2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Tüp bebek olunca prosedür olarak görüyolar resmen coraspirini+iğneleri ne kadar doğru bi tedavi araştırmak lazım.
Bende tüp bebek gebesiyim fakat daha önce pıhtılaşma testlerimi yaptırdım o yüzden iğne ve coraspin kullanıyorum.
Bizim merkezde diğer transfere giden pıhtılaşma sorunu olmayanlara vermediler iğne coraspin hakkında bilgim yok

Seni gördüm daha iyi oldum canım :)
Sen nasılsın bugün var mı bulantı kusma
Şuan yok kuzum genelde akşam 8-9dan sonra başlıyor bakalım olacak mı:KK53:
Bugün biraz dışarı çıktık, çarşıya gittik gezdik o yüzden iyiydim. Senin nasıl gidiyor var mı hareketlilik sende

Şuan yok kuzum genelde akşam 8-9dan sonra başlıyor bakalım olacak mı:KK53:
Bugün biraz dışarı çıktık, çarşıya gittik gezdik o yüzden iyiydim. Senin nasıl gidiyor var mı hareketlilik sende
Akşam bulantısı desene :) ohh gezdin desene iyi yapmışın :)
Bulantılı kusmalı ağız tatsız bugünlere bin şükür :KK200:

Bende haftaya gideceğim doktora bana tahmin yapmayın net görünce söyleyin diyeceğim:sus:
Bende kesinlesmedn soylemesini istemem gecen yil eltime bebegin kiz demisti doktoru baska doktor erkek dedi erkek bebek kiyafetiyle hastaneye gittiler bebek dogdu kiz oyle bisi yasamak istemem :KK12:

Akşam bulantısı desene :) ohh gezdin desene iyi yapmışın :)
Bulantılı kusmalı ağız tatsız bugünlere bin şükür :KK200:
Aynen canım şükürler olsun, isyan etmiyorum ama bazen sınırlarımı zorluyor:-)
Akşam bulantıları galp ben:KK53::KK53:
Sen evdesin demi, çalışmıyordun? Allah koşturması olanların yardımcısı olsunn ya ben evdeyken dayanamıyorum baazen:KK43:

Bende kesinlesmedn soylemesini istemem gecen yil eltime bebegin kiz demisti doktoru baska doktor erkek dedi erkek bebek kiyafetiyle hastaneye gittiler bebek dogdu kiz oyle bisi yasamak istemem :KK12:
Ay evet ya, gerçi bazı doktorlar kesin görmeden söylemiyorlar zaten, özellikle devlette olanlar.
Bir tanıdığımın bebişine önce kız sonra erkek dediler, sonra tekrar kız %100 dediler. 7. ayda erkeğe döndü doktoru şaka gibiydi:KK11: Şükür ki erkek doğdu:KK53:

Ay evet ya, gerçi bazı doktorlar kesin görmeden söylemiyorlar zaten, özellikle devlette olanlar.
Bir tanıdığımın bebişine önce kız sonra erkek dediler, sonra tekrar kız %100 dediler. 7. ayda erkeğe döndü doktoru şaka gibiydi:KK11: Şükür ki erkek doğdu:KK53:
Bana 9 ay erkek demişler bi doğmuşum kız :KK45: her şey mavi tabi :KK48: babam hep demiş kız olacak hissediyorum doktor ne bilir diye :KK70:

Aynen canım şükürler olsun, isyan etmiyorum ama bazen sınırlarımı zorluyor:-)
Akşam bulantıları galp ben:KK53::KK53:
Sen evdesin demi, çalışmıyordun? Allah koşturması olanların yardımcısı olsunn ya ben evdeyken dayanamıyorum baazen:KK43:
Annelik işte canım orda başlıyo sabır sınama :)
Yok canım evdeyim çalışmıyorum tüm gün yan gel yat modundayım :uykucu::confused:aynen canım çalışanların Allah yardımcısı olsun :KK200:

Bana 9 ay erkek demişler bi doğmuşum kız :KK45: her şey mavi tabi :KK48: babam hep demiş kız olacak hissediyorum doktor ne bilir diye :KK70:
o da iyiymiş baban hissetmiş demek ki:KK53: Nasıl anlayamıyorlar garip ya şuan için, teknoloji o kadar gelişmiş ilerlemiş falan ne bileyim bana garip geliyor. O anlattığım olay 6 ay önce oldu mesela ve büyükşehirde yaşıyorlar. Gerçekten garip:KK70:
Annelik işte canım orda başlıyo sabır sınama :)
Yok canım evdeyim çalışmıyorum tüm gün yan gel yat modundayım :uykucu::confused:aynen canım çalışanların Allah yardımcısı olsun :KK200:
Ay bende öyleyim ama bugün bir ablam var tuttu doğumun zor olur az hareket et dedi:KK45: Korkuttu, sadece geziyom yaa buraya geldim yaa işte dedim:KK70:

Ablamın 8.ayda kesinleşti o haldeyken bile doğana kadar inanmıcam dedi :-)
İlk doktor erkek
Diğer 2doktordan biri kız biri erkek
Daha sonra yine kız kız dediler en son çocuğun çükünü çekip vermiş doktor :KK71:nur topu gibi oğlu oldu :nazar::21:

Hayirli aksamlar hanimlar uzun zamandir giremedim naslsnz

Benim sat 13 temmuzmus benimle ayni olanlar hele bi gelin
Ayy geçen aklıma gelmiştin canım, benim sat 13 temmuz :KK53: Senin takvim neden öndee ama geç döllenme diye doktor mu geri geçti satı yoksa?

o da iyiymiş baban hissetmiş demek ki:KK53: Nasıl anlayamıyorlar garip ya şuan için, teknoloji o kadar gelişmiş ilerlemiş falan ne bileyim bana garip geliyor. O anlattığım olay 6 ay önce oldu mesela ve büyükşehirde yaşıyorlar. Gerçekten garip:KK70:

Ay bende öyleyim ama bugün bir ablam var tuttu doğumun zor olur az hareket et dedi:KK45: Korkuttu, sadece geziyom yaa buraya geldim yaa işte dedim:KK70:
Ay daha çok yeniymiş cidden nasıl anlamamış :KK45:
Yengem 9 ay boyunca gezdi hatta doğum gecesi 1de eve girdik 3 gibi sancıları başladı 17 saatte doğurdu yeğenimi yalan o hareket edersen doğumun kolay olur falan :KK48:

Kıız ne korkuyan ya o çocuk sonuçta içerde kalmıyacak elbet çıkacak dışarı :confused:yatsanda doğcak hareket etsende şimdiden yat gitsin ilerde yatamıcan bile :KK30:

Ay daha çok yeniymiş cidden nasıl anlamamış :KK45:
Yengem 9 ay boyunca gezdi hatta doğum gecesi 1de eve girdik 3 gibi sancıları başladı 17 saatte doğurdu yeğenimi yalan o hareket edersen doğumun kolay olur falan :KK48:

Kıız ne korkuyan ya o çocuk sonuçta içerde kalmıyacak elbet çıkacak dışarı :confused:yatsanda doğcak hareket etsende şimdiden yat gitsin ilerde yatamıcan bile :KK30:
Bende kendimi kandırıyorum kızlar 1. trimester böyle olurmuş diye.:KK53: 2. trimesterde gezicem inşallah bol bol:KK53:

X