2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Allah sağlıklı sıhhatli kucağınıza almayı nasip etsin inşallah keşke benim eşimde bugün yanımda olup duyabilseydi tıp tıp ları hayırlısı diyelim
Amin İnşallah sağolunn bidahakinede gelir duyar önemli olan bebişinizin sizin sağlığınız sağlıklı sihhatli kucagınıza alırsınız İnşallah sizde ❤

Günaydın kızlar. Dünden beri grip başladı bende. Bu sabah da uyandığımda ne bulantı ne gögüs hassasiyeti ne de karnımda şişlik kalmıştı.şimdi 9+3teyim. Diğer bebeğimi kalbi durduğu için kaybettim. Yine aynı şeyler yaşanacak mı diye çok korkuyorum. Sizce bir sorun var mıdır. Çarşamba günü randevum. Nasıl beklerim bilmiyorum

Gribin için geçmiş olsun canım ateşini kontrol et mutlaka çıkmasın hiç. Daha önce belirtilerinin böyle gectigi sonra yeniden başladığı falan oluyor muydu? Yoksa 7/24 bulantı göğüs ağrısı oluyor muydu?

Yemek yiyince geçiyordu bulantı ama her sabah olurdu mutlaka çıkarırdım. Bu sabah hiç olmadı. Ateşime dikkat ediyorum ağır bir grip değil şimdilik. Sağlık ocağına gideceğim bir danışayım doktora

Yavaş yavaş geciyordur bulantilarin. Vücudun gebeliğe alıştığı için yani... Benim de iki hafta önce birden kesildi tam 24 saat hiç kusmadim bulanmadim da. Tam doktora gidecekken kustum. Olabiliyor yani öyle. Hem senin haftan da epey ileri artık. Kötü şeyler dusunme.

Keşke yavaş yavaş geçseydi böyle korkmazdım canım ya. Baya tedirginim. İnşallah birşey olmamıştır bebeğime

Gecmis olsun kizlar insallah kotu birsey degildir sanciniz ve kahverengi lekeniz. @karyaaa48 ayprensesii

cok sukur bak kanaman yokmus allahin izniyle bise olmaz insallah canm

ayprensesii canım iyimisin merak ediyorum ?
Günaydın kızlar merk etmişsiniz allah razı olsun hepinizden sabh kalktım baktm bişey yoktu tekrar yattım şimdi baktım bişey yok ama korkuyorm dün kilo aldm derken şimdi kanamam olcak die korkuyorm.. rabbim bebğimin acısını yaşatmasın... hiç kimseye evlat acısı yaşatmasın...çok şükür ağrım yok ama gaz var sanki...
Umarm herkez iyidir artık güzel haberler alalm güzel şeyler konuşlm

Yok canim ne kusuru. Zaten hep aklimda. Amin canim benim allah razi olsun rabbim hepimize bebeklerimizi saglikla tasiyip saglikla kucagimiza almamizi nasip etsin insallah.

Guzel dusun canim. Allah buyuk insallah sagsalim kavusuruz bebeklerimize. Bak neguzel kesilmis lekelenme. Allah birdaha yasatmasin

Guzel dusun canim. Allah buyuk insallah sagsalim kavusuruz bebeklerimize. Bak neguzel kesilmis lekelenme. Allah birdaha yasatmasin
Amin cnm çok saol bi kez tedirgin oldm artk günler geçmez dra gitmeye cok var.inşallah gelmez bidaha kimsenin gelmesin inşallah

Kızlar ilk resim 5+0 keseyi gördüğüm. İkincide hafif kanama oldu diye gitmiştim 5+3. Bebişim gözüküyormu boyu filan nasıl anlaşılıyor. Doktor hiç bilgi vermedi bana. Sadece haftasına göre küçük demişti.

Eklentiler

• 20171130_193148.jpg
    75,1 KB · Görüntüleme: 58
  • 20171130_193245.jpg
    76,4 KB · Görüntüleme: 52
Bebis icin daha erken canim sadece kese var suan. Ben 6+4tum dun zorla gorundu bebek. Yani kafana takma daha kucucuk :) bir hafta sonra bebis gorunur insallah

Kağıtlarda boyu yazmıyor ya da ben göremedim şuanda. Küçük olmasına takılma canım önemli olan nasıl büyüdüğü. İkinci fotoda büyümüş gibi görünüyor. Şuan içi boş ama zamanla o da dolar. daha küçük bebeği gorememen çok normal.

Çok şükür bıtanem Allah yar ve yardımcın olsun kuzum geçti gitti çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…