2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızlar probiyotik yoğurt mayasıyla yoğurt yaptım küçük kavabozlara 3 tane kaldı hiç açılmamış, 2 hafta oluyo yapalı bebeğime versem bişey olur mu
Kokusu tadı değişme yok

Kızlar probiyotik yoğurt mayasıyla yoğurt yaptım küçük kavabozlara 3 tane kaldı hiç açılmamış, 2 hafta oluyo yapalı bebeğime versem bişey olur mu
Kokusu tadı değişme yok

Kokusu tadı değişme yok
Bence çok ama sen bilirsin doğal olan ekşime olması lazım hiç ekşime yokmu

Ay ne güzel ya benimki mıncıklayıp atıyo sadece. Muza dokunamadı bile elinden kayınca huylandı

İllaki sever bişeyler pes etmeden devam :)

Afiyet olsun bende tarifi @neslim33 ten almıştım. Sayesinde bütğn süt ürünlerini yapmaya başladım :)))

Yumurta sarısı 6. ayda veriliyor esas beyazı ağır çok fazla protein içerdiğinden. Benim oğlanda sevemedi öğürüyor ama inatla vericem :)) birkaç gün arayla veriyorum yavaş yavaş alışacak :)
Ben 7. Ayı bekliyim en iyisi :)

Ay bilirim :KK70: aynısı kaç sastte yediriyon aralıkları açmayı dene belki yer
Sabah 10 gibi
Bide 4-5 gibi deniyorum alışsın diye
Hiçbişeyi sevmedi galiba
Kaşığı kendi tutmak istiyo ben ona tutturur ağzına yaklaştırırsam ağzını açıyo bunu fark ettim biraz önce
Sen o kadar büyümedin annem ya :KK70:

Kızlar makarnavitma sayfasından ek gıda setini şiddetle tavsiye ediyorum. Biraz önce ruşeymli kesme çorba yaptım suyuna 1 küp tavuk suyu koydum. Oğlan yalayıp yuttu resmen :)) Tavuk suyunuda geçen gün köy tavuğu alıp haşladım suyunu buz torbalarına koyup dondurucuya attım. Doktor çorbalarına koy demişti. Daha sonra et suyuna geçecekmişiz
Canim bence senin oglan istahli masallah

Sabah 10 gibi
Bide 4-5 gibi deniyorum alışsın diye
Hiçbişeyi sevmedi galiba
Kaşığı kendi tutmak istiyo ben ona tutturur ağzına yaklaştırırsam ağzını açıyo bunu fark ettim biraz önce
Sen o kadar büyümedin annem ya :KK70:
Bende iki plastik kaşık var biri onun elinde bazen benim elimdekini alıyo değişiyoz arada

X