2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Haptan değildir büyük ihtimal. Ama kahve rengi ise eski kan diyorlar genelde. Ama sen yine de içini rahatlatmak için bir gitseydin. Ya da arayabiliyorsan doktorunu ara belki o içini rahatlatır.
Dr uyarmıştı korkma kahve ve pembe gelirse merk etme normal dedi. Kırmızı ve sancılı ağrılı gelirse ara demişti o yüzdn biraz rahatım yoksa durmam yerimde

Selam kizlar. Su siralar hep cok yorgun hem cok agrili geciyor agzima hic birsey suremiyorum corba bile zor iciyorum cok zor olmaya basladi.

Bacaktan nasıl vuruyorsunuz? Ben cesaret edemedim göbeğim mosmor benimde hergün iğne yapıyorum.

Kalp atışlarıni duydum çok şükür her şey yolunda
Gözün aydın cnm ..maşallah.. günü söyle tabloya yazayım..

Anladım o zaman stres yapma. Dinlenip kendini rahatlatmaya bak
İşim full yatmak ztn yatıyodum ama bugun hep yatıyorm :)

Gözün aydın cnm allah daim etsn. Kanama riskli deildir inşllah

Bir şey sorucam hiç kanaması olmadığı halde progestan kullanan var mı acaba? Varsa doktorunuz kaçıncı hafta da bıraktırdı acaba??

Selam canim hic kanamam olmadi ama 4.5. Hafta gibi yogun kramplarim vardi o sirada gunde 2 kez alttan kullandim. İlac bitince daha da krampim olmadi. Dr da kullanmana gerek yok o zaman dedi

Maşallah ne güzel kalp atışını çoğumuz duyduk heralde :)) @GurbetGuzeli cnm üzüldüm ama vardır rabbim in bir bildiği umarım hakkında hayırlısı neyse o olur .. ayprensesii hafif kahverengi lekelenme ler normal görüyorlar boşuna telaş yapma benim arkadaşım 12 hafta boyunca devamlı kahverengi lekelenme si oldu hatta 11 de baya yogunlasmisti ama çok şükür bir problem çıkmadı sağ salim aldı bebisini kucağına

Teşekkür ederim cnm inşallah hersey yolundadır.amin

Kızlar bebeğimide gördüm kalp atışlarınıda her şey güzel dedi doktor çok şükür. Rabbim herkese nasip etsin
Gözün aydın cnm daim olsun inşallah kalp atışı

Kalp atışları duyan arkadaşlar gözünüz aydın kanaması olan arkadaşlar geçmiş olsun dikkat edin
Bir şey sorucam hiç kanaması olmadığı halde progestan kullanan var mı acaba? Varsa doktorunuz kaçıncı hafta da bıraktırdı acaba??
canım ben kullanıyorum jel olarak 12. haftaya kadar devam edicem

Bacaktan nasıl vuruyorsunuz? Ben cesaret edemedim göbeğim mosmor benimde hergün iğne yapıyorum.
En az bacak acıdı bende.

Aynı karındaki gibi kasıktan ve diz kapağından 4 parmak boşluk bırakıp arada kalan bölgeye uygulayabilirsin dedi doktorum, hatta eğer istersen kolda da aynı şekilde 4 parmak omuzdan 4 parmak dirsekten boşluk verip aradaki bölgeye yapabilirsin. Doktoruna danış ama dönüşümlü yaparsan eğer rahat edersin. Ben bacaktan kendim yapıyorum. Koldan da evde olduğu zamanlarda eşim yapıyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…