Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaşlar 7 haftalikim bugün kahverengi lekelenme oldu başına gelen var mı drla konustum sabah akşam prosgestan kullan geçince bırak olabiliyo dedi
Bende de oldu bu çarşamba, proluton iğne verdi şimdi azaldi baya ama korktum baya. Pek cok kişide oluyormuş ama. Bana ilaç vermedi bir kere iğne oldum sadece canim kaç mg kullanıyorsun sen 200mü?

İns ins tedirgin oldum ister istemez başlıycam hemen ins devamı gelmez
İyi düşüneceğiz insan gerçekten cok korkuyor ama araştırdıkça herkesin başına geldiğini okuyorum ben dikkat etmeye başladım hareketlerime, ayaklarımı uzatıyorum bol bol cok iş yapmıyorum

Gerçekten öyle. Bu randevumda ikili, üçlü, dörtlü ve fetal dna hakkında bir 20 dakika bilgi vermiştir. Şimdilik memnunum doktorumdan umarım böyle devam eder. Siz de gönlünüze göre birini bulursunuz umarım. Ankara'da yaşıyordunuz değil mi? Ben de Ankara'dayım. İncek'te Lösante hastanesine gidiyorum Doğukan beye. Size uzak kalmazsa gidebilirsiniz. Biraz uzak çünkü 🥲
Evet Ankaradayım bende 😊 ama İncek bana epey uzak kalıyor. Bazen acil durumlar vs olabiliyor ya biraz daha merkezde bir yer bakmaya calisiyorum bende. Öneriniz için çok teşekkür ederim 🥰 cok zor oldu benim doktor secme asamam nedense yaa. Bi ben mi zorlanıyorum bu konuda anlamadim vallahi 😀

Daha çok yeniyiz kuzum şu an henüz bebek oluşmadığı için o kadar ayrıntı yok henüz. Keseyi gösteriyor kese hakkında bilgi veriyor vitamin yapılacak testler vs o kadar yani
Haftaya da kalp atışı için gittiğimde artık o daha mı uzun sürer bilemiyorum
Ya bende öyle düşünmek istiyorum ama burda bazi arkadaslarimizin drlari baya detayli bilgi veriyormus falan. Benim gittiklerim ultrason ile olan kısımda aşırı bir sey söylemiyorlar ölçümleri yapip normal diyorlar mesela. Sonrasinda oturup konusuyoruz dikkat edilecekleri söylüyor yeme icme beslenme dinlenme vitamin falan bitti bu kadar. Gerci daha ne olacaksa ne bileyim😀

Evet Ankaradayım bende 😊 ama İncek bana epey uzak kalıyor. Bazen acil durumlar vs olabiliyor ya biraz daha merkezde bir yer bakmaya calisiyorum bende. Öneriniz için çok teşekkür ederim 🥰 cok zor oldu benim doktor secme asamam nedense yaa. Bi ben mi zorlanıyorum bu konuda anlamadim vallahi 😀
Sosyal medyaya ve google yorumlarına bakın derim benim için faydalı olmuştu. Ben de burda kimseyi tanımadığım için kendi imkanlarımla buldum doktorumu 😁

Sosyal medyaya ve google yorumlarına bakın derim benim için faydalı olmuştu. Ben de burda kimseyi tanımadığım için kendi imkanlarımla buldum doktorumu 😁
Secenek cok fazla olunca ben doktor sayisini azaltmayi başaramıyorum. Gercekten cok iyi doktorlar var Ankarada. Ama ben karar veremiyorum yaa. Çok sinirleniyorum sonra kendime 🤣🤣

Evet canım abartmadan salatada kahvaltıda yiyorum. Ama sapı ödem atıcı olduğu için tercih etmiyorum. Doktorum kilolarca yemediğin sürece sıkıntı yok dedi. Önceki hamileliğimde de yemiştim sıkıntı olmadı şükür.

Ben de öğretmenim 😍hangi kademede çalışıyosunuz hocam? Bende 13 kişilik dil sınıfı olduğu için rahatım. Tek sıkıntı nöbet..

Ben kullanıyorum canım ama lekelenme olmadı. Kanama alanı varsa o da dışarı dökülebiliyomuş galiba ama emin değilim tam.
İlkokulda hocam öğrenci sayım az aslında ama mükemmel olmalarını istediğim için biraz yıpratıyorum kendimi galiba 😅 nöbette 24 . Haftaya kadar tutacağız maalesef riskli gebeliklerde idare ayarlama yapıyor ama

Ya bende öyle düşünmek istiyorum ama burda bazi arkadaslarimizin drlari baya detayli bilgi veriyormus falan. Benim gittiklerim ultrason ile olan kısımda aşırı bir sey söylemiyorlar ölçümleri yapip normal diyorlar mesela. Sonrasinda oturup konusuyoruz dikkat edilecekleri söylüyor yeme icme beslenme dinlenme vitamin falan bitti bu kadar. Gerci daha ne olacaksa ne bileyim😀
Hahaha canım benim ya bende yeterli gayet dicektim sende sonda daha nolsun demişsin 😂😂 şu an bu kadar anca kuzum ama sen doktor iletişimini falan dikkat et içine sinsin mutlaka hoşuna gitmezse değiştir gitsin

Merhaba ben bugün kontrole gittim, kesesi buyuk dedi,her hafta görmek istiyorum seni dedi. Bir de kanamam olup olmadigini sordu, benim bulanti kusma ve uyuma disinda bir problemim yok. Kanama alani var, ilav baslayacagiz dedi. Bir ton sey yani. Oek de guvenemedim, erken erken gitmenin de böyle durumalri var, biraz olgunlasinca gitmek daha mi iyi sanki diye dusundum.
Öyle düşünme kanama alanı benim ilk öğrendiğim zamandan beri var progestan kullanmaya başladığımda bir hafta içinde küçülmeye başladı. Sende muhakkak kullan ihmal etme mümkün olduğunca yat dinlen

Öyle düşünme kanama alanı benim ilk öğrendiğim zamandan beri var progestan kullanmaya başladığımda bir hafta içinde küçülmeye başladı. Sende muhakkak kullan ihmal etme mümkün olduğunca yat dinlen
Oyle ama disardan bir kanamam olmadigi icin isin asli kullanmayip beklesem diye düşünüyorum. Yatma konusunda zaten baska birsey yaptigim yok, işte aktif mecbur ama eve gelince vurup kafayi yatiuorum zaten bulantilardan uykudan hicbirsey yapamiyorum su an icjn

Hahaha canım benim ya bende yeterli gayet dicektim sende sonda daha nolsun demişsin 😂😂 şu an bu kadar anca kuzum ama sen doktor iletişimini falan dikkat et içine sinsin mutlaka hoşuna gitmezse değiştir gitsin
Doktorun iletisimini sevdim baya hem sicakkanli hem enerjisi yüksek. Sadece ultrason kısmı biraz az gibi geldi ama gördüğüm genel olarak herkesin böyle oluyormus. Galiba daha fazla dr aramayip artik kararimi belirlemeliyim sanki yoksa kecileri kaçırıciiiiim 🤣

Oyle ama disardan bir kanamam olmadigi icin isin asli kullanmayip beklesem diye düşünüyorum. Yatma konusunda zaten baska birsey yaptigim yok, işte aktif mecbur ama eve gelince vurup kafayi yatiuorum zaten bulantilardan uykudan hicbirsey yapamiyorum su an icjn
Progestan kullanmaktan neden cekiniyorsunuz ki ? Zararli birsey olsa zaten doktorunuz kullanın demezdi. Ben aşılama ile hamile oldum ve aşılama oldugum gün başladım daha kullanmaya. O günden beri de kullaniyorum. Doktorum 12.haftaya kadar kullanmaya devam edelim bize destek olsun bebisimizi rahatlatsin dedi. Hic stres yapmayin sonucta baslarda bebisin tutunmasi yerlesmesi hepsinden önemli. Doktorunuz verdiyse kullanin.

Hangi sehirdesiniz ? Olcumlerini yapip sonrasinda bilgilendirmeler yapiyorlar benim gittiklerim genelde. Sanirim herkesin bu sekilde. Uzun ultrason muayenelerini de pek tercih etmiyorlar anladigim henüz küçük olduklari icin
Konya. Aynen bu aylarda böyle. Benim doktorumda zararlı dedi ve kalp atışını dinlettirmedi ekranda gösterdi görmek daha güzellll bence :emir_bebek:

9+4’teyim hiç bi şe hissetmiyorum. Henüz 2cm civarında bi şe olması lazım zaten. 16. Haftadan sonra hissediliyo diye okumuştum yanlış hatırlamıyosam.
Ben 1. Bebekte zayıftım 54 kilo 10 haftalık hissettim ultrasondada doğrulandı tam hissettiğim yerdeydi boyle gıdıklar gibi oluyordu aşırı hareketliydi doktor şok olmuştu . 2. Bebekte 4 bucuk aylık filandı hissettim oda çok uysaldı hep yatardı şimdide öyle :))

Arkadaşlar 6+0 hamileyken ani bir kanamayla ve kasık ağrısıyla hastaneye gittim. Yatışım yapıldı serum ve ilaçlardan sonra kanamam azaldı ve sonraki gün taburcu edildim. Bebek ve kesesi duruyordu. Eve geldim hala kanamam devam ediyor. Yaklaşık 4 gündür kırmızı renkte kanamam devam ediyor . Düşük yapmış olabilir miyim? Bilemedim

Merhaba değerli anne adayları,
Hepimize sağlıklı ve huzurlu hamilelik dönemi dilerim.🙏🏻❤️

Tablo için beni etiketleyerek, tabloda belirtilen bilgileri madde halinde yazmalısınız.

ANNE ADIYAŞKAÇINCI ÇOCUKSATKESEKALP ATIŞITAHMİNİ CİNSİYETCİNSİYETTAHMİNİ DOĞUM TARİHİBEBEĞİN İSMİ
Mervenur277 Mervenur277 201.22 Ağustos5+229.05.2025
visneliturta34 visneliturta34 333.22 Ağustos5+029.05.2025
@rosie23281.12 Ağustos5+26+4
SixFeetUnder SixFeetUnder 291.18 Temmuz6+36+3
@Tugce0700251.16 Ağustos5+0
@temnuzsesii271.26 Temmuz5+55+5
@91nana91331.30 Temmuz5+07+6
@ucge321.24 Ağustos4+45+6
@serenliko251.20 Ağustos5+4
@53_Elif_53373.20 Ağustos5+4
@Lal14301.31 Temmuz5+47+2
@Ebrucomerterdil381.27 Temmuz4+46+4
@herax0331.12 Ağustos4+66+6
@mumumu391.6 Ağustos6+47+111.05.2025
@annelik yolunda261.26 Ağustos4+6Erkek💙30.05.2025
@2behappy3417 Ağustos4+25+324.05.2025
@elay89351.25 Ağustos4+631.05.2025
@ozguss292.30 Temmuz6+1
babylovee babylovee 311.7 Ağustos5+120.05.2025
@Kenny34381.29 Temmuz5+47+4
@Senemisback312.12.05.2025
@Daisy0805352.11 Ağustos4+46+418.05.2025
N nefertiti00 281.21 Ağustos26.05.2025
Mavimun Mavimun 371.4 Ağustos5+16+411.05.2025
P papatya342 383.20 Ağustos5+127.05.2025
@MAdes302.4+56+114.05.2025
@aysseell281.9 Ağustos4+26+2Erkek💙19.0502025
@melosana271.6 Ağustos6+013.05.2025
@Dertlimomy342.12 Ağustos7+07+019.05.2025
@Wiraya321.12 Ağustos6+46+415.05.2025
Yaş 40
kaçıncı çocuk:3
Sat 18 ağustos
Kese 6+5
Tahmini doğum tarihi 25.05.2025

Ben 1. Bebekte zayıftım 54 kilo 10 haftalık hissettim ultrasondada doğrulandı tam hissettiğim yerdeydi boyle gıdıklar gibi oluyordu aşırı hareketliydi doktor şok olmuştu . 2. Bebekte 4 bucuk aylık filandı hissettim oda çok uysaldı hep yatardı şimdide öyle :))
Bazı anneler hissediyormuş çok erkenden bir yazıda da okumuştum

X