Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    143
Bebegin eşyalarını yıkayıp ütüleme isini hastane çantasını iyi ki halletmişim. İnsanlar hep agirlastin mi diye soruyorlar ne demek istediklerini şu an anladım. Ayakta durmak sürekli aynı pozisyonda oturmak bile inanılmaz acı verici olmaya başladı. Tüm enerjimi isimde kullanıp akşamları sadece uykuyu düşünerek yaşıyorum. Rutin yaptığım yürüyüşler bile artık zorlamaya başladı. Bugün ayaklarımın da hafif sistigini farkettim normal mi bu durum bilmiyorum. Çok aşırı değil ama normal halinden biraz daha sisler
Ben henüz bir ağırlık hissetmiyorum. Belki çalışmadığım içindir bilemiyorum. Ayak şişmesini ben de ilk defa pazar günü hissettim. Bebek mevlidine gitmiştim. Sen hamilesin bir şey yapma diye diye bütün gün oturttular beni. Ayaklarımı da mecbur sarkıtarak oturdum baya şişti. Eve gelince şu videodaki hareketleri yaptım rahatlattı baya. Özellikle çalışan anneler siz her gün yapın bunları.

Bu arada merak ettiğim bir şey var sizde bebegin hickiriklarini hissediyor musunuz bugün 4 5 defa hickirdigini hissettim ve çok uzun sürüyor 5dk boyunca.
Evet canim benimki de cok sık hickiriyor.. hatta bir ara fazla mi olmaya basladi diye dusundum. 5 dk suruyor dedigin gibi

Selam kızlaaar, umarım herkes ufak tefek ağrılar dışında iyidir. Cuma günü 32 haftalık oluyorum,ve doktor randevum var bakalım ne kadar büyümüş kızım. Bugün dolabını ayarladım, üzerimden büyük yük kalktı ve çok güzel olduu🌸Eki Görüntüle 3430536
Ben de cuma 32. Beni de etiketler misin bebeğin hakkında ben de cuma kontrole gideceğim. Perşembe en son gittim haftaya gel nst ye gir dedi. Bir de rapor alıcam

Ben de cuma 32. Beni de etiketler misin bebeğin hakkında ben de cuma kontrole gideceğim. Perşembe en son gittim haftaya gel nst ye gir dedi. Bir de rapor alıcam
Bende cuma tam 32 yim kızlar benide etiketler misiniz 🤗 bana 15 günde bir gel demişti benim kontrol haftaya cuma nst için bişey demedi ama

X