2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah tüm hayallerin gerçek olur hepimiz için çok çok dua ediyorum Bu sefer herkes mutlu olsun bebişlerimize sağlıkla kavusalim inşallah

Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah tüm hayallerin gerçek olur hepimiz için çok çok dua ediyorum Bu sefer herkes mutlu olsun bebişlerimize sağlıkla kavusalim inşallah

Teşekkür ederim amin herkez mutlu olsun hayallerine yavrularına kavuşsun inşallah

Kızlar kac haftalik iken doktora gitmeyi dusunuyorsunuz veya gidenler kac haftalik iken gittiniz? Erken gidip bosuna stres yasamak istemiyorum ama cok gec te gitmek istemem.
Birde ara ara kasik agrilariniz veya tek tarafli batma oluyor mu sizlerde?

Kızlar kac haftalik iken doktora gitmeyi dusunuyorsunuz veya gidenler kac haftalik iken gittiniz? Erken gidip bosuna stres yasamak istemiyorum ama cok gec te gitmek istemem.

Evt bnde sürekli oluyor batma ve kasık ağrısı. Ben idrar testini yapar yapmaz acile gidip kanda baktırdım cıktı şimdi dru bekliyorm. Adet mi olcam stresini yaşamaktan iyidir yaptır test

canim risk yoksa 6. haftada git kese kalb atisi embriyo hepsi gorunur
kasik agrilari bendede var

Ben dün gittim canım 5+1 e denk geliyor ama çok erken dedi keseyi zorda olsa gördük çok kucuktu bir hafta 10 gün sonra tekrar çağırdı bebeği ve kalp atışıni görmek için riskli bir şey yoksa biraz daha bekleyebilirsin bence.Kasık ağrıları oluyo bendede dün sol tarafımdan bacagima vuran batmalar vardı çok şükür geçti

Ben dün gittim canım 5+1 e denk geliyor ama çok erken dedi keseyi zorda olsa gördük çok kucuktu bir hafta 10 gün sonra tekrar çağırdı bebeği ve kalp atışıni görmek için riskli bir şey yoksa biraz daha bekleyebilirsin bence.Kasık ağrıları oluyo bendede dün sol tarafımdan bacagima vuran batmalar vardı çok şükür geçti
Canım kasık ve bel ağrıların devam ediyor mu beta hcg kaç çıkmıştı ilk ölçturdugunde

Bnde de kasık ağrısı ve batmalar oluyo. Adet olacakmış gibiyim resmen. Ama yerleşme olduğu için oluyormuş sanırım. Ben 4.haftada gitmişti mi doktora öğrenir öğrenmez. 10gün sonra gel dedi. Kese görülmedi çünkü. Yarın gidicem. İnş görülür artık bebiş de kese de :))

Canım kasık ve bel ağrıların devam ediyor mu beta hcg kaç çıkmıştı ilk ölçturdugunde

Canım sen 8.haftadasın. Kalp atışını duydunuz mu?nekadarlıkken duydun acaba ?benim yarın 6+0 olacak pek umudum yok daha erken gibi geliyo kalp atışı için ama erken duyan da oluyormuş

Bu degere göre cok erken daha dedi kan verdik bekliycez 2saat sonra cıkıyormuş kımseye söylemeyin herşey olabilr dedi moralim bozuldu

Canım sen 8.haftadasın. Kalp atışını duydunuz mu?nekadarlıkken duydun acaba ?benim yarın 6+0 olacak pek umudum yok daha erken gibi geliyo kalp atışı için ama erken duyan da oluyormuş
Canım benim geç döllenme oldu şuan 5+2 deyim daha doktora gitmedim açıkçası korkuyorum doktora gitmeye bir düşügum var buda düşük olacak diye gitmek istemiyorum kanama felan olmazsa bir hafta on gün içinde gitmeyi düşünüyorum

Canım benim geç döllenme oldu şuan 5+2 deyim daha doktora gitmedim açıkçası korkuyorum doktora gitmeye bir düşügum var buda düşük olacak diye gitmek istemiyorum kanama felan olmazsa bir hafta on gün içinde gitmeyi düşünüyorum
AyniYiz seninle yarin bnmm ilk randevu
Önceden düsüklerim oldugu icin takip altinda olmam lazim. O neden her hafta gidicem

Bendeönceki hamilelikte bebeğimin kalbi durdugu icin kürtaj oldum o yüzden en azından bilgi almak varsa vitaminlerim alırım diye

Ya kızlar aranızda progesteron hormonu düşük olan varmı benim düşük olduğunu söylemişti doktor 4.53 bunun bebeğin yerlesmesine gelişmesine etkisi olurmu acaba bilgisi olan lütfen söyleyebilir mi

Merhaba kızlar. 7 Ekim'de düşük yaptım malesef 6 haftalıkti ve kürtaja gerek kalmadan kanamayla sonlandı.. doktor korunmama gerek olmadığını söyledi en son kanda da HCG sifirlanmisti. Ben doktoru dinledim ve korunmadim adet gunumude bilemiyorum açıkçası dün şiddetli kasık ağrısıyla test yaptım ve şu şekilde çıktı..sizce gebelik var midir

Eklentiler

• Screenshot_20171106-160106.png
    Screenshot_20171106-160106.png
    170,3 KB · Görüntüleme: 77
X