2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
İyi gidiyor canım cuma günü randevum var görücez bebişide en son 3 hafta önce görmüştüm:KK53: 4 gün geriden geliyordu bakalım durumlar ne görücez:KK200:

İns hersey cok guzeldir cnm
Benimde sag tarafimda kist varmis kotu huylu degil dedi ama biraz korktum doktor takip etcez dedi rutin testlerim yapildi ekimin basinda sonuc ve ikili test dedi doktor ama yaptrmycam bosa moral bozmak istemiyorum

Her turlu benim evladim o
Eger aldirmiyacaksan bnce gereksz testler bosa moral bozmak
Onun disinda migde bulantilarim iki gundur aksamlari oluyor

Bol bol hepmz birbirimz icin dualar edelim ins arkadaslar

Ben bugun yaptirdim dunyam başıma yıkıldı ense kalinligı 3.4 çıktı:dua::KK42:
Cnm arastirsana internetten % de kaçlık dilime giriyorsun risk olarak.
3.4 çok yüksek değil ki 3 mm olması isteniyor sadece risk olmaması için.
Ayrıca risk demek var demek değil.
Sonraki testleri de yaptır ense kalınlığı normal değerlere inebiliyor.
Hemen moralini bozma, ben neler yaşıyorum gene de moralimi bozmuyorum.
Unutma doktor ne derse değil Allah ne derse o olur.

Cnm arastirsana internetten % de kaçlık dilime giriyorsun risk olarak.
3.4 çok yüksek değil ki 3 mm olması isteniyor sadece risk olmaması için.
Ayrıca risk demek var demek değil.
Sonraki testleri de yaptır ense kalınlığı normal değerlere inebiliyor.
Hemen moralini bozma, ben neler yaşıyorum gene de moralimi bozmuyorum.
Unutma doktor ne derse değil Allah ne derse o olur.
Kan sonucum cikmadı henuz rabbime sığınıyorum kizlar

Onlara kulak asmayacaksın canım. Bizim annelerimizin böyle şeylerden haberi mi vardı, ne şartlarda bizi dünyaya getirdiler çok şükür sağlıklıyız. İşyerinde de birkaç yakın arkadaşım dışında daha kimseye söylemedim ben. Biraz daha zaman geçsin diye bekliyorum. :)

Ben bildirdim bugün 10 haftalık oldu zaten neredeyse çünkü bazı şirketler izin veriyor erken çıkmana yada sana yorucu iş vermiyor daha ılımlı davranıyor. Ama resmen tam tersi oldu. Her konuşmaya gittiğimde oyaladı. Sigorta geçmiyor dedim. Maaş durumunu konuşmak için.. Bana dediği şey devlet hastanesinde ücretsiz dogum tahlillerde ücretsiz :kızgın: şaka gibi sanki bilmiyom devletin ücretsiz olduğunu sıra bulamıyosun doktor zaten bakmak isyemiyo kan kuyruguna giriyosun 9 da girdiğin kuyrukta 11 den sonra anca geliyo dalga geçermiş gibi devlet ücretsiz dedi fıtık oldum ne yalan söylim :oha:

En son ne zaman gittin canım şuan kaç artı kaçsın :)

En son 10+4 te gitmiştim canım. 28 Ekim'de. Çok kısa ultrason muayenesi yaptı doktor. Folik asit + coraspin + haftada bir proluton ampul kullanmaya devam et dedi. Bir de tiroidlere bakıldı. Ekstra bir ilaç gerekirse ararız dediler. Aramadılar demek ki tiroidler normal çıktı. Ben kilolu olduğum için de bakılmasını istemiş olabilir doktor.

3 Ekim'de ikili test için gidicez canım. Şu an 11+3'teyim. İnşallah her şey yolunda ilerler. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun. ♥️

Ben bildirdim bugün 10 haftalık oldu zaten neredeyse çünkü bazı şirketler izin veriyor erken çıkmana yada sana yorucu iş vermiyor daha ılımlı davranıyor. Ama resmen tam tersi oldu. Her konuşmaya gittiğimde oyaladı. Sigorta geçmiyor dedim. Maaş durumunu konuşmak için.. Bana dediği şey devlet hastanesinde ücretsiz dogum tahlillerde ücretsiz :kızgın: şaka gibi sanki bilmiyom devletin ücretsiz olduğunu sıra bulamıyosun doktor zaten bakmak isyemiyo kan kuyruguna giriyosun 9 da girdiğin kuyrukta 11 den sonra anca geliyo dalga geçermiş gibi devlet ücretsiz dedi fıtık oldum ne yalan söylim :oha:

Anladım canım. Sizde daha farklı tabi. Ayrıcalıkların olacaksa söyle tabii. Ben öğretmen olduğum için bizde ekstra bir şey yok sadece 6.aydan sonra nöbet tutmama ayrıcalığı var :)

İns hersey cok guzeldir cnm
Benimde sag tarafimda kist varmis kotu huylu degil dedi ama biraz korktum doktor takip etcez dedi rutin testlerim yapildi ekimin basinda sonuc ve ikili test dedi doktor ama yaptrmycam bosa moral bozmak istemiyorum

Her turlu benim evladim o
Eger aldirmiyacaksan bnce gereksz testler bosa moral bozmak
Onun disinda migde bulantilarim iki gundur aksamlari oluyor

Bol bol hepmz birbirimz icin dualar edelim ins arkadaslar
Benimde genelde akşamları oluyor, birde baş ağrısı eşlik etmeye başladı 2 3 gündür. Böyle böyle geçiyor günler, yine şükürler olsun gayet iyiyim.:KK200:

Yok canım, taa 3 Ekim'de. Beklemek zor. Sen nasılsın :KK200:
teşekkür ederim canım bende iyiyim:KK200:

Anladım canım. Sizde daha farklı tabi. Ayrıcalıkların olacaksa söyle tabii. Ben öğretmen olduğum için bizde ekstra bir şey yok sadece 6.aydan sonra nöbet tutmama ayrıcalığı var :)
Aaaa olsun ii ya öğretmen olmak şartları ii oluyor. Şimdiki aklım olsa öğretmen olmaya zorlardım kendimi senin adına sevindim. Allah saglıcakla kucagına almayı nasip etsin miniğinide :emir_bebek::anneadayı:

En son 10+4 te gitmiştim canım. 28 Ekim'de. Çok kısa ultrason muayenesi yaptı doktor. Folik asit + coraspin + haftada bir proluton ampul kullanmaya devam et dedi. Bir de tiroidlere bakıldı. Ekstra bir ilaç gerekirse ararız dediler. Aramadılar demek ki tiroidler normal çıktı. Ben kilolu olduğum için de bakılmasını istemiş olabilir doktor.

3 Ekim'de ikili test için gidicez canım. Şu an 11+3'teyim. İnşallah her şey yolunda ilerler. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun. ♥️
Amin canım inşallah inşallah :)
10+4te gittiğinde bebiş hareketlimiydi :nazar:
Troite falan rutin hamilelik testlerinde bakıyolar canım şükür ki aramamışlar değerlerin iyi çıkmış.
6.haftada banada bakıldı doktor dahiliyeye yönlendirdi tsh 4 kusürdu
7.haftada dahiliyeye gittim 2civarı çıktı
Tüp doktoruda 3-4 haftada bir tsh baktır dedi.
Geçen hafta sağlık ocağında 3 kusürlu bi değer çıkmış sağlık ocağı doktoru normal dedi yarın kontrolüm var gidince onada göstercem.
Bu arada 56 kiloyum canım kiloluda değilim :)

Amin canım inşallah inşallah :)
10+4te gittiğinde bebiş hareketlimiydi :nazar:
Troite falan rutin hamilelik testlerinde bakıyolar canım şükür ki aramamışlar değerlerin iyi çıkmış.
6.haftada banada bakıldı doktor dahiliyeye yönlendirdi tsh 4 kusürdu
7.haftada dahiliyeye gittim 2civarı çıktı
Tüp doktoruda 3-4 haftada bir tsh baktır dedi.
Geçen hafta sağlık ocağında 3 kusürlu bi değer çıkmış sağlık ocağı doktoru normal dedi yarın kontrolüm var gidince onada göstercem.
Bu arada 56 kiloyum canım kiloluda değilim :)

Maşallah canım zayıfmışsın :) Son kontrolde hareketli değildi, secde pozisyonunda yatıyordu. Doktor "Deri biraz kalın olduğu için görmekte zorlanıyoruz" dedi. Şişmansın demeye dili varmadı :)) sen kaçıncı haftadasın canım?

X