2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Evet canım ilk gebeliğim. 1,5yıldır istiyorduk. Çikolata kisti var bnde bide. Siz ne kadardır istiyordunuz canım? Vlla her doktora girişimiz ayrı heyecan,diğer kontrolü bekleyiş ayrı stres olacak galiba :))

Biz yeni yeni istemeye başlamıştık, çok bekletmedi bizi miniğim

Kalp atışını da duyduktan sonra sırada ne olacak acaba? Doktorum bir dizi test yapılacağını söyledi bana ama henüz o araştırmaya girmedim ben, sen biliyormusun?

Kızlar dr beta dan başka tahlil istiyor mu istiyorsa ne istiyor? Yarın öğlen randevu sonuçları gösterene kdr eşimin işe gitmesi gerekicek acba acile gidio beta istesemmi

Kalp atışından sonra ilerleyen haftalarda 2li test 3lü test filan yapılıyor. Bebeğin ense kalınlığı,Allah korusun down sendromlu olup olmadığı vs araştırılıyor. Arkadaşlarımdan duyduğum bunlar. Demek ki 7-8.haftalar kalp atışı için uygun zamanlar oluyo. Gerçi bugün arkadaş dedi 6.haftada duyduk biz diye ahh keşke dedim bende:))

Kizkardesim 5. haftada duymustu

Günaydın temmuz güzelleri Ankarada olup özel hastane de takip ve doğum düşünen var mı?

Günaydın kızlar ,ben de bursa da oturuyorum 1 tane 5 buçuk yaşında oğlum var ocak ta kimyasal gebelik ,nisan da da 6 haftalik dusuk yaptim 3 ay korun duk anca şimdi oldu umarım herşey yolunda gider çok korkuyorum yine bişey olursa diyeçarşamba test yaptım silik ti pazar tekrar yaptım baya bi belirgindi ama daha kan tahlili yaptırmadım pzt yaptırıp bi daha ki pzt doktora gitsem diyorum..çok geç olmaz diil mi

Geçmiş olsun allah bunu kucağına almayı nasip etsin inşallah. Bnce kan yaptır kafan rahatlasın

Olmaz cnm anca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…