2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızlar merhaba

Bu yeme içme tablosu nedir kızım 8 nisan doğumlu yoğurt ve şu veriyorum. Bu hafta artık farklı besinlere geçmek istiyorum.Tabloyu paylaşırsanız sevinirim.

Benim verdiğim tarifi yap bi istersen. Yemeyen bebek yokmuş. 1 tatlı kaşığı irmiği 1 çay bardağı suda pişir içine istediğin meyveyi rendele. Ben şeftali rendeledim.

Canım bu bildiğimiz Tatlı yaparken falan kullandigimiz irmik değil mı. ? Ben de denemek istiyorum.

Makarnavitma diye bi sayca instagramda ama siteleride var ordan aldım. +6 ay ek gıda seri var o seti aldım içinde bir sürü ürün var. Bebe bisküvi karılımı tarhanası pirinç unu çorbalar vs ve hepsi organik. Bir bak istersen.
Bakacak canım teşekkür ederim

Bende verdim burda veren başka arkadaşlarda var hiç bir döküntü yaşamadık
Bende senden ve simarik83 simarik83 dan cesaretle verdim. Hepsini cikardi bi damla bile veremedim. Zaten butun verdigim meyveleri reddetti. Elmayi ,armudu ,seftaliyi. Tatli hic sevmiyor. Sadece sebze corbasini yedii.yarin kahvaltiya baslicam

GÜNAYDIN ARKADAŞLAR,

Ek gıda konusunda çok endişeliyim acaba düzenli öğünler verebilecek miyim kabul edecek mi falan diye bu ay hep tattirarak geçiyor zaman.

Bizim oğlan ilaç şurup hiç sevmiyor. Sünnet oldu ya idi emek zorundayım.

Önceden tadımlık yiyecekleri merak eder ağzını açardı şimdi artık ilaç mi zannediyor bilmiyorum ilaca verdiği tepkileri vermeye başladı ağızlar kilitleniyor.

Bende senden ve simarik83 simarik83 dan cesaretle verdim. Hepsini cikardi bi damla bile veremedim. Zaten butun verdigim meyveleri reddetti. Elmayi ,armudu ,seftaliyi. Tatli hic sevmiyor. Sadece sebze corbasini yedii.yarin kahvaltiya baslicam
Canım benimse sebze çorbası yaptım hiç yemedi omlarında bir damal tadı var dmekkki :)

GÜNAYDIN ARKADAŞLAR,

Ek gıda konusunda çok endişeliyim acaba düzenli öğünler verebilecek miyim kabul edecek mi falan diye bu ay hep tattirarak geçiyor zaman.

Bizim oğlan ilaç şurup hiç sevmiyor. Sünnet oldu ya idi emek zorundayım.

Önceden tadımlık yiyecekleri merak eder ağzını açardı şimdi artık ilaç mi zannediyor bilmiyorum ilaca verdiği tepkileri vermeye başladı ağızlar kilitleniyor.
Bir kaç gün ara versen istersen birde ilaçı kaşık d pil enjektör gibi birşey var onla ve istersen ki kaşığı reddetmesin

Kızlar sade yumurta sarısıyla az yağda omlet yapıp versem sizce ağır gelir mi bebişe benim kız kendi yemek istiyor bugün yumurtayı parçaladı durdu yemeğe çalıştı

Kızlar sade yumurta sarısıyla az yağda omlet yapıp versem sizce ağır gelir mi bebişe benim kız kendi yemek istiyor bugün yumurtayı parçaladı durdu yemeğe çalıştı
1 çay kaşığı zeytinyağı ya da azıcık tuzsuz tereyağında yapabilirsin. Bir dene istersen. Ben bugün yumurta sarısını lor ve peyniraltı suyuyla karıştırdım 4-5 kaşık ancak yedi

X