2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de gebeligin ilk haftalari deli yedim durduramiyorum kendimi dedim ne oluyor bana
Fakat hamis oldugumu bilmioyorum ögrendikten sonra istahim yok ölesine yiyorum bide hemoroit var koluyorum birseyler yemekten

Saglikli degil evet dikkat et

Ben de gebeligin ilk haftalari deli yedim durduramiyorum kendimi dedim ne oluyor bana
Fakat hamis oldugumu bilmioyorum ögrendikten sonra istahim yok ölesine yiyorum bide hemoroit var koluyorum birseyler yemekten

Bende de vardı kanamalı ameliyat olmuştum öncesinde çok memnunum bir daha o sıkıntıları yaşamadım hamilelikle aynı zamana denk gelmesi iyi olmamış inşallah acısı diner bi nebze rahatlarsın canım

Bnde 63.700ile hamile kaldım şimdi 62.300 oldm diyetisyenim 12.haftaya kdr kilo vermeye devm ediceksin dedi ne kdr kilo verirsm o kdr iyi 73ten fazla olup doğuma öyle gitmek istemiyorum
InsLlah ben diEtisyen esliginde devam edicem yada dikkat edicem cok ta istahli biri degilim bakalim asiri tatli hamur isi yagli yemedimten sonra kilo almam diye dusunuYorum

Sagolasin cok korkutuyor beni acidan eksiden uyzak duruyorum fakat bazi yiyeceklerde tetiklio sanirim secici olmam lazim yerken

Kızlar bulantıya nasıl çözüm buluyrsnz sabah bulantıyla uyanıyorum akşama kadar devam ediyor hiç bişey yiyemyrm şikayet etmiyorum ama bayılıp kalıcam bi yerde korkuyorum

Canım hamile diyeti falan yapıyor musun ben kilolu hamile kaldım 66 la ileride alacağım kilolarla 85 olurum heralde :)

Selam. ben insüline bağımlı diyabetim. o yüzden son 10 yıldır hayatım diyet ile geçiyor :) kilom yok zayıfım ama o diyetime uymak zorundayım.

olan diyetime ek bir şeyler yazdı. saatlerine çok dikkat ediyorum. şekerimi düşürmemeye çıkarmamaya çalışıyorum.

InsLlah ben diEtisyen esliginde devam edicem yada dikkat edicem cok ta istahli biri degilim bakalim asiri tatli hamur isi yagli yemedimten sonra kilo almam diye dusunuYorum
Aynen cnm bnde diyetisyene dvm ediyorm yoksa hemen alırım kilo almak istemiyorum sadece bebeğim alsın büyüsün yeterli

Ya tüp bebekle hamile kalanlara bir şey soracağım. Siz tüp bebek için gittiğiniz doktorla mı devam edeceksiniz? Ben daha konuşmadım bu mevzuyu doktorla haftaya kalp atışı için gittiğim de soracağım. Aslında normalde gittiğim bir kadın doğumcum vardı senelik kontroller için. Kararsız kaldım.

Kızlar bulantıya nasıl çözüm buluyrsnz sabah bulantıyla uyanıyorum akşama kadar devam ediyor hiç bişey yiyemyrm şikayet etmiyorum ama bayılıp kalıcam bi yerde korkuyorum
Benim de 24 saat geçmeyen asla yemek yedirtmeyen su bile icemedigim bulantim var. Zaten zayifim 2 kilo verdim bu yüzden. Bir ara gözlerim karardı hastanede kaldım bir gece. Ama ben başından beri bulantı ilacı kullanıyorum ona rağmen böyle oldum. Son çare olarak ağır bir ilaç verdi dr. Bebeğim bir iki hafta daha büyüyene kadar is raporum bitene kadar içmemeye calisicam. Ama sonra mecbur artık...

Ben kesin gidicem diyetisyene kaçarım yok. 76 kg ile başladım ki ikiz gebelik bir de. Yani boyum 170 aşırı kilolu gözükmüyorum ama sonunda devasa bir şeye dönüşebilirim
En güzeli cnm kilo olmayı durdurusn en azındn 12.haftadan sonra mecbur alıcaz fakat en zor günler başlarda anlamıyorsun ne olduğunu bile

Selam kızlar doktordan çıktım ben de.keseyi gördük şükür.1 cm boyu kalp atışı için 27sine verdi randevuyu kesin görünmesi için.
Gözün aydın..Darısı başıma inşallah bnde görürüm inşllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…