2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızlar günaydın
Bebeğime ne versem öğürüyo
Nasıl alışacak ya alışmayacak gibi geliyo çok kafama takıyorum
Kaşık kaşık yediği günler gelecek mi

Kızlar günaydın

Aynen, ne versem sevmedi, zar zor yiyor öğürür gibi yapıyor, yemekten başka herşeyle ilgileniyor, zorlamıyorum bende..
Bugün yoğurt denicem bakalım :işsiz:

Kızlar günaydın
Aynen benimkide hemde nasıl öğürmek kıpkırmızı oluyo :KK43: o kadar hevesle pişiriyorum ana yok yok yok. :KK43:

Ay yok ya ilk verdiğimde biraz yemişti bu sefer yemedi sevmedi. Sonra denicem bi daha
Bende şimdi onu yediriyodum yine kabak havuç yaptım. Sabah labne sonra öğlene doğru muz yedi şimdi sebze akşamüstüde yoğurdunu vercem bitti gitti :)))
Bende muz vermek istiyorum canimm ama dr onermedi.tabloda da 8. Aydan sonra muz yaziyor.senn dr ne dedi. Gunde ne kadar veriyorsn

Kaç gündür yoğurt mayalamak için uğraştım durdum, ilk denemem olmadı, ikincide mayalamayı başardım. Sonuç kızım yemedi :işsiz: Öğürdü. Kime çekti bu kız hiçbir şey yemiyor :işsiz:Ben baya kaşıkla çocuğunun peşinden koşan annelerden olcam sanırım :işsiz:

Ruseymli irmiği nerden aldın
Makarnavitma diye bi sayca instagramda ama siteleride var ordan aldım. +6 ay ek gıda seri var o seti aldım içinde bir sürü ürün var. Bebe bisküvi karılımı tarhanası pirinç unu çorbalar vs ve hepsi organik. Bir bak istersen.

Kaç gündür yoğurt mayalamak için uğraştım durdum, ilk denemem olmadı, ikincide mayalamayı başardım. Sonuç kızım yemedi :işsiz: Öğürdü. Kime çekti bu kız hiçbir şey yemiyor :işsiz:Ben baya kaşıkla çocuğunun peşinden koşan annelerden olcam sanırım :işsiz:
Benim verdiğim tarifi yap bi istersen. Yemeyen bebek yokmuş. 1 tatlı kaşığı irmiği 1 çay bardağı suda pişir içine istediğin meyveyi rendele. Ben şeftali rendeledim.

Öyle deme zaman ver bakalım kızına bizimki kabağı haşladım yemedi bugün kabağı mesela tost makinasında hafif pişirdim kendi eline verdim yedi vazgeçmemek lazım canım pes etme

X