2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Aynen doktorum renkli bir kisilikti. İki seferdir devlette gittiğim doktorlardan çok memnun kalıyorum çok şükür
Bu arada yanlış anlaşılmada çözüldü çok şükür, çok mutlu oldum. Güzel bir aileyiz biz

Bu da benimki gibi popoyu donmus sanki. Ben de once onden bir gordum sonra cat diye popisini dondu sipa :)
Evet sürekli dönüyordu hatta dr ense kalınlığı ölçüsü alamıyorum cok hareket ediyor dedi. Cinsiyetini de göremedik bacak arasında kordon vardı. Yaramaz mı olcaklar ne :)

Kızlar Merhaba.
12+5 günlük oldum. :)
Dün ikili teste girdim, kan tahlilim de haftaya çıkacak.
Ense kalınlığı 2mm, crl de 60mm çıktı. Doktorum dün acil Doğuma girdiği için görüşüp soramadım.
Bu ölçüler İyi değil mi ?
Bir de aranızda benim gibi iştahı kapanan ve zayıflayan var mı?

Kizlar benim sali günü lekelenmem geldi cok korktum . Acile gittik bebek canlı dedi ama bana göstermedi. Kalp atisi falan da dinlemedi . Bi tane igne verdi kontrole gel dedi ama o doktoru hic sevmedim kendi doktorum kongreye gitmis o gelince ona gideceğim şimdilik leke kanama bişey yok .

Benim eşim de sürekli soruyor benden hevesli tek diilmisiz iyi
Ay evet bu çok güzel bir şey ama:) eşlerimiz tatlı babalar olacak şanslıyız. Normalde erkekler baba olduklarını kucaklarına alınca ya da baba dediklerinde hissedermiş ya ben şuan bizim
hahah aynen bizim ki de oyy torunumu getirdiniz bana çok teşekkür ederim diyor öpüyor seviyor allahım allahım :) şimdiden ben loğusayken altını değiştirip emzirmem için bana vermenin hayallerini kuruyor :) allah sonumuzu hayır etsin :)

Koyu renkte ve bir iki damla ise çok önemli değil diye biliyorum.
Ama tabi yine de her ihtimale karşı kendi doktoruna ya da başka bir doktora daha git canım.
Niye doğru düzgün bir açıklama yapmazlar ki..

hayırlısı biz elimizden geleni yapmısIz normal olması için mesela ben 8 cm açılmayla kalp atışı yavaşladığı için acil alındım normal normal diye cok şartlanmış ve çok istiyordum ama kısmet

araları çok az 19 20 ay civarı olacak azıcık korunurken hamiş kaldım nasıl olduysa

İkili testle ilgili bilgim yok maalesef.
Benim de iştahım kapandı ve zayıfladım. Çok bulantım olmamasına rağmen eskisi kadar yiyemediğim için oldu sanırım :)

Aynen canım tek yumurta mı çift mi diye o yüzden sordum.
Tek olunca ikiside aynı cinsiyet oluyo
Allah gönlüne göre versin canım.
İkizlere 2li taramada yapmıyolar yanıltıcı oluyo diye sadece ense kalınlıklarına bakıyolar

Canım çok sevindim maşallah miniğine
Rabbim sırada bekleyen herkese bu güzel haberi almayı nasip etsin inşallah

A ALEYALEY sayende kendi yazdığıma bende güldüm bir daha
Gül gül, ilk 3 ay zaten zor geçti, ortanca 3 ayda da gulunuyordur belkicok komikli yazmışsın ama fark ettin dimi

Devlette öylesine rastlamak bulunmaz nimet canım, çok sansliymissin gerçekten. Onyargimizdan oluyor böyle şeyler hep, benle alakası yokken üstüme alinmisim.Evet canım oyleyiz.Her zan yazamadım da oğlumdan dolayı, buraya girince bütün sayfaları okumadan gecemiyorum.Alistim herkese

Maşallah kocaman olmusense kalınlığı gayet güzel, boyu da haftayla uyumlu.Kan da bu olcuye parelel olarak güzel çıkacaktır bence merak etme hic.Ben 3 ay bitiyor bulantı da bitecek derken daha kotu olmaya başladım ve iştah falan kalmadı.56 ile başlamıştım.Sonra 56,650 oldum ama şuan yine başlangıç kıloma dusmusum. Hayal kırıklığı yaşıyorum bulantı konusunda.Bitmesi gerekmiyor muydu sanki ya

Her şerde bi hayır vardır sağlıklıca kavuştuk ya geri teferruat tam 2 yaş olcak benimkilerin arası da mart 2017 annesydim ,şimdi mart 2019. Bizimde yanlışıkla oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…