2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Canimm senin adına çok sevindim hayırlı olsun darısı benim ve tüm bekleyenlerin başına inşallah........

Evet kuzum beş hafta beş günlük oluyor:)
Sağol cnm

Gebelıgın buyumeyı durdurmasından korkuyorum bi kere basıma geldı de
Öyle düşünme bazen bnmde gidiyor kasık ağrısı ama artk azalırbelirtiler gider 9ay boyumca devm etmeyecek sonucta nerdeyse hepimiz 1bucuk aylık oluyoruz..güzel düşün arkadasm güzel olsn

Bende bugun öğrendim sat aslında 17 sı fakat hep erken oldugum için kan testi yaptırdım 1839 çıktı degerım Rabbim İnş saglikli hayırlı bir sekilde dogmasını nasip etsin hepsinin
Hoşgeldin aramıza hayırlı olsun..bende bursa hangi hastneye gidecksn

gözün aydın cnm darısı başımıza Rabbim sağ salim kucağına almayıda nasip etsin

Selam hanımlar bugün kadın doğumdan doktor randevum vardı . İlk betahcg reglden 1 gün sonra yaptırmışım 79 çıkmıştı . Bugün tekrarladık 1913 çıktı sonucum . Doktoruma sonuçları yarın göstereceğim . Sizce bu değerle kese görünebilir mi ? Son adet tarihim 9 ekim . Fikirleriniz nedir ?

Henuz karar vermedim şimdilik hayat hastanesine gıdıcem sonra bakıcam İnş siz hangi doktora gidiyorsunuz

gözün aydın cnm darısı başımıza Rabbim sağ salim kucağına almayıda nasip etsin
Aminn teşekkür ederim allah hepimize o günleri nasip etsn

Hayırlı olsun cnm bnm de sat 9ekim bugün zorda olsa alttan gördük çok şükür

Henuz karar vermedim şimdilik hayat hastanesine gıdıcem sonra bakıcam İnş siz hangi doktora gidiyorsunuz
Hmm bn medicabil recep doğanlara gidiyorum bugn iyi ki ona gitmişim dedi kan tahlillerimi sağlık ocağından istedi özelde yaptrımadı allah razı olsun ondan

Ne güzel İnş hep memnun kalırsınız bana uzak bıraz ama yazdım yinede

ayprensesii Oh nasıl güzel haber Yerlere göklere sığamaz anneciği bugün . Naşallah . Betahcg istemişmiydş senden . Ben ne olur ne olmaz diye 1 hafta boyunca baktırmadım . Bugünkü değerime göre umarım yarın bende miniğimle ilgili bişeyler öğrenirim

Teşekkür ederm..aynen öyle içim kıpır kıpır...İstedi ama bunlar farklı tam kan sayımı fln var

Bence görülebilir artışın gayet güzel

Hadi gözünaydın canım:) inş sonraki gidişinde kalbini duyarsın:) ilk adımı atlattın. Darısı sonraki adımlara inş :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…