2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

benimde 4. tüp bebek denemem çok şükür değerler güzel arttı 4+6 dayım benide 28 kasımda çağırdı korkuyorum ya birşeyler ters giderse ya dış gebelik geçirirsem ya ya derken kaygılar bitmiyor. zor olduğu için daha çok kaygılıız sanırım

evt cnm ben tüp bebek yapan dr umla devam edecem.

canım inan zor kolay hiç fark etmiyor . bende doğal yolla korunmayı bıraktıktan sonra 3.ayda hamile kaldım . inan o kadar endişeliyim ki şuan . acaba bir sorun olacak mı acaba keseyi görecekmiyim . bilmeyen der ki sanki yıllardır bunun için mücadele etmiş bu kız :) ben bile bu kadar istediğimi bilmiyordum taa ki o testte çift çizgiyi görene kadar :)

inşallah hepimiz sağlıklı bir gebelik dönemi geçirip bebeklerimize kavuşuruz.

Öyle gerçekten normal hemen olan birine göre daha cok korkumuz var sarnm ya buna bişey olur birdaha olmazsa korkusu yaşamayan bilmez ya o misal

kızlar sizlere birşey soracağım.
ultrasonda kesenin görünmesinde idrara sıkışık olma durumunun bir etkisi var mı ?

Merhaba ben kesemi bundan tam bir hafta önce kontrolde gördüm. Muayeneye girmeden hemen önce dayanamadığımdan tuvalete girmiştim. Tamamen idrar kesem boştu yani.

Kızlar 2 kez kan artışı varmı die bakıldı bugun kese için bakacak tekrar kan istermi acba ac gidiyorum belki başka tahlil de ister diye
canım inşallah hayırlı haberle gel ben pazartesi günü gittim kan tahlili istmedi. SAT tarihlerimiz aynı sanırım minik keseyi görmüştük 8mm'di sende görürsün inşallah

ultrasonda kesenin görünmesinde idrara sıkışık olma durumunun bir etkisi var mı ?

A
Merhaba ben kesemi bundan tam bir hafta önce kontrolde gördüm. Muayeneye girmeden hemen önce dayanamadığımdan tuvalete girmiştim. Tamamen idrar kesem boştu yani.

aynen ben de tuvalete girdikten sonra doktor ile görmüştüm.

Ben sıkışık olmam gerektiğini bilmiyordum doktordan önce tuvalete girdim sonra söylediler. Hemen 2 bardak su içtim ama pek yeterli olmadı tabi. Keselerimi gördüm ama doktor daha sıkışık olsaydın daha net görüntü alırdık dedi. İlk 3 ay boyunca her ultrason öncesi sıkışık olmam gerekecekmiş.

Kızlar benım kasık ağrısı belırtım gıttıı çok korkuyorum
Canim arada kesilir arada gelir korkma
Ohhh afiyet bal olsun miniğimize yarasın bende bir yumurta yedim sadece bu sabah annemi çağırdım hemen biletini aldım pazartesiye bana gel bak sağlıklı yemekler yap diye
Sagolasin analarimiz basimizin taci
kiz bn gittim idrara sikisik dr idrar torban dolu dedi utandim yani bosmu olmasi gerekiyirduki gerci cok sik cikiyorum idrara

Hayret yaaa ne baglanti var acep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…