2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar doktorun istediği tahlilleri yaptırdım. Bugün aldım sonuçları. Nitrit neyse pozitif çıkmış,pH yüksek çıkmış,bol miktarda bakteri yazıyor bide. Canım sıkıldı yaaa. Resmini atıyorum bi bakabilir misiniz kızlar??

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    37,3 KB · Görüntüleme: 68
Benim pH 6.5 nitrit negatif o şekilde yazıyor

Evet nitrit negatif olmalıymış zaten. Bende sıkıntı var sanırım. Bol miktarda bakteri görüldü yazıyor bide diğer sayfada e.coli üredi yazıyor. O da bakteri türüymüş. Cm3 te bakteri sayısı 100.000 yazıyor. İdrar yolu enfeksiyonu var sanırım bende kızlar yaaa antibiyotik veriliyormuş onun için eee şimdi onu da veremez bana doktor. Çarşambayı iple çekiyorum yaa ne dicek acaba doktorum ???

ayprensesii ayprensesii Oh nasıl güzel haber :anneadayı::KK200: Yerlere göklere sığamaz anneciği bugün . Naşallah . Betahcg istemişmiydş senden . Ben ne olur ne olmaz diye 1 hafta boyunca baktırmadım . Bugünkü değerime göre umarım yarın bende miniğimle ilgili bişeyler öğrenirim :KK200:
Canım benim de 9 ekim ben pazartesi günü gördüm keseyi 8mmdi bugünde gittim 11 mm olmuş ve yolk sac da göründü bebek anca vajinalla görünürmüş yolk sac olması da bebeğin varlığına işaretmiş

Evet nitrit negatif olmalıymış zaten. Bende sıkıntı var sanırım. Bol miktarda bakteri görüldü yazıyor bide diğer sayfada e.coli üredi yazıyor. O da bakteri türüymüş. Cm3 te bakteri sayısı 100.000 yazıyor. İdrar yolu enfeksiyonu var sanırım bende kızlar yaaa antibiyotik veriliyormuş onun için eee şimdi onu da veremez bana doktor. Çarşambayı iple çekiyorum yaa ne dicek acaba doktorum ???
Evet enfeksiyon var sende canım ama antibiyotik verilir güvenli olanlardan. Çünkü bu şekilde bebeğe zarar.

Hamilelikte kullanilabilen antibiyotik grupları var onları verebilir iltihap varsa ilaç kullanılması lazım inşallah yoktur başka bi rahatsızlığın var mı sistit böbrek taşı gibi ?

Evet enfeksiyon var sende canım ama antibiyotik verilir güvenli olanlardan. Çünkü bu şekilde bebeğe zarar.

Anladım canım. İnş geçici birşeydir çok moralim bozuldu

Hamilelikte kullanilabilen antibiyotik grupları var onları verebilir iltihap varsa ilaç kullanılması lazım inşallah yoktur başka bi rahatsızlığın var mı sistit böbrek taşı gibi ?

Şuana kadar öyle bi şikayetim olmadı canım.inş kısa sürede tedavi edilecek bişeydir yaa dayanamadım aradım doktoru çıkmış ama. Yarın arıycam sorabilirsem sorucam.

Selam hanımlar bugün doktor rabdevum vardı kan vermiştim öğleden sonraya kalmışı sonuçlar . Beta hcg

Maşallah ❤️ Darısı güp güp kalp atışını srsli duymaya inşallah ❤️
İnşallah cnm teşekkür ederm
Hadi gözünaydın canım:) inş sonraki gidişinde kalbini duyarsın:) ilk adımı atlattın. Darısı sonraki adımlara inş :)
Teşekkür ederim inşallah cnm
ayprensesii ayprensesii Kusura bakma telefondan girince yanlış şeyler yazmışım :bicak:
Fark etmedi ben no problem :)

Canım benim de 9 ekim ben pazartesi günü gördüm keseyi 8mmdi bugünde gittim 11 mm olmuş ve yolk sac da göründü bebek anca vajinalla görünürmüş yolk sac olması da bebeğin varlığına işaretmiş
Bnmde 9ekim ama 2 mm çokmu küçük ki benm

Anladım canım. İnş geçici birşeydir çok moralim bozuldu

Şuana kadar öyle bi şikayetim olmadı canım.inş kısa sürede tedavi edilecek bişeydir yaa dayanamadım aradım doktoru çıkmış ama. Yarın arıycam sorabilirsem sorucam.
Anladım insallah önemli bi şey yoktur bol bol su iç ve sıkıştığın zaman tutma idrarını mümkün oldukça tuvalete çık vücuttan atılsın

Gebelıgın buyumeyı durdurmasından korkuyorum bi kere basıma geldı de
Anladım. Benimde kasık ağrım birkaç gün önce bitti. Hatta kanama sebebiyle 5 gün hastanede yattım. Dün alttan muayenede çok şükür ki kalp atışını duyduk. Yani diyeceğim korkmamaya çalış. Belki yapıyorsun dur bol bol karnını okşa, bana öyle diyorlar :) birbirimize destek olalım motive edelim. Güzel şeyler yaşayacağız hep beraber inşallah. Sevgiler

Anladım. Benimde kasık ağrım birkaç gün önce bitti. Hatta kanama sebebiyle 5 gün hastanede yattım. Dün alttan muayenede çok şükür ki kalp atışını duyduk. Yani diyeceğim korkmamaya çalış. Belki yapıyorsun dur bol bol karnını okşa, bana öyle diyorlar :) birbirimize destek olalım motive edelim. Güzel şeyler yaşayacağız hep beraber inşallah. Sevgiler
Ay inşallah kuzum sanada çok gecmıs bendebı hayırlısıyla kalp atışını duysam varya dünyanın en mutlu ınsanı olurum

Kızlar doktorun istediği tahlilleri yaptırdım. Bugün aldım sonuçları. Nitrit neyse pozitif çıkmış,pH yüksek çıkmış,bol miktarda bakteri yazıyor bide. Canım sıkıldı yaaa. Resmini atıyorum bi bakabilir misiniz kızlar??
Ah bu enfeksiyon .. İdrarının yoğun olduğunu görünüyor . (muhtemel vücut susuz kalmış) Vucüttaki hormonsal salgılar yada duş alırken sabun şampuan vs temasından dolayı ph yükselmiş olabilir . İdrarda koku vardır muhtemelen nitrit yüksek çıktıysa . Aynı zamanda enfeksiyon olduğunuda gösterir . Benimde sadece lökasitim yüksek çıkmıştı . Doktorum 3lt su iç gel yeniden idrar alalım muhtemelen düzelecektir endişe edilecek birşey yok normale dönmezse tek dozlu minimum zararlı antibiotik yazarız toplarız demişti . Çok çok su iç . Minimum 3 lt dedi doktorum ben 2 lt belki içebiliyorum oda zorla .. Çok çok geçmiş olsun . Şifa dilerim

Ne güzel haber :KK200: İnşallah yarın bende gğzel haberler alırım . Diğer kontrolün ne zaman canım ? Kalp atışları için çağırıyor daha sonra sanırım

Ne güzel haber :KK200: İnşallah yarın bende gğzel haberler alırım . Diğer kontrolün ne zaman canım ? Kalp atışları için çağırıyor daha sonra sanırım
Canım aslına bakarsan ben pazartesi günü gittim doktor herşey normal 2 hafta sonra gel dedi bugün gittiğim doktorda yolk sacı görünce rahat nefes aldım yerimde duramadığım için gittim yani bugün

X