2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Günaydın canım, benim de dün göğüs ağrım kayboldu ama gece tekrar geldi şimdi yine yok vücudumuz bizimle oyun oynuyor

güzel günler diliyorum herkese bugün sat a göre 11+0 da ultrasona göre 11+6 da ense kalınlı 1mm burun kemiği de oluşmuş çok şükür 51.4 mm boyumuz eller kollar bacaklar ayy Allah ım herkese yaşatsın bu duyguyu inşallah ikili test için kan da verdim 15 gün sonra çıkacakmış sonuç ben ultrasonda görünce tipinden kıza benzettim öyle geldi ama doktorun 16.haftadan önce cinsiyet tahmini yapmaya niyeti yok özelin yolu göründü bize gene

Gözün aydın canım, herkesten böyle güzel haberler alırız inşallah Maşallah bebeğine

Maşallah
Seninki de garantici doktor demek ki :)

Merhaba ben 8 haftalıkken sanıyorken 9 hafta olarak düzelttik. Şimdide 12 haftalık oldugumu sanarken 13 haftalık gebesin dedi doktorum. Son adet tarihimi de bilmediğim için sürekli kafa karışıklığı oluyor. İkili test yapıldı geçen hafta

Teşekkürler canım inşallah hepimiz güzel haberlerle döneriz. Kesinlikle çok güzel bir duygu kayınvalidemde karnımı tutup seviyor anne henüz o kadar yukarı çıkmadı dedim ama çıkacak da hatta tekmeleyecek hissedeceğiz o zamanları düşünemiyorum bile

Bende sezeryan olcam ilk gebeliğim sezeryan oldugu için. Benim dr sürekli 1 hafta önce söyleyince kafam karıştı neyi takip etceğimi bilmedim :)
aynen benim de ilk gebelik öyle olunca mecbur kaldım ama biz mümkün olduğunca geç aldırmaya çalışalım 39. haftada filan

Canım yemişsin artık düşünme ama bundan sonra dikkat etmeye çalış salam sosis sucuk sakatat iyi pişmeyen et tavuk yumurta yeme canım. Sebzeleri meyveleri sirkeli suda beklet hepimiz için geçerli hamileyken ekstra dikkat etmemiz gerekiyor onun dışında allahın izniyle bir şey olmaz herkes bizim kadar dikkat etmiyordur.

aynen benim de ilk gebelik öyle olunca mecbur kaldım ama biz mümkün olduğunca geç aldırmaya çalışalım 39. haftada filan
İlk oğlumda 38+3 te sancılanıp gittim zaten sezeryan istiyordum çatın dar falan dediler ben zaten o ağrıyla hemen herşeyi kabul edicek durumdaydım :) iyi de geçti sonrası. Arasında kaç yaş olcak seninkilerin

Ah cnm sucuk cok cabuk pisen bir urun zaten korkma. Pismistir illa. Kotu dusunme canim benim.

Tabiki isim veririm canım Abdülgani bebeğin ismi allah razı olsun canım ne güzel kalbiniz var çok mutlu oldum inan
Canim dualar en buyuk gucumuz. En guzeli de tanimadigimiz insanlardan aldigimiz dualar. Rabbim yerine ulastirsin insallah.
Ihmal etme o zaman canim ilacını eğer zararlı olsa doktor önermez zaten
Yavrular allaha emanet inşallah birşey olmaz
Amin canim insallah. Iciyorum artik bakalim

Doktor resmen seni gebe olduguna ikna etmeye çalışıyor gibi olmuş canım yapı meselesi, her gebelikte de farklı olabilir.Benim mesela rahmim kalp şeklinde olduğu için karnım çok çıkıyor çünkü içerdeki alanı az.Ve oğlum o yüzden erken doğdu.Bunda da 35 i görmek hedefimiz inşallah daha önce gelmez.

Çok teşekkür ederim güzel cevabın için.Ben fotoğraf paylaştığım için üzerime alınsın, yanlış anlamisim sen kusura bakma eğer uzduysem yazımla seni.Benle ilgisi olmayan bir konuya atlamisim utanmadan bide alinmisim, şuan utandım.

Evet canım hatırlıyorum pantolonları.kiyamam bide uzun uzun yazmışsın.Ben o bir cümleye takılmıştır senle bir ilgisi yoktu, arkadaş dacok güzel açıklamış zaten.sorun yok yaniAmin canım inşallah.

Herkesin göbeğine kimse karışamaz
Güldürdün beni çılgın

Merhaba, güzel piştiği sürece yiyebilirsin için rahat olsun.Yeme konusunda doktorum hicbirseyi yasaklamadi, abartmadigin ve çiğ yemediğin sürece sorun yok dedi.Hatta geçen gün sosisli sandviç istedi canım.Normalde nefret ederim kokusundan bile ama istedi işte.kimyasi değişene kadar pişirdim yedim.Cunku yatakta sürekli onu hayal ettim ve uyuyamadimcok takildiysa kafana sağlık ocağına bı ara git toxoplazma bakar mısınız de için rahat etsin.

Ne kadar erken söylemiş canım. Erkek mi öyle hissettim. Hayırlı olsun sağlıkla gelsin inşallah.
Amin canım inşallah cümlemizin bebekleri sağ salim gelsin
Evet canım erkek bende gördüm nuba göre çıkıntısı dikti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…