2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Çok sevindim, en çok seni merak ediyordum :) darısı kalp atışına inşallah

Haydii gözün aydın :) Çok güzel bir duygu evet. ya ben işte heyecandan sormadım hiç. bebekim ne kadar boyu nedir kese boyu nedir vırt zırt :) cumartesi artık
Çok teşekkür ederm rabbim herkeze nasip etsin...önce korktm görünmeyince karından 2cihaz kullandı.normal daha cok erken dedi rahatlattı sonra alttan baktı gördü norml dedi sat a göre normal dcm ediyo dedi kg ve tansıyona baktı

Çok sevindim, en çok seni merak ediyordum :) darısı kalp atışına inşallah
Teşekkür ederm cnm inşallah

Çok şükür canım benım bızım bebeklerımız aynı devam edıyor :):)')') Allahın hep güzel haberler vermeyı nasıp etsın

Çok şükür canım benım bızım bebeklerımız aynı devam edıyor :):)')') Allahın hep güzel haberler vermeyı nasıp etsın
Aminnn inşallah...

Bişay sorucam ultrasonun sağ alt köşede 5w5d yazıyo o 5hafta 5gün mü oluyor normal adetime görw 5+3üm dr 5bucuk dedi ama tam gün demdi

hadi gözüaydın kuzu darısı kalp atışlarına inşallah

Merhaba arkadaşlar ne güzel bugün doktor randevusu olanlar mutlu dönmüşler ben de bugün kan ve idrar tahlillerimi aldım doktora gösterecektim ki doktor acilen çıkmış elimde bakıyorum ama anlamıyorum 5-6 değerim normal değerler altında inş çok önemli değildir bu durum

5 week 5 day

5 hafta 5 gun
Öyleymiş cnm ama bn kendimi 2 gün geriden takip edeyim

Belli olmaz cnm bazen fark etmiyor hepsinin geneline bakıyorlar

Maşallah canım
Teşekkür ederm

Hadi gözün aydin canim :) inşallah kalp atişinida duyarsın :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…