2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Tulin hanim icin duydugun bilgi yanlis normal doguma tesvik ediyor .Fuat hoca ile ayni hastanede calisiyor medova bana uzak acil bi durum olsa gitmem zor gecende kanamam vardi medline a bike yarim saatte zor gittik

ayprensesii canim kanaman varmis sanirim insallah iyisindir ben de bir kez yasadim ya o gunden sonra sık sık wc ye gidip bakma ihtiyaci hissediyorum korkuyorum cunku Allah bi daha yasatmasin

selam kizlar umarim herkes iyidir
iyi dilekleriniz ve temennileriniz icin hepinize ayri ayri tesekkür ederim
progestani biraktim gebelige dair hic bir belirti kalmadi bende kanamanin gelmesini bekliyorum
fakat kürtaj olmaya karar verdim genetige gönderip arastirmalarini istiyorum
kimyasalla beraber 6 kaybim var ilk 3 kaybimda genelde 10.hatftada olmama ragmen 6. haftada kaldi buyumedi
sonra rahim filmi cekildi ve Septum rahimde perde tespit edildi neyse amaliyat oldum perde alindi 4 ay gibi sure sonra hamile kaldim ve bir hafta sonra kanama basladi kimyasal gebelik yasadim
ondan sonra bir yil gecti hamile kaldim ve 10. haftada olmama ragmen 6. haftada kaliyor buyumuyor
3 yil sonra hamile kaldim bu son gebeliktede aynisi oldu 9. haftada olmama ragmen 6. haftada kaldi
bide Myom var gebelige engel degil diye biliyorum yanlismiyim?
artik ayrintli bir arastirma istiyorum ve bunu turkiede yapmam lazim gerekirse tüp bebek bilemiyorum
olursa Istanbul yada Bursa bu konuda tecrubenize ihtiyacim var

ayprensesii canim yat dinlen firsat buldukca gecmis olsun Rabbim bebegii sana bagislasin
eskiden kanama falan bilinmezdi insanlar catir catir dogurdu yediklerimiz ictiklerimiz hep kimyasal bu grupta kanamsi olmayan yok dusugu olmayan yok hep endiseliyiz malesef Rabbim yar ve yardimcimiz olsun

ayprensesii canim kanaman varmis sanirim insallah iyisindir ben de bir kez yasadim ya o gunden sonra sık sık wc ye gidip bakma ihtiyaci hissediyorum korkuyorum cunku Allah bi daha yasatmasin
Aynen öyle cnm hep gidesim var korka korka inşallah biter artık bu kanamalar lekelenmeler..
Allah sabır versin cnm hepimizin derdi ayrı ayrı bn hamile olamıyordum senin oluyor ama gelişmiyor rabbim dağına göre kar veriyor demekki... inşallah tadavinde sorun bulunur ve düzelir sağlıkla bebğini alırsın kucağına. Sen gel nerde olacağına karar ver elimizden geleni yaparız..

Amin cnm cok saol..

Canım bu zamana kadar hiç genetiğe yollamadilar mi bebeklerini? Burda üç düşükten sonra mutlaka araştırılıyor hem bebek hem de anne babanın genleri pıhtılaşma olup olmadığı falan... Neyse ki hamile kalabiliyorsun ben de öyle bişey olsa sittin sene hamile kalamam

Kızlar bugün tam 8+1olduk ve iki gündür kasık ağrım başladı yine 2.adet dönemi olduğu için sanırm sizdede varmı böyle bir durum
Bnde var ya gaz sancısı gibi kanrımdaydı şimdi kasıklarımda çok şükür belime vurmuyor yoksa hepten paranoya olurm bn adet belirtim bel ağrısıdır.. normaldir dimi bu ağrı 7+5 bügün

Kızlar bugün tam 8+1olduk ve iki gündür kasık ağrım başladı yine 2.adet dönemi olduğu için sanırm sizdede varmı böyle bir durum
Bende oldu canım 8. Haftada adet olmam gereken dönemde tam sancı gibi değil ama adet hissi oldu. Yani hamile olmasam o histen sonra gözüm kapalı pedimi alır tuvalete giderim o derece aynı hisler. Yaklaşık bir hafta da ara ara devam etti.

Bnde var ya gaz sancısı gibi kanrımdaydı şimdi kasıklarımda çok şükür belime vurmuyor yoksa hepten paranoya olurm bn adet belirtim bel ağrısıdır.. normaldir dimi bu ağrı 7+5 bügün

Belim degilde kasıklarım ağrio canm. Ilk ogrendigım zamanda vardi gecmisti. Normalde suan adet donemi demekki ondan. Ay nezaman bitcek bu agrilar

İstanbulda olan arkadaşlar hangi doktora gidiyorsunuz ve memnun musunuz ? Ben arayış içindeyim.

Ben de aynı konuyu araştırıyorum. Medicana Bahçelievler e gidiyorum şuan düzgün Korkmaz doktorum. Ama arıyorum bende başka bi doktor denesem mi diyorum?sen nereye kime gidiyorsun canım?

Merhaba arkadaşlar Allahın izniyle bende Temmuz ANNEsi olacağım. 3 yıl beklemeden sonra tüp bebek ile hamile kaldım. Şükürler olsun. son adet tarihine göre 7+6 ama ultrason 7+3 ölçtü. 21 kasımda keseyi 29kasımda kese içinde bebeğimizi gördük. 5 Aralıkta da kalp atışı için gideceğiz. Umarım bir sıkıntı çıkmaz. Ben talesemi taşıyıcı olduğumdan düşük ihtimalim var uzanıyorum hep. Sizlerin hamileliği nasıl geçiyor? Doktorunuz sizden de ilk randevu sonrası testler istedi mi?

Ben de aynı konuyu araştırıyorum. Medicana Bahçelievler e gidiyorum şuan düzgün Korkmaz doktorum. Ama arıyorum bende başka bi doktor denesem mi diyorum?sen nereye kime gidiyorsun canım?
Ben devlet hastanesine gittim canım keseyi gördüm yarın da ilk kez özele gitcem evime yakın diye özel levent Hastanesi Şebnem onsele gideceğim.

Canım genetik testi yaptırman gerekiyor kan pıhtılaşması olabilir anlattıkların

Belim degilde kasıklarım ağrio canm. Ilk ogrendigım zamanda vardi gecmisti. Normalde suan adet donemi demekki ondan. Ay nezaman bitcek bu agrilar
Bitmeyecek sanrm hep yenisi çıkacak sanrm..bebekler iyi olsnlarda
Hoşgeldin aramıza hayırlı olsun... bnden keseyi gördükten sonra istedi testleri cnm

BeyazOrkidem canım senin anlattıklarını ben de yaşadım. Benim tek farkı ilki Mol gebelikti. Ama sonra iki defa gelişim durdu. 2 defa da kimyasal yaşadım. Kürtaj sonrası patalojiye gitti ama birşey çıkmadı. 3. Kayıptan sonra bizden kromozom analizi istedi doktorumuz. Bir de trombofili testi. Kromozom testinde birşey çıkmadı ama bende kan pıhtışaması varmış. Keseyi görene kadar hatta hamile kalmadan önce bile corasprin kullandım. Keseyi gördükten sonra da kan sulandırıcı iğneye başladım. Sana bu testler yapıldı mı acaba hiç?
Haftaya kalp atışını duymak inçin gidicez. O zamana kadar hep tedirginim bende.
Uzun zamandır bu süreci yaşadığım için seni çok iyi anlayabiliyorum. Rabbim dileyen herkese hayırlısını nasip etsin inşallah.

bendede oluyo ozellikle aksamlari sıklasiyo sancilar acile gittil bise bulamadilar gerci acilde ne kadar bakilirsa artik bilmiyorum ama insallah normaldir bugunde olursa yarin dayanamayip doktra gidecem artik

bendede oluyo ozellikle aksamlari sıklasiyo sancilar acile gittil bise bulamadilar gerci acilde ne kadar bakilirsa artik bilmiyorum ama insallah normaldir bugunde olursa yarin dayanamayip doktra gidecem artik
Bnm ağrılar hafiflemişti bugun yine başldı..
Sancılara ağrılara dayanırım ama kahve akıntı bni korkuttu.
Dr a git mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…