2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
:)) aynen. İlk algılayamadım, kapağı bi açtım, bunlar ne diyorum buz taneleri gibi.. sonrası faciaydı.. neyseki eşim temizledi, sen iyi diilsin git dinlen biraz diye:KK66:
İyi yapmış valla canım elbiseleri iki kere yıkadım yine de çıkmadı o beyazlıklar bide ben atmamıştım aslında makinaya eşim koymuştu çamaşırları karışmış içine baya bş söylenmiştim adama sağlık olsun :)

Valla canım tam çözemedim numarasını hediye gelen ayakkabı panduf gbi bşy üstünde 17-18 yaZıyo arkası yürürken çıkıyo hep Deichmann dan baktım adidas filan numara yoktu küçük zararlımıymş ortopedik dediğim içi yumuşak olanlar var ya onlardan

Tam basıp yürüyorsa adidasın ilk adım ayakkabısı var boynerde var, Boyner yada morhipo dan onlineda sipariş verebilirsin
Adidas tavsiye ederim ,
İlk adım ayakkabıları 17 den başlıyor
Normal spor ayakkabıları 18 numaradan başlıyor,
İlk adımları bayağ giydi rüzgar, şimdi normal spor ayakkabı ile rahat yürüyor

https://www.morhipo.com/s79916-superstar-crib/17495752/detay?gclid=CMy_8_2O9dICFQhuGwodNeQMPA

Tam basıp yürüyorsa adidasın ilk adım ayakkabısı var boynerde var, Boyner yada morhipo dan onlineda sipariş verebilirsin
Adidas tavsiye ederim ,
İlk adım ayakkabıları 17 den başlıyor
Normal spor ayakkabıları 18 numaradan başlıyor,
İlk adımları bayağ giydi rüzgar, şimdi normal spor ayakkabı ile rahat yürüyor

https://www.morhipo.com/s79916-superstar-crib/17495752/detay?gclid=CMy_8_2O9dICFQhuGwodNeQMPA
Çok sağol canım tam anlamıyla yürüyor sayılmaz ama tutunup istediği her yere gidiyor bu ay yürüyecek sanırım çok cesaretli maşallah düşse bile vazgeçmiyor ellerini bırakıp gitmeye çalışıyor :)

Biz doğum günü kutladık bile. Hiç bir şey yapmadık. Çok sade. Sadece özel fotoğraf çektirdik bir de zaten kızım için günlük yazıyorum. 1 yaşa özel uzun bir yazı yazdım. İki kere kutladık hatta her iki taraf için ikisinde de hem kızım hem biz sıkıldık. Hiç öyle süs şatafat insanı değiliz.

Ayakkabı konusunda fizik tedavi uzmanı arkadaş şey dedi en sağlıklı ayakkabı çıplak ayak o yüzden evde sadece çorapla gezsin ve hazır olmadan yürütmeyi zorlamayın dedi. Dışarısı için deichmann Bärenschuhe ilk adim ayakkabısı aldım 60tl. Hem kaliteli hem uygun. Başka hiç ayakkabı almadık. Ayakkabılar 1.5 cm daha büyük olmalıymış. . Genelde 3-4 haftada bir uzadığı için

Biz de cogu var canim.o halkalari artik dizebiliyor mesela elif. Bir de artik 1 yasinda oldular.helezon alabilirsiniz.ikeada falan var.boncuklari hareket ettiriyor.
Iki gundur ben islerle ilgilenirken o da onunla vakit geciriyor.
helezon aldım çok ilgisin çekiyor. şu ahşap halkalar için fikrini merak etmiştim teşekkür ederim :)

IMG_7959.jpg
Doğumgünü kıyafetlerimizi dün aldık. Babasıyla aynı olucaklar bende onlara uyumlu bir kıyafet alıcam.
Süslerimiz gelicek birazı geldi. Pasta siparişi kaldı bitek. Birde yanına alınacak hazır ikramlıklar. Evde hiçbişey hazırlamıcam herşey hazır olucak. Kendimizi anca hazırlıcam gibi :)

Eki Görüntüle 1973909 Doğumgünü kıyafetlerimizi dün aldık. Babasıyla aynı olucaklar bende onlara uyumlu bir kıyafet alıcam.
Süslerimiz gelicek birazı geldi. Pasta siparişi kaldı bitek. Birde yanına alınacak hazır ikramlıklar. Evde hiçbişey hazırlamıcam herşey hazır olucak. Kendimizi anca hazırlıcam gibi :)
Maşallah küçük adama yüzünü niye gizledin ki teyzoşlarından maşallah ona nazar değmesin:nazar: Bizde renk olarak aynı olucaz bordo pantolon beyaz gömlek bordo papyon ayakkabı kaldı işte bi tek giydirince denemelik bnde resim atıcm daha 1 ay var ama anca hazırlanırız :)

Maşallah küçük adama yüzünü niye gizledin ki teyzoşlarından maşallah ona nazar değmesin:nazar: Bizde renk olarak aynı olucaz bordo pantolon beyaz gömlek bordo papyon ayakkabı kaldı işte bi tek giydirince denemelik bnde resim atıcm daha 1 ay var ama anca hazırlanırız :)
Babamızın tembihi diyeyim :) teşekkür ederiz canım biz papyon alamadık sıkıldı çekti durdu takınca. Bende rahatsız olmasın diye zorlamadım.

Babamızın tembihi diyeyim :) teşekkür ederiz canım biz papyon alamadık sıkıldı çekti durdu takınca. Bende rahatsız olmasın diye zorlamadım.
:) iyi yapmışsın canım meyve ağacı dikecektin dimi sende doğum günü hatırası için bende istiyorum erik çok seviyoruz siteye izin verirlerse alıp dikicem izin vermezlerse köye mecbur nerden bulucam onu bilemedim işte

Hamilelik hormonsali diil kizlar..
Cok sıkķınım şoyle oturup iki laf edebilecegim arkadasim yok ciddi manada dertlesebilcek kimsem yok ne acı... degistiremeyecegim ama kabullenemeyecegim bir kac sey var sinirinden ölüyorum mu desem icim icimi mi yiyor desem bende bilemedim valla.
Hani bazi manyaklar varya parkta falan gozune hic tanimadigi bi yabanciyi kestirip hayat hikayesini anlatir vallahi yapasim var.

Hamilelik hormonsali diil kizlar..
Cok sıkķınım şoyle oturup iki laf edebilecegim arkadasim yok ciddi manada dertlesebilcek kimsem yok ne acı... degistiremeyecegim ama kabullenemeyecegim bir kac sey var sinirinden ölüyorum mu desem icim icimi mi yiyor desem bende bilemedim valla.
Hani bazi manyaklar varya parkta falan gozune hic tanimadigi bi yabanciyi kestirip hayat hikayesini anlatir vallahi yapasim var.
Bana anlatabilirsin canım:deli:

Bana anlatabilirsin canım:deli:
:KK200::KK200::KK200:
Kuzum senin dertlerin derya olmus zaten. Yinede cok sagol yani o kadar gucum olsa saatlerce yazip kendimi desarz ederdin. Iyi bir dinleyici/okuyucu olacagindan da hic suphem yok. Ama yazicak gucum bile yok. Kendimi o kadar bitik hissediyorum ki artik ben boyle mal gibi dursam biri yanimda olsa gozlerimle konusup ablatsam ve o da herseyi anlasa keske.. ve sonra yuruyup gitsem yoluma..
Cok depresif bir ruhtayim bu gece galiba

Bu arada bisey sorucam kizlar .
Etiketleyerek bulmaya calistim ama bulamadim bana ozeldende bisey ywzmisti o mesajida bulamiyorum msj kutumda ve silmedigime cok eminim. Anayim ben ana diye bi arkadasimiz vardi. Haberi olan var mi kendisinden? Bide silmedigimiz msj, msj kutumuzdan nasil kayboluyo basina boyle bisey gelen var mi

X