2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ablamın 8.ayda kesinleşti o haldeyken bile doğana kadar inanmıcam dedi :-)
İlk doktor erkek
Diğer 2doktordan biri kız biri erkek
Daha sonra yine kız kız dediler en son çocuğun çükünü çekip vermiş doktor :KK71:nur topu gibi oğlu oldu :nazar::21:
Hahahaha doktor delillerle konuşmuş :KK70: yeğenime 2,5 aylıkken erkek dedi doktoru ve bildi :KK48:

Hahahaha doktor delillerle konuşmuş :KK70: yeğenime 2,5 aylıkken erkek dedi doktoru ve bildi :KK48:
Napsın artık doktor her kontrolde cinsiyet değişince canına tak dedi heralde :deli:kimi doktor kesin biliyo çocuğun duruş pozisyonuylada alakalı birazda:emir_bebek:

Ben bugun yaptirdim dunyam başıma yıkıldı ense kalinligı 3.4 çıktı:dua::KK42:
Bu konu hakkında aşırı bir bilgim yok ama, yüksek riskli çıkıp sapasağlam doğan çok bebek var, doktorun birşey dedi mi? Tek başına kesinlik belirliyor muydu ense kalınlığı emin değilim, kan sonuçların gelince doktorunla detaylı konuşursun şimdiden kafana takma bence.
Bende kontrele gidince sorcam doktora ne zaman başlayabilirim yürüyüşe diye :)
kuzum bildiğim kadarıyla yürüyüşün bir sakıncası yok zaten. Kendini iyi hissediyorsan şimdiden başla yarım saatlik kısa yürüyüşlere.

Ben bugun yaptirdim dunyam başıma yıkıldı ense kalinligı 3.4 çıktı:dua::KK42:
2.5 altı olması gerek demi canım normali yanlış bilmiyosam.
Yanlış ölçüm falan olabilir yanılma payı falan olabilir canım içini ferah tut yaş faktörü var mı
Başka bi doktora daha git canım ölçümdende kaynaklanabilir.
Arkadaşım ablasına 1doktor kesin down dedi 1si yok dedi kaç tane doktora gitti canım şükürki yokmuş canım

2.5 altı olması gerek demi canım normali yanlış bilmiyosam.
Yanlış ölçüm falan olabilir yanılma payı falan olabilir canım içini ferah tut yaş faktörü var mı
Başka bi doktora daha git canım ölçümdende kaynaklanabilir.
Arkadaşım ablasına 1doktor kesin down dedi 1si yok dedi kaç tane doktora gitti canım şükürki yokmuş canım
Bugun sadece ense kalinligini ogrendim kan sonucum 10 gun icinde cikacak ense kalinligini baska dr gosterdim yuksek dedi piskljm alt ust şuan

Bana günde 15-20 dakika kendini yormadan yavaş tempoda yürümen yeterli demişti ilk aylar için :)
Bu konu hakkında aşırı bir bilgim yok ama, yüksek riskli çıkıp sapasağlam doğan çok bebek var, doktorun birşey dedi mi? Tek başına kesinlik belirliyor muydu ense kalınlığı emin değilim, kan sonuçların gelince doktorunla detaylı konuşursun şimdiden kafana takma bence.

kuzum bildiğim kadarıyla yürüyüşün bir sakıncası yok zaten. Kendini iyi hissediyorsan şimdiden başla yarım saatlik kısa yürüyüşlere.

İlk 3ayı riske atmak istemedim kızlar birazda tüp bebek olmasından dolayı artı streslerim var

Napsın artık doktor her kontrolde cinsiyet değişince canına tak dedi heralde :deli:kimi doktor kesin biliyo çocuğun duruş pozisyonuylada alakalı birazda:emir_bebek:
Bazı bebişler de hareketli olduğu için göremiyormuş doktorlar :))
İlk 3ayı riske atmak istemedim kızlar birazda tüp bebek olmasından dolayı artı streslerim var
Sen doktorunla konuşmadan başlama o zaman canım ne olur ne olmaz için rahat bi şekilde başlarsın sorunca

Bugun sadece ense kalinligini ogrendim kan sonucum 10 gun icinde cikacak ense kalinligini baska dr gosterdim yuksek dedi piskljm alt ust şuan
Canım 10 gün içinde çıkmıyormuş sonuç birçok arkadaşa 10 gün demişler 2-3 gün içinde öğrenmişler sende takip et netten.
Çıkınca sonuçla değerlendirirler.
İçini ferah tut canım inşallah ter temiz çıkacak dualarım seninle.
Allah yar ve yardımcın olsun şafi ismiyle şifa versin içindeki cana şifa versin inşallah

Canım 10 gün içinde çıkmıyormuş sonuç birçok arkadaşa 10 gün demişler 2-3 gün içinde öğrenmişler sende takip et netten.
Çıkınca sonuçla değerlendirirler.
İçini ferah tut canım inşallah ter temiz çıkacak dualarım seninle.
Allah yar ve yardımcın olsun şafi ismiyle şifa versin içindeki cana şifa versin inşallah
Cok cok saol:olamaz:

Kanaman vs yoksa birşeycik olmaz canım ya, ama yine de sen bilirsin tabi doktoruna sorarsın ondan duyunca rahatlar zaten için:KK200:
Allaha şükür yok canım ama yinede şu 3 ayı atlatayım inşallah başlarım :)

Bazı bebişler de hareketli olduğu için göremiyormuş doktorlar :))

Sen doktorunla konuşmadan başlama o zaman canım ne olur ne olmaz için rahat bi şekilde başlarsın sorunca
Aynen canım hareketli oluncada göstermiyolarmış :)

Bende öyle düşünüyorum canım içim rahat başlayayım diye :)

X