2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ilk kez duydum

kızlar sizlere birşey soracağım.
ultrasonda kesenin görünmesinde idrara sıkışık olma durumunun bir etkisi var mı ?
Bence yoktur.Ben evde idrar testi yaptıktan 2 gün sonra doktora gittim hamileyim deyip gelenler bazen hamile çıkmıyor diye beni idrara gönderdi sonuç iyi gelince bu sefer kan testine yolladı ve tekrar idrar istediler.Ultrasona girerken hiç sormadılar sıkışık mı geldin diye kesemde göründü kaç haftalık diye sorduğumda 4 haftalık demişti doktor. İnşallah bir sorn çıkmaz hemen görünür.

cevaplarınız için teşekkürler kızlar

genelde böbrek vs ultrasonda bakarken idrara sıkışık olmak gerekiyor görüntü alabilmek için. daha önce böbreklerimde taş vardı kontrollerde sıkışıklık yoksa özellikle bekletirlerdi . bu yüzden sormuştum. belki görüntü almayı etkilemiyor olabilir ama netlik kazandırabilir hadess in dediği gibi

benim keseye vajinadan bakmıştı idrar torbası dolu olduğu için keseyi görememişti lavaboya gidip geri gelmiştim bu defa görebilmişti keseyi doktorum

bende tüp bebekle hamile kaldım 29 kasım kontrol var tüp bebek doktoruna sonrasında napsam bilemiyorum ama doktor çok yoğun sadece takip yapıomuş doğum yapmıyomuş.üni.hastanesi bide sanrm doktor bulsam kendime daha iyi olucak diyorum

Benim bahsettiğim ama vajinal ultrason değil dışarıdan bakarken sıkışıklık olması gerekiyor benim doktorun dediği. Tabi bu doktorun ultrason makinasına göre bile değişiklik gösterebilir bilemem.

Kızlar cıktım karından 2cihazla baktı görünmedi normal dedi alttan baktı gördük çok şükür.gebelik var desi 5bucuk haftalık dedi noraml dvm ediyo dedi. 2mm miş yavrum çok şükür gördük...kalp için 27kasım gel dedi 20kasımda sağlık ocağında yptrmam için testler verdi..birde progestan ilaç verdi alttan kullanmam için zor oldu senin düşük ihtimali yok ama zor oldu önşem alalm dedi yavrumu da drumu da herkezi cok seviyorm :))

Kızlar lütfen yardım edin bugün transferimin 15.günü kan değerim 890 çıkmıştı en son 2 ye katlayarak gidiyordu değerlerim bugün tekrar yaptırdım farklı bir hastanede 1511 çıktı biraz 2 ye katlanmamıs biraz düşmüş ama artış devam ediyor 2 gün sonra tekrar kan vericem benzer bir durum yaşayan varmı ?

çok şükür canımm
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin .
çok sevindimmmm

canım farklı hastanede yaptırdıgın için sonuç böyle olabilir.
her hastanin lab hassasiyeti farklı olabiliyormuş .
canını sıkma

Ben dün 7 haftalık olunca kalp atışlarını duydum kızlar. İnanılmaz bir duygu. Allah hepimize sağlıklı bebekler versin. Cuma günü kan tahlilleri yapılacak
cok sükür daridi bizlerin basina insAllah
Gozun aydin
Cok sükür gozun aydin bende sizleri seviyorum bir ömür sostluklars vesile olacak yavrularimiza Rabbim sagöik sihhat. Versin cokca amin

canım farklı hastanede yaptırdıgın için sonuç böyle olabilir.
her hastanin lab hassasiyeti farklı olabiliyormuş .
canını sıkma

Çok teşekkür ederim canım birazdan gidip her zaman verdiğim hastahanede tekrar kan vericem inşallah farkın sebebi budur.

çok şükür canımm
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin .
çok sevindimmmm

cok sükür daridi bizlerin basina insAllah
Gozun aydin

Cok sükür gozun aydin bende sizleri seviyorum bir ömür sostluklars vesile olacak yavrularimiza Rabbim sagöik sihhat. Versin cokca amin
Çok teşekkür ederm kızlar allah bize hep güzel haberler vermeyi almayı nasip etsin

Haydii gözün aydın :) Çok güzel bir duygu evet. ya ben işte heyecandan sormadım hiç. bebekim ne kadar boyu nedir kese boyu nedir vırt zırt :) cumartesi artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…