallah bebise:nazar::nazar:canim arkasını dönmüş ama bu kuzu, nubusu gözükmüyor ki:-)

Çok sağol canım bilgilendirme için :)
Bakalım ilerleyen zamanlar neyi göstercek, inşallah bi sorun çıkmaz içerde ne kadar fazla durursa bebişler o kadar iyi olur.
Marta kaycak gibi benim doğum o zaman
Rica ederim canim.Aynen içerdeki 1 gün bile kar.Ben de Mart annesi olacağım inşallah Mart sonuna kadar bekler.

Canım maşallah miniğine :nazar:
Nuba göre kız gibi Allah hayırlısıyla sağ salim kucağına almayı nasip etsin:dua:
Hepimiz sağlıklı bir şekilde bebeklerimizi kucağımıza alırız inşaallah. :)
Cinsiyet takıntım yok ama yine de gönlümden kız bebiş geçiyor. :) :)
Hayırlısı artık

İnşallah sağlıkla dogacaklar, biz iyi düşünelim.bende çok korkuyorum kalp atışı duyamazsak diye.8 haftalık bir kaybım olmuştu daha once.Bu sefer herşey iyi olacak öyle dusunelim hep:KK200:

Maşallah bebise:nazar::nazar:canim arkasını dönmüş ama bu kuzu, nubusu gözükmüyor ki:-)

Rica ederim canim.Aynen içerdeki 1 gün bile kar.Ben de Mart annesi olacağım inşallah Mart sonuna kadar bekler.
Aramızda 2 gün varmış canım hayırlısıyla arkalı önlü alırız günümüzü :))

Hepimiz sağlıklı bir şekilde bebeklerimizi kucağımıza alırız inşaallah. :)
Cinsiyet takıntım yok ama yine de gönlümden kız bebiş geçiyor. :) :)
Hayırlısı artık
Allah gönlündekini sağ salim kucağına almayı nasip etsin canım :))
Kız bebekler hem cilveli oluyo hemde renkli renkli oluyo :KK36:

Kızlar merhaba bugun muayenem vardi. Çok şükür minigimi gördüm. Minicik ellerini ayaklarını pit pit atan kalbini ne güzel bir duygu bu . nasil hizli hareket ediyor öyle .tabi ben daha hissetmiyorum. :anneadayı:.Insallah hepimiz sağlıkla kucagimiza alırız. Biz bebeği 11+3 olarak biliyorduk gelişimi 12+1 çıktı . ondan ense kalinligina bakti doktorum. Çok şükür sorun yok. İkili test sonuçlarını da simdi almaya gidiyorum. Insallah güzel haberlerle gelirim. Cinsiyet için de biraz erken bi kac hafta sonra belli olabilir dedi.

Kızlar merhaba bugun muayenem vardi. Çok şükür minigimi gördüm. Minicik ellerini ayaklarını pit pit atan kalbini ne güzel bir duygu bu . nasil hizli hareket ediyor öyle .tabi ben daha hissetmiyorum. :anneadayı:.Insallah hepimiz sağlıkla kucagimiza alırız. Biz bebeği 11+3 olarak biliyorduk gelişimi 12+1 çıktı . ondan ense kalinligina bakti doktorum. Çok şükür sorun yok. İkili test sonuçlarını da simdi almaya gidiyorum. Insallah güzel haberlerle gelirim. Cinsiyet için de biraz erken bi kac hafta sonra belli olabilir dedi.
Güzel olur sonuçlar inşallah canım

Maşallah kuzum miniğine :nazar:
İnşallah güzel sonuçlarla dönersin yarın benimde ikili var stresliyim şu ara :KK51:

Geçmiş olsun canım kasık fıtığı gebelikte ağrıya falan yol açıyo mu merak ettimo_O
Kuzum son zamanlarda fıtığı göremiyordum kendiliğinden mi geçti nedir, eskiden günlük hayatta bile çok ağrı yapardı şimdi ağrım yok şükür. Ara ara kasık ağrım oluyor ama fıtıktan kaynaklanan bir ağrı olduğunu sanmıyorum onun acısını biliyorum çünkü daha farklıydı. İnşallah kaybolmuştur kendiliğinden :KK45: duruyorsa da hayırlısı artık :)

Ben yrn 12. Haftaya giricem. Mide bulantim ilk 9 hafta hiç yoktu. Eşim gerçekten hamile msn neden miden bulanmıyor diyordu. O bunu dedi benim 9. Hafta ve 10 da hafif hafif akşamları bulantim başladı. Sabah sapasağlam olab ben akşam bi bulantı hali. Hatta 2-3 kez kusma noktasına geldim. Şimdi düzeldi yine.

İnsallah benimkide biter hemen. O günlere dönmek istemiyorum. Günde 10.15 kez çıkarıyordum..

Kuzum son zamanlarda fıtığı göremiyordum kendiliğinden mi geçti nedir, eskiden günlük hayatta bile çok ağrı yapardı şimdi ağrım yok şükür. Ara ara kasık ağrım oluyor ama fıtıktan kaynaklanan bir ağrı olduğunu sanmıyorum onun acısını biliyorum çünkü daha farklıydı. İnşallah kaybolmuştur kendiliğinden :KK45: duruyorsa da hayırlısı artık :)
Hayırlısı kuzum şimdiden düşünme bunları ❤️

Bilmiyorum ki:KK45: Zaten toplam 8 10 kişiyiz bu kadar çok öğrenen olduğunu sanmıyorum o yüzden. Dediğinde olabilir :spor:
Ben çin takvimide bakmadım :-)
Şubatta yumurtalar toplandı donduruldu,temmuzda transfer edildi transferin 5.günü 30 temmuz beta 0.49du 12.gün ağustos 6da 270 çıktı.
Şimdi ben neye göre bakcam yanii :confused:
Herkes doğuracak geriye ben kalcam heralde bir tek:eek:

Öyle diyoken hepimizden önce doğuruyomuşun :deli:

X