2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Canım inşallah bi sıkıntı olmaz dikkat et kendine

Günaydın kızlar bu sabah işe gelmek için uyandığımda çok az kanamam olmuştu şimdide kahverengi lekelenmem var evde olup yatıp dinlenmek isterdim ama işteyim ne yapmalıyım.
@karyaa48 ayprensesii inşallah ağrı ve lekelenmeler önemli birşey değildir .

Canim cok geçmiş olsun kahverengi eski kandir sancin falan var mı ne yaptın merak ettim
Cok geçmiş olsun cnm çok dikkat et kendine ..
Şimdi nasılsın geçti mi ağrıların ?
Kesinlikle birbirimize gaz da veririz en azından
Kesin veririz cnm
Sagol canim. Enfeksiyondan malesef
Nasıl yani enfeksiyon cnm

çok geçmiş olsun canım
canım acil varsa git rapor al bence gitmişken hemde kadın doğumcu varsa bir görün derim dinlenmelisin geçmiş olsun

Viral enfeksiyon canim parvovirus lanetin ismi okula giden cocuklardan solunum yollarindan gecermis benimde cocuklarim ana okuluna gidiyordu ozaman. Kizariklik hafif ates gecirdiler ben kizamik sandim. Sonra bebegim hareket etmeyince acile gittik vucudu odem yapmis arastirildi o virus cikti. Kansiz birakirmis kansizliktan odem toplamis cigerleri bile su dolmustu kalbi durdu birkacgun sonra. Ve sonrasinda bana belirtileri soylediklerinde bende hicbiri yoktu ama cocuklarimda aynen onlarin dedigi kizarmalar hafif grip ates olmustu. Yani zamaninda anlamadik. Zaten sinsi birseymis kizarmalar meydana ciktiginda enfeksiyon vucuttan atilmak uzereymis bana coktaan bulasmis bile yani. 100de 5lik bir sans oda bize vurdu rabbim kimseye yasatmasin

Daha iyiyim raporlayım bugün dün nobetciydim okulda oyuzden oldu galiba

Canim cok üzüldüm kusura bakma hatırlatp seni üzmek istemezdim normal enfeksiyon sandım
Basın sağolsun seni cennette bekleyen bir meleğin var
Rabbim karnindakini sağ salim kucağına almayi nasip etsin inşallah çocuklarını da bagislasin cnm benm
Daha iyiyim raporlayım bugün dün nobetciydim okulda oyuzden oldu galiba
Cok geçmiş olsun cnm yorgunluktan olmuş demek dinlen yorma kendini

Merhaba kızlar ben dün giremedim bugün 50 sayfa var geriye dönük bakmaya çalışıyorum ama şimdiden kanaması olan arkadaşlara geçmiş olsun inşallah istirahat edebilirsiniz. Ev internetim bir kazı çalışması yüzünden kesildi cep telefonumda bozuldu derken sadece iş yerinde girebiliyorum.
Dün prolutan iğnemin 3. sünü yaptırdım ve çok şükür bugün 9. haftamız doldu. Bulantılarımda sanki biraz daha azaldı gibi.

ayy umarım artık yavaş yavaş azalır ya.. ben artık öğürmekten çok yoruldum.. koku gelecek diye oturduğum yerden kalmak istemiyorum

Günaydın kizlar
Bugün heyecanliyim minigimi görmeye gidecem kalp atışlarıni da ilk defa duyacam inşallah

güzel haberlerle gel inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…