2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Çok sağol canım tam anlamıyla yürüyor sayılmaz ama tutunup istediği her yere gidiyor bu ay yürüyecek sanırım çok cesaretli maşallah düşse bile vazgeçmiyor ellerini bırakıp gitmeye çalışıyor :)

Ah o cesaretleri yokum zaten Paldır küldür heryere atıyorlar kendilerini, 2-3 haftaya tamamdır sizin yürüme işi :)

Hamilelik hormonsali diil kizlar..
Cok sıkķınım şoyle oturup iki laf edebilecegim arkadasim yok ciddi manada dertlesebilcek kimsem yok ne acı... degistiremeyecegim ama kabullenemeyecegim bir kac sey var sinirinden ölüyorum mu desem icim icimi mi yiyor desem bende bilemedim valla.
Hani bazi manyaklar varya parkta falan gozune hic tanimadigi bi yabanciyi kestirip hayat hikayesini anlatir vallahi yapasim var.

Özelden numaramı yazıyorum canım
WhatsApp dan yazabilirsin

Kızlar ilişki sırasında kondom patlamış talihsizliğin bu kadarı artk olan oldu ne yapsam bilmiyorum ertesi gün hapı mı alsam emziriyorum emzirenlere göre olanı varmı ki iş bitince anladım ters bşy oldğnu koştum wc ye küçük abdesti yaptım duşta iyice suyla yıkadım ama ne kdr etkili olur ki

sen de benim gibi test yapıp duruyor musun :) korunuyoruz da ama insan da korkuyor adet olmayınca :)

Eki Görüntüle 1973909 Doğumgünü kıyafetlerimizi dün aldık. Babasıyla aynı olucaklar bende onlara uyumlu bir kıyafet alıcam.
Süslerimiz gelicek birazı geldi. Pasta siparişi kaldı bitek. Birde yanına alınacak hazır ikramlıklar. Evde hiçbişey hazırlamıcam herşey hazır olucak. Kendimizi anca hazırlıcam gibi :)
masallah yakısıklıya :) yuruyor mu seninki?

Bu arada bisey sorucam kizlar .
Etiketleyerek bulmaya calistim ama bulamadim bana ozeldende bisey ywzmisti o mesajida bulamiyorum msj kutumda ve silmedigime cok eminim. Anayim ben ana diye bi arkadasimiz vardi. Haberi olan var mi kendisinden? Bide silmedigimiz msj, msj kutumuzdan nasil kayboluyo basina boyle bisey gelen var mi
canım kullanıcı adminler tarafından silinmisse mesajları da otomatik olarak siliniyor.

Kızlar ilişki sırasında kondom patlamış talihsizliğin bu kadarı artk olan oldu ne yapsam bilmiyorum ertesi gün hapı mı alsam emziriyorum emzirenlere göre olanı varmı ki iş bitince anladım ters bşy oldğnu koştum wc ye küçük abdesti yaptım duşta iyice suyla yıkadım ama ne kdr etkili olur ki
canım cok gecmis olsun. insallah bisey olmaz. markası neydi ozelden yazar mısın uzak durualım :KK70:

Merhaba Arkadaşlar
Oğlumun doğum günü için internetten Cup cake ve yaş Kurabiyesi siparisi vermek istiyorum. Tavsiye edebileceğiniz güzel ve güvenilir bi yer var mı?

sen de benim gibi test yapıp duruyor musun :) korunuyoruz da ama insan da korkuyor adet olmayınca :)

masallah yakısıklıya :) yuruyor mu seninki?

canım kullanıcı adminler tarafından silinmisse mesajları da otomatik olarak siliniyor.

canım cok gecmis olsun. insallah bisey olmaz. markası neydi ozelden yazar mısın uzak durualım :KK70:
En iyisi diye aldığımız aslında canım durex anlamadım ki niye böyle oldu valla gece boyu kötü rüyalar gördüm hep

Kızlar eczaneler açılsın gidicem ella diye bi hap varmış alıcam bu şüphesi bile yedirdi bitirdi beni yalnız olmasam tamam derim olursa olur ama yalnız başıma yeni bir bebek yeni bir koşturmacaya ne bedenim hazır ne de psikolojm umarım bşy olmz 10 saat oluyor 12 saat içinde içmiş olmak gerekirmiş heralde bklm 20 nisan gelmez artk b.at

Kızlar eczaneler açılsın gidicem ella diye bi hap varmış alıcam bu şüphesi bile yedirdi bitirdi beni yalnız olmasam tamam derim olursa olur ama yalnız başıma yeni bir bebek yeni bir koşturmacaya ne bedenim hazır ne de psikolojm umarım bşy olmz 10 saat oluyor 12 saat içinde içmiş olmak gerekirmiş heralde bklm 20 nisan gelmez artk b.at
Çok talihsiz bir olay gerçekten canım benimde basıma geliyordu ben fark ettim allah tan hemen olay yerinden uzaklastım fark etmeseydim kazaya kurban gidecektim ki seni çok iyi anlıyorum tek basına hele ki bi de huysuz bir çocuksa insan ikinci için tövbe diyor hakkında hayırlısı olsun kuzum en iyi marka diyip güvenmemek gerek misal bizimkide en iyi markaydı pat diye patlayı verdi:oha:

:KK200::KK200::KK200:
Kuzum senin dertlerin derya olmus zaten. Yinede cok sagol yani o kadar gucum olsa saatlerce yazip kendimi desarz ederdin. Iyi bir dinleyici/okuyucu olacagindan da hic suphem yok. Ama yazicak gucum bile yok. Kendimi o kadar bitik hissediyorum ki artik ben boyle mal gibi dursam biri yanimda olsa gozlerimle konusup ablatsam ve o da herseyi anlasa keske.. ve sonra yuruyup gitsem yoluma..
Cok depresif bir ruhtayim bu gece galiba
Ahh canım elimden bişey gelse keske ben o kadar umursuz oldum ki geçen gün yine çom büyük bir kavga ettik artık karşılıklı vuruyoruz birbirimize hiç canım acımıyor ruhumda acımıyor duygusuz aptal bişey oldum ertesi gün istediğim bir kolye vardı baya pahalıydı onu almış gelmiş veriş tarzını görsen bunu komşu yolladı gibi. Napayım kimse anlamıyor burda okuyablar bile ne manyak biri diyordur belki benim için hiç böyle degildim deli dolu gevezenin tekiydim ama şimdi korkularının esiri olmuş hayal kurmaktan bile aciz bir insana dönüştüm bugun kuaföre gidecegim 1 saatligine mesela onun düşüncesi bile beni nasıl mutlu ediyor

Yarın ank doktora gidecegiz alerji için kızlar dualarınızı eksit etmeyin nolur bu arada dogum gününde hiç birşey yiyemiyecek olsak bile güzel bir organizasyon yapmak istiyorum ank süs malzemesi satan bir yer biliyormusunuz

Ahh canım elimden bişey gelse keske ben o kadar umursuz oldum ki geçen gün yine çom büyük bir kavga ettik artık karşılıklı vuruyoruz birbirimize hiç canım acımıyor ruhumda acımıyor duygusuz aptal bişey oldum ertesi gün istediğim bir kolye vardı baya pahalıydı onu almış gelmiş veriş tarzını görsen bunu komşu yolladı gibi. Napayım kimse anlamıyor burda okuyablar bile ne manyak biri diyordur belki benim için hiç böyle degildim deli dolu gevezenin tekiydim ama şimdi korkularının esiri olmuş hayal kurmaktan bile aciz bir insana dönüştüm bugun kuaföre gidecegim 1 saatligine mesela onun düşüncesi bile beni nasıl mutlu ediyor

Yarın ank doktora gidecegiz alerji için kızlar dualarınızı eksit etmeyin nolur bu arada dogum gününde hiç birşey yiyemiyecek olsak bile güzel bir organizasyon yapmak istiyorum ank süs malzemesi satan bir yer biliyormusunuz
canım bence acilen eşinle bir aile terapistine git sen mutsuzsan çocuğunda mutsuz olur bu bir gerçek.....
kendine eziyet etme ne olursun ...

Çok talihsiz bir olay gerçekten canım benimde basıma geliyordu ben fark ettim allah tan hemen olay yerinden uzaklastım fark etmeseydim kazaya kurban gidecektim ki seni çok iyi anlıyorum tek basına hele ki bi de huysuz bir çocuksa insan ikinci için tövbe diyor hakkında hayırlısı olsun kuzum en iyi marka diyip güvenmemek gerek misal bizimkide en iyi markaydı pat diye patlayı verdi:oha:
Aynen canım kesinlikle güvenmemek gerek ilacı içtim eczacı 2 saat sonra sütünü sağ at dedi sonra emebilir dedi bi zararı yokmuş fark etmesek neler olurdu bilemiyorum aile olarak hiç birimiZ hazır değildik eşime kızdım nası anlamadın filan diyede adam napsın olan olmuş artk çatacak yer arıyorum bende işte :-) Allah hayırlısı neyse onu versin bu saatten sonra da

Allah sana yuvanda huzur mutluluk versin canım eşin belli ki çabalıyor seni geri kazanmak için erkekler hep böyle bu konularda bizler gibi ince düşünme yetenekleri yok çnki anca dizilerde oluyor yani hediye alması bile büyük bir değişim hangi konulardan kavga çıkıyor orası önemli tbiki eftelyanın dediği gibi bi uzmana danışın içinizi dökün belki birbirinizi daha iyi anlarsınız bu şekilde yavrunda etkilenir senin ruh halinden inşallah oda kurtulur alerjiden bi an önce istediğini yer içer kendin motive ol ki bebişinde senden alsın o enerjiyi

Bayadir cabalayip dusuyorduk bu aksam adimlari siralayiverdi canim oglum yaaa
Annesi dogum gunune ne hediye yapsam diye dusunurken anneye hediye geldu
Arada dusuyor ama dusunce de alkis yapiyor sipa
çok tatlılar. canım hiç korkmuyorlar. düşünce tekrar kalkıp gitcekleri yere gidiyorlar

Evimiz dogum gunune hazir :)
Biz de insallah bir aksilik olmadan yarin hazirlaniriz ve hayirlisiyla atlatiriz :)
Cok heyecanli ve epey bir duygusal.umarim aglamam yarin.
Bir cocugum var. anne oldum ve onun dogum gununu kutluyoruz.
ya doğacaklarmı nasıl büyücek derken. küçük adam oldular.
şimdi 1 yaşına girdiler.
yav inş okula gittikleri anları da görücez inş
onlar büyücek biz yaşlanıcaz

Ertesi gün haplarının 48 saat süresi var canım. En etkin olduğu dönem ilk 12 saat tabi. Ama onu içtinmi olmaz bişey.

X